• Ali
    2.1k
    A ništa, ak neznaju Tironi & co , idem popodne u dubravu u praonicu, pitat cu jeli bila mama Brekalo i jeli oprala majice kratkih rukava i one tanke ljetne poplune. Ako je to radila sad u sred zime znači dolazi Josip 100% ... :) :lol:
  • Captain America
    17.6k
    Kao što rekoh, valjda nešto ima u njemu ako su ga htjeli Jakir, Nikoličius, Fradi i Jurić.

    Sretno, Arbere!

    Jel imamo buyback za Šakotu?
  • sanjinlego
    3k


    Pozdrav kolega, ulazi redovno na forum. ;)

    I gdje si pročitao da Brekalo neće doći? Bitno je odmah nekome nešto progovoriti, prebaciti. Za neke stvari se treba zahvaliti i “sposobnoj” upravi, ali treba biti optimista.

    IMG-0947.jpg
  • CastAway1986
    1.4k
    Sanjin kaže da Brekalo dolazi 100%
  • dzis
    807
    Nije da sam nesto preuzbuden dolaskom Arbera, ali ova ekipa je definitivno sa njime dobila dodatnu sirinu, a da li je to neko rjesenje za lijevo krilo,malo tko vjeruje. Iako sto sam ga ja pratio u Belupu,solidno je to izgledalo ,pa se nadam da ce sa boljim rosterom u Dinamu eksplodirati.

    I dalje se nadam Brekalu, definitivno bi me malo smirili pred pocetak drugog dijela sezone.

    Ali ponavljam..ekipa je danas sa Arberom jaca nego sto je to bila jucer bez njega.

    Sretno decko i razvali!!!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Za neke stvari se treba zahvaliti i “sposobnoj” upravi, ali treba biti optimista.sanjinlego

    Meni jedino smrdi da se nije nasa lady javila svom drugu lesiju, da se na vrijeme pusti u javnost info o neuspjehu dovodenja Brekala
  • sanjinlego
    3k


    Do Fiorentine nije ništa, sve je do nas. Igrač želi u Dinamo, sve je dogovorio, Fiorentina ima svoj zahtjev koji se itekako može prihvatiti. Ali tu na scenu stupa tajnica zajedno sa mumijom koji traže svoje prava, zamisli.

    Puna podrška Jakiroviću, možda vrati i Marina, i Menala.
  • cibona
    2.9k
    Pa ja sam govorio o brekalu, a ne o hoxhi. Ne znam zasto pokazujes svoj post o tome kako si najavio dolazak hoxhe.

    Ja nikome na predbacujem, samo treba biti oprezan sa zakljucima jer se vidi da pregovori izmedu fiorentine i dinama i dalje traju i nisu ni blizu gotovi, a ti danima tvrdis i uvjeravas nas da je sve gotovo, da je brekalo odigrao posljednju utakmicu za fiorentinu, a kao da si zaboravio kako je nasa uprava poslovala prosli prijelazni rok.Nista nije gotovo dok se ne potpise.

    Ali svatko ima pravo da pise sto hoce, a na nama je da procijenimo koliko cemo vjerovati u to sto se napise
  • Endeavour
    571

    Da, da... Barišić sudjeluje u pregovorima. Kakvih ovdje sve likova ima. I zar nije bilo Brekalo 100% igrač Dinama?!? Kako sad "Fiorentina ima svoj zahtjev"? Ako klubovi nisu dogovorili, to onda nije ni 20% od dogovorenog transfera.
  • Olmic
    3.6k
    Kao sto je Jakir rekao neki dan, ako vidi da ne ide okrece se drugom rjesenju. Kakav god bio Lesicki ima info ocito od Bare i kad su vidjeli da Fiorentina nece popustit, okrenuli se Hoxhi i tu je prica gotova
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ova tema je blago, šteta što prijelazni rok nije 365 dana, ili 366 ove godine.
  • Klenx
    5.6k
    Po članku od Lesičkog jedini problem su naša retardirana nosačica kuverti i ostala ekipa koja bi 10% idućeg transfera na posudbu od 6 mjeseci.

    I to za igrača koji ti je instant game changer, i otvoreno ti se nudi.
  • Maximo
    490
    A moguće da Breks sad neće doći, ali još uvijek je bolji prijelazni rok od prošlog kad nam od 3 riješenja za poziciju nije došao nijedan...

    Na kraju će Arber bit predstavljen prije Ogija, a očito ćemo na lijevoj strani imati svjetski poznatu kosovsko-japansku kemiju... :D
  • Crni86
    3.5k
    isto je tako Jakir rekao da zeli obojicu. Dobio je jednog, a klasu poput Brekala ne znam na kojoj drugoj adresi ce nac. Lesicki je prenio istu informaciju koju su prenijeli 24h jucer. Isto tako su ista ta 24h navecer prenijela info da se radi na posudbi s opcijok otkupa, i nisu vise spominjali nikakav postotak od buduce prodaje nama.
  • Olmic
    3.6k
    pa normalno da je rekao da zeli obojicu, nije mogao reci zelim brekala pa ako propadne Hoxhu iako je to mislio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions