• plavac173
    2.6k
    A mogao je donijeti bar duplo toliko golova da se samo ne zabije u golmana kad ide 1 na 1. P.s ne znam di si pronasao 5 golova i 5 asistencija ali meni pise 4 gola i 3 assist ali nebitno svejedno.

    Nije sve u statistici, pogotovo to mozes reci za Pjacu koji je unistio hajduk i doslovno se igrao s njima.
  • Mlađi referent
    12.3k
    nema on nikakvu želju vratit se u HNL ili Dinamo - imao je priliku prošle godine, pa nas je bez beda odjebo. Ali sad je zagustilo jer nema di igrat i Fiorentina ga se želi riješit,.pa smo i mi dobrimiro

    Zanimljivo, jer gore ga se kritiziralo da nema ambiciju vraćat formu kroz Serie A, nego ide lakšim putem. Eto, prošle godine je odabrao jaču ligu i jači klub, ali to ga je učinilo šupkom hahahahah

    Nije mi jasno zašto uz ovakvu navijačku podršku igrači jedva čekaju pobjeć odavde

    Pjaca prije ozljedemiro

    Ozljeda se dogodila prije 5 godina, a on nakon toga nije odigrao jednu ozbiljnu sezonu
  • plavac173
    2.6k
    Onda tog Pjacu stavi u vrijeme Brekala iz Torina ili Wolfsburga kad je imao 10g+a pa ne bi bilo nas 2 :wink:
  • plavac173
    2.6k
    Ako nisi znao on se htio vratiti i prosle godine ali ga dida Ante nije htio.
  • Krizy
    43.2k
    Činjenica je da nam je donio 6 bodova direktno.
    Pjaca je Rijeci donio 3.

    HNL 4G i 3A
    KL 1A
    LP 1A
    Kup 1G

    Ukupno: 5G i 5A


    Ako želiš samo HNL, još bolje.
    U 544 minute ima 4 gola i 3 asistencije, što ga čini najproduktivnijim igračem lige prema broju odigranih minuta. G/A svakih 77 minuta.
    U 544 minute Emreli je Dinamu donio 6 bodova direktno.
  • miro
    4.4k
    ne kužim što ti je u ovome smiješno, jer nisam ništa slagao

    Odjebao nas je bez imalo problema, uz savjet Andya Bare, a sad će uz savjet tog istog lika pokušat oživit karijeru kroz Dinamo
  • Ban
    698
    Zanimljivo, jer gore ga se kritiziralo da nema ambiciju vraćat formu kroz Serie A, nego ide lakšim putem. Eto, prošle godine je odabrao jaču ligu i jači klub, ali to ga je učinilo šupkom hahahahah

    Nije mi jasno zašto uz ovakvu navijačku podršku igrači jedva čekaju pobjeć odavde
    Mlađi referent

    Pa nije htio potpisat ni za Torino nakon dobre sezone pod Jurićem. Čekao je poziv LP klubova liga petice i završio na klupi nazad u Wolfsburgu. Ovo što miro govori je in character za njega.
  • miro
    4.4k
    to nije istina, nego je otišao tamo gdje su veće pare i bolji izlog (tako je bar mislio)
  • plavac173
    2.6k
    Netocno.

    Brekalov menadžer otkrio je detalje:

    - Čačić je bio iznenađen time da pričamo o mogućem povratku Brekala u Dinamo i nije pokazao neku konkretniju želju, pa rekao bih ni interes za njegovim dolaskom. Sve je to bilo neobično, sjedili smo u klubu, razgovarali, ali Čačić je ostao sa strane, vidno suzdržan po tom pitanju, kazao je Bara za Sportske novosti.
  • miro
    4.4k
    ja sam govorio o Pjaci u primeu i Brekalu u primeu. I to je ko da uspoređuješ Soudanija i Emrelija
  • miro
    4.4k
    da, jer Bara je vrlo objektivan u ovoj priči...
  • plavac173
    2.6k
    Daj mi dobru sezonu Pjace odnosno kako kazes "u primeu" od kad je otisao iz hnla pa da je usporedimo.

    Pjaca ukupno od kad je otisao: 12 golova i 3 asistencije

    Brekalo ukupno od kad je otisao: 27 golova i 17 asistencija
  • Zagi
    7.6k
    Ne volim ga ali kaj jest jest, deda Ante je tada ispao vizionar.
    Da je Brekalo tada došao, nikada se Ivanušec nebi isprofilirao na krilu.

    Nebitno sada kaj je lik jedva dočekao i šmugnuo prvom prilikom pa i nismo baš profitirali Bog zna kaj. Ocjena je bila točna.
  • Zagi
    7.6k
    Prošlost nam neće donijeti naslov ove godine.
    Govorim o Pjaci zadnje dvije sezone.
    U Torinu su bili konkurencija i Brekalo je bio u prvoj ,a Pjaca njegova zamjena.

    Pjaca je trenutno najbolje krilo HNLa.
    Računica je jasna. Brekalo je veliko pojačanje.
  • miro
    4.4k
    čovjek se potrgao u Juveu na početku i kad se vratio taman je ušao u prvih 11 - s tim da je taj Juve bio strašno jaka ekipa. Nakon toga Estonija i kraj priče.

    Ali skuzio sam da sam zabrazdio malo i dosta hejta ispucao prema Brekalu, pa da pokušam objasniti

    Nitko sretniji od mene da potpišemo Josipa i da on oduševi i sam nas dovede do naslova, kupa i da na krilima njegove igre izbacimo Betis. Ja samo kažem kako smatram da su šanse za to jako jako slabe. I to temeljem očekivanja većine tu vs. onoga što sam vidio od Brekala u xy utakmica koje sam pogledao. Mislim kako je Dinamo zadnja opcija koju Brekalo i Bara žele, možda sam u krivu, ali eto to je moje mišljenje prema svemu što sam pročitao i čuo

    Isto to (sad ću opet nastavit hejt) mislim i o Jakiru, ali mu želim da sve rasturi dok god je trener Dinama

    Edit - nađi ti meni JEDNU Brekalovu tekmu kao onu koju je Pjaca odigrao protiv Celtica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions