• NitkoBitan
    17k
    Neki dribling, utrcavanje, udarac... bas nista nisam vidio. Sigurno ga ne bi ostavili zbog 1-2 finese.
  • Ban
    698
    Brekalo je uvijek više manje takav.
  • hardek
    2.8k
    Realno da im ne znaš imena i prezimena koga bis uzeo iz ove Fiorentine nakon ovih 45 minuta? Ovo je bilo baš jako loše
  • miro
    4.4k
    Brekalo igra onako kako oduvijek igra, barem koliko ga ja pamtim. Nadam se da sam ja totalni nogometni analfabet, pa bu Brekalo u HNL-u Messi, ali po ovom kaj vidim, nula bodova
  • Noel
    6k
    Već je krenulo Brekalo ipak ne valja... koji cirkus strašno...
  • i more je plavo
    1k
    A jel nama ovakav pojacanje u ozbiljnim utakmicama ili samo netko koga cemo morati trpiti i nadati se da ce pokazati dio onoga sto je pokazivao prije 2 godine ?
  • Facke
    3.6k
    Koj ocekivati od igraca koji je z glavu vec negde drugde? Uprave to kaj Brekalo pokazuje na terenu. Zna da u klubu nemaju poverenje u njega.

    I ne nije Brekalo uvijek vise manje takav. Ak je motiviran i u forme je potpune drugi igrac. Tak da se nadam da se bu taj transfer ostvaril.

    I dosta je vise toga hejtana igraca. Brekalo ovak ne igra godinama. Onda ste ga lose pratili. I tu je kraj price. Bitne da se odma najdeju negativne tocke. Strasne i uzas. Decko je nas, ima volju da se vrne u Dinamo, da izbori meste na Euru sa se pokaze i onda ga se vec sad blati zbog 45 minot igre. A i te je vjerovatne prvi pot da ga gledate ovu sezonu.
  • miro
    4.4k
    pa on ovak igra godinama, doslovno godinama, kaj bi sad trebali reć da smo oduševljeni? Čime?
  • plavac173
    2.6k
    Evo ga kao sto sam i rekao prije utakmice da ce se javit Dinamovi navijaci koji ce rec da je Brekalo los i da ne dolazi u Dinamo.
    Mi dinamovi navijaci smo specificini po svemu, nema puno ovakvih :cool:
  • Mlađi referent
    12.3k

    Brekalo sve po planu večeras :victory:
  • LaznjakProsineckog
    646
    Bezveze, Serie A, ajme dosade, jedva cekam Gorica - Varazdin, živio HNL! Da imamo sve stadione kao pampas liga bi nam bila taman dobra za JI Europu, hebes ti ovo.. sto se tice Brekala, utopio se u utakmicu, Kaneko sa 2 poteza bi bio kralj u Fiorentini , bar ovo sta sam danas gledao..
  • Klenx
    5.6k
    Brekalo koji je u Fiorentini nista, ili Vidović, Marin i Špikić koji su nam na lijevom krilu i manje od “ništa”.
  • plavac173
    2.6k
    Tako je, nadamo se jos losije u drugom poluvremenu hehe
  • i more je plavo
    1k
    Ak je motiviran i u forme jeFacke

    Samo sto vec dugo to nije, a ja ne znam zasto.
  • sanjinlego
    3k
    Hahah Bože, nama da Messi dođe, rekli bi prestar je on za našklub, što će nam.

    Ništa Jakiroviću, vraćaj Marina a i Menala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions