• sanjinlego
    3k


    Zamisli mi imamo ponudu za Špikića (daj Bože) i on u bitnoj utakmici kad su svi drugi ozljeđeni, ili nisu dostupni, zabije 3 gola .. mislis da bi ga otpisao Jakirović, klub? Ako nije transfer koji donosi novac?
  • Ban
    698
    Mislim da u uređenim klubovima takve stvari nemaju veze. Ovo možda jesu Talijani, ali svejedno.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Jakir često plasira izjave koje se trebaju čitati između redova, upućene indirektno. Danas je to: "Bitno je da se mi dogovorimo s igračima, a onda se klubovi dogovore između sebe." U svim ovim nagađanjima dokle su pregovori stigli, rekao bih da je jedino sigurno da smo igračima dali paket koji im se sviđa i oni žele kod nas, a da se s Belupom i Fiorentinom pregovara oko klupskih zahtjeva.
  • Zagi
    7.6k
    A dobro sad. Nije da je nemoguće da odigra dobro i treneru šune "Ma znaš kaj, ipak mislim da mogu izvuć nekaj od ovog dečka."

    Malo je vjerojatno ali malo je vjerojatno i sve kaj nam se izdogađalo ove sezone pa tko nasa pita.
  • Armagedon13
    959
    Bologna razmišlja o Boletu
  • Droljo
    8k
    Bologna razmišlja o BoletuArmagedon13

    Možda žele posudbu 6 mjeseci, preuzeli bi plaću za to vrijeme i traže 10% od budućeg transfera.
  • Armagedon13
    959
    Što se tiče tih posudbi bez prava otkupa,koliko se sjećam Istra je "naplatila" Belju sa 10%.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Bole i emreli da se prodaju, špika da ode i da se neka lova uzme. Tako i za menala. Ak su odlučili prodati mohu ok, ako ne nije bitno toliko. Dobar je moha. A mali Mikic je pokazao da može odigrati kad treba protiv momčadi kad dominiramo. Za brekala mi je nebitno jel sa ili bez prava otkupa. Pred postavljam da je oprostio dio plaće u narednih 6 mjeseci. Ali da čovjek i dalje ima ogromne ambicije, motivaciju za igrati u ligama petice i to boljem klubu od fiorentine. Što sam ubjedzen da može. Tako da nema šanse da ide ispod što se tiče plaće. Mi da osvojimo titulu, bude love i Stojke se vraća. WIN WIN i klubu i njemu. Mislim da nikad nisam sa više nestrpljenja čekao utakmicu drugog kluba osim dinama. Foza sassuolo
  • sanjinlego
    3k
    Starta Brekalo, daj Bože nikad lošijih 45 minuta.
  • Nino Bule
    13.6k
    Mislim da za boleta ne mozemo dobit ponudu koja nam ima smisla, bolje ga drzat u krugu ekipe i pokusavat dic na staru razinu nego davat nekoj bologni na posudbu s opcijom otkupa koju oni nece iskoristit i placat mu dio place da sjedi na njihovoj klupi.
  • plavac173
    2.6k
    Isto isto, Vamooosss Sassuolooo
  • rioda
    4.8k
    Tih 10 posto za budući transfer nakon posudbe uopće nije ništa čudno i neuobičajeno - vraćaš im u život igrača kojeg ne bi mogli unovčiti da kod njih sjedi na klupi/tribini.

    Kod Brekala je to pogotovo slučaj. Očekuje se od njega odlična polusezona u Dinamu, da donese naslov prvaka, može očekivati i poziv na EP nakon toga... A ako ostane kod njih skupit će jedno poluvrijeme cijelu polusezonu.
  • plavac173
    2.6k
    Sto je najtuznije, ako odigra lose onda ce krenut price Dinamovih navijaca kako nam takav igrac ne treba ovo ono :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions