• Crni86
    3.6k
    a sanjin lego reko priie par dana da je rijeseno i da dolazi nakon Sasuola. O tom i pricam, to su sve nagadanja…
  • plavac173
    2.6k
    A tko ti je rekao da Brekalo nije nas poslije vecerasnje utakmice? :sweat:
    Ako ce doci, zadnja mu je utakmica.
  • Ban
    698
    Za Vidovića je sve preko 500k previše. To je cijena sa kojom se može riskirati pa ako bude nešto od njega super.
  • Nino Bule
    13.6k
    Pogotovo ih nema smisla obojicu slati u isti klub. Kolike su šanse da će Velež redovno igrati vezu sastavljenu od Dinamovih juniora?Ban

    Klafuric im je trener, vjerovatno pod broj jedan vjeruju njemu da ce dobro razvijat mlade igrace jer je bio kod nas, pod dva da ih on zeli i planira im dati prilike.
  • plavac173
    2.6k
    Pa pocetkom sljedeceg tjedna ce Bara na stol staviti Dinamovu ponudu i to je to. Odgovara nam jer Brekalo ima ogromnu zelju vratiti se, a ne znam da ce Fiorentina bit toliko glupa da drzi nezadovoljnog igraca na klupi/tribinama
    I naravno ponadat se da ce fiorentina sto prije kupiti krilo.
  • Crni86
    3.6k
    pa upravo je to i poanta da su to sve nagadanja, previse se ljudi hvataju da je to to kao da je tocno tako sve dogovoreno kako je neko prenio… da je miro to izjavio prije tjedan dana a sanjin danas pricali bi obrnutu pricu …
  • NitkoBitan
    17.1k
    Mi smo za cijenu Vidovica mogli dovest onog Bugara koji sad razvaljuje u Grckoj.
  • Mlađi referent
    12.3k
    0% šanse da otkupimo Vidovića za te pare
  • Sava Krpa
    270
    Vidovic je plemenit igrač koji ima mjestu i u jačem Dinamu od trenutnog ali na svojoj poziciji. Nije mekan niti balerina. Kovačić je dokaz da ne moras biti fizički dominantan da budeš dobar veznjak. Sama činjenica da je bio u Bayernu nešto govori. Samo sto je došao u krivo vrijeme pa je morao krpati deficitarne pozicije.
  • sanjinlego
    3k
    Brekalo dolazi, sve ostalo, sviranje frule ;)

    Jedino da večeras ne zabije 3, e onda smo stvarno negdje dobro mrve pokupili ..
  • Izet Hajrović
    2k
    ono kad moraš navijati da odigra što je gore moguće:lol:
  • Ban
    698
    Bojim se da to ne završi kao sa malim Lukanićem.
  • Infinity
    16.4k
    Vezano za posudbu Brekala na 6 mjeseci i izostanak opcije otkupa. Da smo mi sad prvi s +10 bodova prednosti to bi bila glupost. Mi smo treci u prvenstvu, zaostajemo sedam bodova za vodecom ekipom, kojoj smo uzeli jedan jedini bod u tri utakmice. Imamo potencijal za doci na -1, ali nas ceka svega jedan medjusobni okrsaj i to na njihovom stadionu.

    Mnogi tu pisu o losem Belupu, Rudesu, Varazdinu itd. Kako su losi nama, tako su i njima. Nama gori pod nogama, nama je lijevo krilo nuzda. Nalazimo se u situaciji kad moramo gledati kratkorocno, jer ce se dugorocna politika kluba lakse voditi ako budemo prvaci, nego da sad ulozimo u nesto dugorocno, pa na ljeto imadnemo novog prvaka Hrvatske.

    Bilo bi lijepo dobiti Brekala na 2-3 sezone, ali je situacija takva da bi nam i na 6 mjeseci jako puno znacio.

    Isto tako, ako ne postoji mogucnost otkupa u trenutnom ugovoru, to ne znaci da do otkupa nece ili ne moze doci. Mozemo mi Brekala posuditi, pa ga na ljeto kupiti, samo sto bi se otkup rjesavao naknadno. Nije Fiorentina utukla velike novce u njegov transfer i ako u medjuvremenu dovedu 1-2 krila sigurno bi se dalo s njima pricati. Istina da bi bilo i konkurencije u slucaju da odigra maestralnu polusezonu, ali nama i ne treba ako ne bude takav. Mozemo mi vec u trecem mjesecu poceti pregovore o kupovini i mozda tako preteci mogucu konkurenciju.
  • Ban
    698
    A kakve veze ima koliko će zabit ako dolazi? Pa gledaju ga tamo već godinu dana, neće sad obustavit sve jer je zabio u jednoj utakmici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions