• Marcinko
    598
    Nama je trenutno najveća briga 7 bodova zaostatka za prvoplasiranim, ako rješavanje tog problema znači posudba do ljeta onda to treba napraviti.
  • Orc123
    7.9k
    Ja nemrem vjerovat da ovdje netko danas vidio nekakav potencijal u Brkljaci? Ajd, dat mu neku posudbu jos u Sloveniji ili Bosni ali on u Dinamu trenutno je samo za nositi lopte...poslat ga negdje na 6mj, mozda bas nesto tipa Rogaska pa nek se prvo bar u takvom klubu izbori za stndardno mjesto i da bude nositelj pa tek onda razmisljat o njemu. Ja danas ni jedan jedini njegov potez nisam vidio kojim bi me uvjerio da moze napraviti nesto vise u Dinamu, tj. Izborit se za mjesto u kadru od 25-26 igraca.
  • crohnl
    29
    Moze se Moharamija bez problema uvalit nekom nakon sto zavrsi Azijski kup, npr. natrag u Iransku ligu

    Ja bi odma doveo Gazibegovića
  • miro
    4.4k
    Nisam ni mislio da je on sad za nas pojačanje, ali ima u njemu potencijala definitivno
  • NitkoBitan
    17.1k
    Nama je trenutno najveća briga 7 bodova zaostatka za prvoplasiranim,Marcinko

    Trebamo razmisljat ipak dugorocnije. Mi moramo slozit vec sad momcad za ulazak u LP preko kvalifikacija, tako ce doc i rezultat u prvenstvu.

    Mislim to je i opcenito odlika neke vizije uspjesnih klubova. Krpamo se kratkorocno sa posudbama, bez ikakve hrabrosti za odrjesivanjem kese za prave i dokazane igrace.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ima vas tu par koji baš i ne razumijete kako ovo funkcionira, ostavite politiku ispred vrata kada ulazite na ovu temu. Klub ih posuđuje tamo gdje ih žele i gdje postoji neki obostrani interes te okruzenje za koje smatra da ce se u njemu dobro razvijati. Neće Dinamo posuditi igrača u Zvezdu ili Partizan, ali nikad nismo bili niti ćemo biti klub koji prebrojava krvna zrnca i bira klubove kojima će posuđivati igrače prema etnickom sastavu njihovih navijaca.
  • Ban
    698
    Čaić i Vrbančić su, među veznjacima, dva najbolja i najspremnija juniora za iskorak u seniorski nogomet. Njima je mjesto u HNL-u. Mogu još razumjeti da se Čaića pošalje dolje, ali nema smisla slati Vrbančića.

    Pogotovo ih nema smisla obojicu slati u isti klub. Kolike su šanse da će Velež redovno igrati vezu sastavljenu od Dinamovih juniora?
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se. Zar je teško dogovoriti otkupnu klauzulu na ljeto za 2.5 do 3 mil.? Oni su ga ionako doveli za 1.5 do 2 mil. i nije im u prvom planu niti im neće biti. Ako osvojimo prvenstvo, otkupimo ga i napadamo s njim Ligu prvaka, a u suprotnom ostajemo na Hoxhi i Stojkoviću koji će se tek vratiti od ozljede, a mislim da bi nam bio potrebniji na desetki jer bi moglo doći do prodaje Baturine.
  • Crni86
    3.6k
    polako… tko kaze da smo stvarno toliko ponudili? 24h? Ista 24h koja sad prenose vijest iz italije da je Brekalo nas nakon ovog kola. Kaj mislis koliko su im onda pouzdane informacije od prije ? Ako dode do posudbe vidjet cemo da li imamo pravo na otkup, ovo sve sada je rekla kazala
  • plavac173
    2.6k
    A Vidovic ce di ako ga otkupimo?...
  • Izet Hajrović
    2k
    ako na njega bacimo 4.5 mil. onda stvarno...
  • Ban
    698
    Pa Miro kaže da između klubova ništa nije dogovoreno i da žicamo deset posto.
  • Crni86
    3.6k
    na 10. di mu je i mjesto. Decko danas protiv zadnjeg kluba slovenske lige nemre radit razliku. Ocigledno je da mu ne dogovara krilo.
  • plavac173
    2.6k
    On nije krilo vec desetka
  • Izet Hajrović
    2k
    znam, ali ne sviđa mi se niti na desetki, ne trebaju nam balerine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions