• Mali Zeus
    13.2k
    Kraj utakmice je bio sve. Mi dobijemo, mali urlik na tribinama, već sljedeću sekundu vaterpolisti su vani, rukuju se i za 5 min kraj programa.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Cibosi prekinuli negativan niz. 77 72 pobjeda kod FMP-a, i to bez Aranitovića. :strong:. Sad slijede 3 nezgodne tekme. Partizan,Budućnost,Zadar. Iako,sve 3 igramo u Zagrebu tako da me ne bi čudilo da dobijemo Zadra pa možda i Budućnost protiv koje smo lani dominirali većinu tekme pa ih je sudac morao pogurat u zadnjih par minuta. Pobjeda nad grobarima bi bila čudo neviđeno,ali nikad ne znaš,sjetimo se zvezde lani :cool:
  • Georg Koch
    4.6k
    Jel gleda itko Real-Efes Euroligu? Upravo Hezonja daje kos za 102-102, i 3.produzetak.
    Minutu do kraja 2.produzetka Efes imao +5 i napad. Strasna utakmica.
  • Ero
    963
    gleda se.. imali su +7 i stigli su. Ovo je prava košarka za razliku od NBA
  • Ivdzo11
    4.2k
    4 produžetak u Madridu :lol:
  • Georg Koch
    4.6k
    jel moguce da ideno i u 4.produzetak ? :rofl: nisam ovo nikad vidio moram priznati
  • Ero
    963
    Nevjerojatno.. četvrti produžetak. Nikad ovo nisam vidoo
  • Ivdzo11
    4.2k
    Gledaj pustih jedinica 111-111...

    Igram fantasy eurolige imam tavaresa i campazzaca na kapetanu :lol:
  • Georg Koch
    4.6k
    Dovrsava ih super Mario svojim 29.kosem.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Strašna utakmica, nemoguće dobra...
  • Ero
    963
    Larkin sam drži Efes na životu. Kakva igračina..
  • Georg Koch
    4.6k
    A nema dalje. Vjerojatno nesto slicno necemo ni vidjeti vise...
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Kakva tekma... Najbolja reklama za Euroligu i općenito europsku košarku svakome tko ju ne gleda. Top kvaliteta košarke,pune dvorane i lude atmosfere,za razliku od NBA svaka tekma se igra kao da je zadnja (kao što i kaže slogan eurolige EVERY GAME MATTERS). Šteta kaj kod nas nije tolko praćena. Ljudi koji vole košarku kod nas uglavnom prate samo NBA,a druge lige pa čak i reprezentativna natjecanja ih skoro pa uopće ne zanimaju(barem ako gledam po ljudima koje poznam i koji prate košarku). Prije bi ti znali nabrojat par igrača koji griju klupu u najslabijim NBA ekipama nego 2 startera barce,panathinaikosa ili fenerbahcea...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Mene zanima zašto Musina dva poena kod onog lakta nisu poništena, jer automatski ti je 124-120, Efes dobija 2 bacanja i loptu sa strane, ali na -4, a ne na -6, i uz to imaš šansu za vratit se u egal, ovako završilo kako jest, i unatoč tome, utakmica sezone uvjerljivo.

    5 sati europske košarke(lagani petak).
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zato što je lopta izbačena prije faula tog ...ista stvar je danas i na Ciboni sudilo ...koš FMP-a i faul igrača FMP-a ..samo su gledali jer lopta ispuštena prije tog faula ili nakon
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.