• Krizy
    43.2k
    Kada je Hajduk otpisao Frana Tudora, spominjao sam na snet da ga uzmemo i posramimo njihovu odluku, jer bi za HNL bio dobar.
    Evo na kraju se pokazao u Poljskoj, miriše na Juranovića :grin:
  • Mihaljević
    9.8k
    Tudor je na ljeto za 5M bio na korak od Kolna... Znači ispod toga ne ide , a i Tovar je sa brojem 50...
  • Jurki
    11.7k
    Kad vidim da se zadrti tovari spominju u kontekstu dolaska u Dinamo (makar i samo opcije tu na forumu) dojde mi da se zrigam
  • Ban
    698
    To bi bila dobra posudba. Sigurne minute za njega i Europa za Goricu.
  • Sajla
    5.1k
    a nakon Frana Tudora možemo i Kaliniću ponuditi 10 eura mjesečno
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Inače tudor je iz zagreba, bar je tu išao u školu
  • wolfgang14
    1.4k


    Ja sam odma primjetio kakve strašne duge lopte ima dečko. Definitivno ga treba isprobat na desnom beku sad na pripremama

  • emilperska
    5.5k
    Tudor i Juranovic (za Juranovica znam iz prve ruke) su lokalci u Dubravi odnosno Dugavama. Tudor mozda ima neke rodbine dolje, takvo mu je i prezime, ali Juranovic je bas zagrepcanin.
    U jednu ruku cini ti se steta sto su nasim skautima (a tad se fkt kupovalo sve sta iole valja u RH) promakli, a onda opet u drugu ruku, oni su bili skartirani i od onog kluba cije se ime na ovoj temi ne spominje i tek su u Poljskoj stekli afirmaciju vrijednu Dinama i repke. Hocu rec, dugo ih se trpilo dolje, otisli su za male pare i "eksplodirali" u Poljskoj. Juranovic do svjetske bronce, a ovaj do transfera od 5m.
    Njima i Dinamu ocito nije suđeno :rofl:
  • blue heart 72
    1.7k
    Evo dočekali smo i to da tovarčine spominju kao eventualne prinove. Svašta
  • Krizy
    43.2k
    "Fran se smije, a potom na naše pitanje bi li on došao u Dinamo ako dobije poziv nakon poprilično duge pauze odgovara:

    - Došao bih, ako bi uvjeti bili po mojim očekivanjima."


    Uopće ga ne zagovaram u Dinamu, ali sam ga htio nakon što ga je Hajduk otpustio jer sam bio uvjeren da ima kvalitete.
  • crohnl
    29
    Ja mislim da je Emreli zavrsio svoju epizodu u Dinamo sto i pokazuje njegova minutaza nakon Plzena

    Nakon Plzena

    5 puta klupa
    1 put izvan sastava
    1 usao protiv Rudesa 12 min
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Biram čak i Špikića ispred Frana Tudora kojeg smo i sa 25 godina gledali u HNL-u (sada ima 28) i sumnjam da je nešto svemirski napredovao u zadnje 3 godine. Može Dinamo biti peti na tablici ali će i dalje biti institucija za Tudorov Rakow i svejedno će biti veliki favorit da igra protiv njih. Svaka čast za Tudora što je uspio u Rakowu ali to ne znači da je igrač za Dinamo.
  • plavac173
    2.6k
    Ne možes nikako staviti krilo na beka ispred beka, samo ako je bas kritican. Spikic ne bi imao tu moc ponavljanja a da ne spominjem postavljanje zadnje linije kod zaleđa i da "prati" ostale igrace u liniji.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Bernauer teško može igrati beka jer bek mora biti brz, fizički moćan i raditi 100 sprinteva gore dolje tokom utakmice. Maxime je sve suprotno od toga.

    On mora sa Theophileom otići u teretanu, dizati tegove, lupati čekićom od gumu, raditi vježbe za prsa i nabiti 10 kg mišića da bi mogao biti pravi stoper. Ja ne znam koji su njega treneri tokom karijere vodili i ko je njemu rekao kako je u redu da stoper bude nejak i žgoljav ali očekujem od Jakira da ga pošalje u teretanu. Kada postane fizički jači od napadača koji imaju 1,70 i 70 kg onda će moći biti dobar stoper.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ne možes nikako staviti krilo na beka ispred beka, samo ako je bas kritican. Spikic ne bi imao tu moc ponavljanja a da ne spominjem postavljanje zadnje linije kod zaleđa i da "prati" ostale igrace u liniji.plavac173

    Ne bih svakako Tudora u Dinamu. Gledao sam ga u Hajduku i mislim da to nije igrač kakvog trebamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions