• Droljo
    8k

    Čeka se slika?
  • Sixthway
    470
    https://youtu.be/MFBVuSU0H2s?si=L9UBkOqNDNMueBs7 ovakav igrač nama treba koji voli pucat van 16m

    Off toppic:
    Psujem novinare jer nam šire negativu, a vidim da je kod nas samih tako I da si pucamo konstantno u koljena, a htjeli bi ljude na stadionu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sve znate, a pola dana se vodi rasprava gdje je, što je, možda je propalo. Joj, joj. Ali ovaj gore Germanijak je objavio hahahah Bože mojsanjinlego

    Da, pogledaj mi u postove, nijedan se ne tice Ogija pogotovo kad sam vidio da je valjda sve rijeseno tako da ja stvarno nisam tu nista ispitivao. Jedino koga sam komentirao je Brekalo, Sucic i Zivkovica danas u ovoj temi.
  • Georg Koch
    4.6k
    Buduci da je sutra blagdan Sveta tri kralja, ocekujem da se predstavljanje vec realiziranog transfera Ogi-a objavi sutra.
    Ogi u sredini, uz asistencije Miure s jedne strane i Kaneka s druge. Cudo nevidjeno :cool:
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ne očekujem glupaste tiktok videe s predstavljanjem igrača, ali minimum je neka servisna informacija da je netko potpisao ugovor.
  • CastAway1986
    1.4k
    Moram još jednom pohvaliti upravu ako je istina da je posudba u trajanju na godinu dana,svi znamo da da igračima iz tog dijela svijeta treba neko vrijeme za prilagodbu a 6 mjeseci je stvarno malo da se dobije puna slika o nekom igraču tako da vjerujem da je i naša uprava počela pametnije odrađivati prijelazni rok...
  • Captain America
    17.7k
    Opustite se, dečki. Što će bit ako Brekalo bude dolazio? :wink: Svaki transfer u zadnjih godinu i pol se razvukao. Šutalo je bio par dana na "danas potpisuje ugovor", Perkovića smo dočekali 24 sata nakon službenog završetka prijelaznog roka, a prošlog ljeta i cirkusa s Takijem i Stojkovićem se svi dobro sjećate. Kad bude, bit će.
  • rioda
    4.8k
    Što se tiče jednogodišnje posudbe Ogiware, sumnjam da je logika naše vrle uprave bila zbog prilagodbe, nego ih na ljeto već najvjerojatnije čekaju otkupi nekih igrača, pa su eventualni trošak njegovog otkupa prolongirali na zimu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    daj bože da dođu dva, da svak igra svoje mjesto. Ja još vjerujem u ljubu u sredini, on je jedan od rijetkih koji radi pritisak konstantno
  • Ban
    698
    Što se tiče jednogodišnje posudbe Ogiware, sumnjam da je logika naše vrle uprave bila zbog prilagodbe, nego ih na ljeto već najvjerojatnije čekaju otkupi nekih igrača, pa su eventualni trošak njegovog otkupa prolongirali na zimu.rioda

    I ja mislim da je ovo razlog. Još se taman poklopi sa cijelom sezonom u Japanu.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Neće ni objavljivati da je Ogiwara potpisao, čovjeka će skrivati do 23.01 i utakmice sa Lokomotivom gdje će on zadnji istrčati iz tunela i iznenaditi sve prisutne navijače. To će biti najveći marketinški pothvat.
  • emilperska
    5.5k
    Provjerite na COMETu da li je registriran, najsigurnije..
  • Orc123
    7.9k
    Pa nemre biti kad nije prijelazni rok jos poceo...
  • Peškaman
    4.3k

    A Takuro s padobranom i japanskom zastavom slijeće na centar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions