• Georg Koch
    4.5k
    onda moja greska, ostalo mi je da je bio desno.
  • Georg Koch
    4.5k
    Sta ti je nogomet, transferi i forumi.
    Prije 2-3 dana svi smo bili u ekstazi, Brekalo pred vratima, Hoxha se isto zeli, LB dosao, hocemo i RB.
    Sad se mijenja prica oko Brekala, LB zasto se nije predstavio, bit ce propala prica i sl.
    Nema dalje
  • Orc123
    7.9k
    Sve je ok s transferom Ogiware...
  • Peškaman
    4.3k
    Kakva masovna histerija,polako ljudi.
    Čovjek je u Zagrebu,potpisali su ugovor.
  • PlavacZRima
    289
    Kakva masovna histerija,polako ljudi.Peškaman

    Baš, ne znam kaj su svi napeti. Mogu potvrditi,danas sam bil na kavi u Vivasu baru Ogiwara,Jakir,Kaneko i ja,sve je potipisano igrač će odraditi danas večernji trening. Vidili smo i Šimića te smo se uredno pozdravili. :razz:
  • Georg Koch
    4.5k
    klub ga je zapratio na ig, danas i to nesto govori.
    Ne sekiram se ni 1% za njega, to je to!
    Nego se referiram na komentare od prije
  • sanjinlego
    3k
    Gotovo, Ogiwara je naš!
  • Droljo
    8k
    Nek si ti nama rekao
    Ako ja dok nevidim pdf na zoni sa njegovim imenom i prezimenom ne vjerujem ništa!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja nisam napet, samo pitam da li je nemoguće kao što je i kolega napisao gore da dovedu dva lijeva beka, i poljaka iako su doveli Ogiwaru. I Freede kaže da ima ponude iz inozemstva i da će najvjerojatnije van iz Danske. Ništa u vezi nas ali opet, mozda se svi iznenadimo
  • BornaPŽ1986
    1k
    Gotovo, Ogiwara je naš!sanjinlego

    Ovo je germanijak objavio prije 5 dana jos
  • NitkoBitan
    17.1k
    Gotovo, Ogiwara je naš!sanjinlego

    Hvala insideru, nismo znali.
  • sanjinlego
    3k
    Sve znate, a pola dana se vodi rasprava gdje je, što je, možda je propalo. Joj, joj.

    Ali ovaj gore Germanijak je objavio hahahah Bože moj
  • Lynx17
    4.1k
    Nisam imao pojma da je Krkalic tako mlad.


    krkalic1.jpg
  • Krizy
    43.2k
    ja dok nevidim pdf na zoni sa njegovim imenom i prezimenom ne vjerujem ništa!Droljo


    Screenshot-20240105-172909-Chrome.png
  • Facke
    3.6k
    Decki , cemu ta histerija oko Okigawe. Zname da je v Zagrebu, zname da je nas igrac. El budu denes , zutra, prekzutra objavili tak je se jedne. Jednostavne ste nestrpljivi. I nemojte konstante napadati insajdere. Kad ih vise nebu onda se bote plakali i jedini info vam budu Lesicki, Index i SN. A kulke oni znaju to znate svi.

    Koj se Gazibegovica ja mislim da tu nema nicega. Mozda je bil koji kontakt al nisam bas uvjeren da ima istine vu te price. Nekak mi je te se male cudne kaj portali piseju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions