• Facke
    3.6k


    na kraju 4:3 za Gironu. I to kakuv gol za 4:3. Bile je i dosta greski. Al stvarne dobra tekma.
    Girona stvarne iznenadenje sezone. Ko bi rekel. Same da im je jos navijanje na razine. Tu jos imaju dosta prostora za napredovanje.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Prelijepa prica naseg bivseg zaposlenika Jozaka. Future Falcons fond iz Arabije prije malo vise od mjesec dana useo u Zeljeznicar,instalirali svog igraca koji tamo nema
    sanse u Premijer Ligi, otkaz treneru da bi na ti mjesto doveli svog Arapa koji je uspio u 5 utakmica jednom remizirati i 4 izgubiti. Trener je dao otkaz a taj fond ili grupacije se takodjer povlaci iz Zeljeznicara.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mikautadze nazad na posudbi u Metzu s opcijom otkupa za 10 mil. eura.
  • Facke
    3.6k


    I to je trener preko e-maila dal otkaz. Ma uzas kaj delaju. Znaci ak imas investitora ond treba i provjeriti el je to ozbiljen investitor. Treba sklopiti ugovore di oni nesmeju svoje igrace i trenere gurati. Taj trener kojega su pogurali je bil par tekmi pomocni trener Slavije i to je cele negve izkustve. Znaci sve bi trebale iti po dogovoru a ne da oni delaju kak im se oce. Steta. Mogel je te biti uspjesen projekt.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Lucien Agouame, vezni igrac Intera, koji je spominjan na pocetku ljetnog roka kao zelja Dinama, prelazi u Marseille....takoder ga je Sevilla htjela dovesti
  • Mihaljević
    9.8k
    Čini mi se jedan od onih iz Šimićeve "tekice" , izgleda je bio prevelik zalogaj za nas.
  • Facke
    3.6k
    https://streamin.me/v/1eb6f18a

    El je ovo crveni karton i penal? :wink:
  • Neki tip
    21.3k
    Tonio Teklić iz Trabzonspora ide na posudbu u Rusiju, preciznije Čečeniju, u Ahmat iz Groznog.

    Vrijeme je da se prisjetimo čestitke (pardon, zajebancije) Brodiću:

    QDhext5-d.webp

    Pa, čestitke i tebi Tekliću, nadam se da si ovime ostvario dječačke snove. :heart:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Japanci uzvracaju udarac

    Screenshot-20240105-134531-Facebook.jpg
  • Droljo
    8.1k
    El je ovo crveni karton i penal?Facke
    Slično kao moha i ruka na ramenu/leđima...
  • Facke
    3.6k
    Po mene je to jednostavne pre male za penal. Gundogan je odletel ko da ga je s punu snagu gurnul a ne da mu je del ruku na leda iza. Neznam. Mene to penal nije, smesne mi je da se v denesnje vreme tak sudi. Otkad postoji VAR sudenje se je pogorsale.
  • Georg Koch
    4.6k
    Kako se prica, i HŠK Zrinjski je poceo pratiti trendove modernog nogometa. Navodno su pred realizacijom Japanca, cini mi se Itsuki Urata da se zove, isto LB. 400 000€ vrijednost po TM-u.
    Eto, pa vi i dalje sumnjajte u Japance i njihovo trziste :cool:
  • Ivdzo11
    4.2k
    to je onaj iz Varaždina, kasnije otisao u Maribor, sigurno ce biti pojacanje za Zrinjski
  • Jurki
    11.7k
    ak se pokaze dobrim, nebi mu bil problem doci do Zagreba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.