• Sad opet
    201

    Samo razmišljam o 2 samuraja s iste strane... Lakša prilagodba a uz Brekala lijevo, Perković bi ionako morao više paziti na defanzivu
  • emilperska
    5.5k
    Od Borisa mali rjesen.. Vise ljudi me uvjerava da ce to bit jaca prica nego J.Šutalo.. Jedan problem manje.
    Ajmo dns predstavljanje Ogiware da mozemo samo o Brekalu pricat do daljneg..
    Mene osobno desni bek ne zanima previse. Kao sto dio forum struke tvrdi da nije problem u "Profi" tako ja tvrdim da nije ni u desnom beku. Da moze bolje, moze. Ali Brekalo first..
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    58
    Što se predstavljanja Ogija tiče, volio bi da naprave neku foru da ga Kaneko predstavi ili tako nešto, a ne samo objavit par slikica i gotovo. Jusufa bi htio, al onda ne znam šta s Riletom jer nema šta tražit na stoperu tako da mora na klupu, a ne znam kako bi to prošlo. Transfer Brekala je najvažniji ovaj rok i to treba dogovorit. Čovjek oće u Dinamo, srce mu je tu, uzet će i manju plaću. Samo da nas Fiorentina ne zajebe.
  • Captain America
    17.7k
    Što ćemo s Kačavendom?! Otkupimo li njegov ugovor za 3 milje, a natežemo se za ključne pozicije i tražimo low budget rješenja, bit će to stvarno idiotski potez.Mlađi referent

    U vrijeme objave odlaska na operaciju je od novinara procurilo da ga možemo dobit za neki smiješan iznos nakon operacije. Ostaje sigurno jer zašto bi radio rehabilitaciju s Marinom?
  • Neki tip
    21.3k
    Dubok udah molim

    Screenshot-20240104-125448-Whats-App.jpg
  • plavac173
    2.6k
    Puno logicnije je da mu se produzi posudbu za jos jednu sezonu/ili bar do sljedece zime, ovako da ga otkupimo za punu cijenu je high risk
  • Georg Koch
    4.5k
    stojkovic je li posudba uz otkup ili je placen transfer vec? Ako je, koji je iznos u pitanju da li se zna
  • sanjinlego
    3k


    Copy / paste portal, uz to nacionalistički nastrojen. Redovna pljuvačina po našim igračima. I ovu su vijesti kopirali, naravno, klikovi su najbitniji.
  • Mlađi referent
    12.3k


    To je onda ok, za neke smiješne novce neka ostane.

    stojkovic je li posudba uz otkup ili je placen transfer vec? Ako je, koji je iznos u pitanju da li se znaGeorg Koch

    Plaćeno, tad se pričalo o 3 milijuna eura.
  • Captain America
    17.7k
    ovako da ga otkupimo za punu cijenu je high riskplavac173

    Ako je do milijun eura se isplati. Ne može Šika dobit više za igrača s 2 takve operacije.

    stojkovic je li posudba uz otkup ili je placen transfer vec?Georg Koch

    3 milijuna je plaćeno, naš je.
  • Georg Koch
    4.5k
    ma kakav tekpetey, pa ne bi da smo rastrosni u ne znam kolikoj mjeri.
    LB doveden
    CB doveden
    Brekalo skoro pa je tu/Hoxha nadam se
    Uz to nek dodje dobar RB, mozemo se udarati nogom u guzicu 7 dana.
  • Joza
    455
    Jel ovo nesto dvosmisleno ili? Malo sam si glup danas pa mi treba dodatno objasnjenje hvala
  • Peškaman
    4.3k
    Nevjerujem da ćemo dovesti i Hoxhu i Brekala, samo jednog.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma pokušavam plavcu ukazat na besmislenost trolanja foruma kvazinsajderskim općepoznatostima. :)
  • Georg Koch
    4.5k
    Uz sve sto se po medijima vrti, nadam se da bi Mohu mogli lijepo utopiti(2-3m na saudijsko trziste mozda) jer po TM-u vrijednost mu je 2m, ugovor do ljeta 25.
    I te novce/mozda dodati nesto uloziti u novog desnog beka...to bi bila perverzija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions