• marcio amoroso
    43.5k
    Od sada natrag na temu!
  • Dubbbrava
    929
    Znači sutra predstavljanje Ogiware i bilo bi lijepo da završimo Brekala
  • NitkoBitan
    29.1k
    Kada se pricalo samo o Hoxhi i nisam bio odusevljen. Ovako ako se dovodi kao zamjena Brekalu od mene u sportskom sektoru imaju palac gore. Tesko da mozemo imat bolju zamjenu od Hoxhe na toj poziciji.

    Uostalom ako se Brekalo kojim slucajem ne pokaze i ako se ne otkupi od Fiorentine imali bi barem jednog igraca na toj poziciji a da mu je prirodna, trenutno nemamo nijednog. Ni Vidovic ni Stojkovic nisu prava lijeva krila.
  • Marcinko
    765
    Živkovića se nikako ne bi trebalo vraćati s posudbe, nije realno da on bude prvi stoper.
  • Rakovica1986
    1k
    Mislim da trenutni roster treba još jednu "zvijezdu" što Brekalo u našim okvirima po meni je, a ostalo ako se može nek se uzme, ali bez ovih Guzetbegovića kojima je susret sa Dinamom disko u Zagrebu.
    Onda mi još napunimo tribinu i nabrijemo ih 23.1 da pokažemo da smo i mi konsolidirali redove i spremni smo za 3+1 titulu.
  • wolfgang14
    2.6k
    Pored Gazibegovića, Dinamo razmišlja o Franu Karačiću, koji je trenutno slobodan u potrazi za novim klubom. Posljednjih nekoliko sezona proveo je u Italiji, gdje je nastupao u Serie B za ekipu Brescia Calcio. 27-godišnji defanzivac upravo je u Italiju otišao iz Dinama u transferu vrijednom milijun eura.

    Karačić je reprezentativac Australije s 13 službenih nastupa, uz jedan postignut gol. Pitanje je koliko Karačić trenutno može pomoći Dinamu s obzirom da je skoro pola godine bez kluba. Prema saznanjima, Dinamo ne vidi igrača u HNL-u koji bi trenutno bio pojačanje na desnoj strani, pa je za očekivati da će novi bek Dinama stići iz inozemstva.

    Izvor
  • Šteco
    990
    Da se stvarno transfer rok završi sa Brekalom,Xoxhom, Brodićem ,Ogiwarom ,Živkovićem i desnim bekom onda bi očekivao od Jakirovića šetnju ligom i maksimalan broj bodova u ostalih 19 utakmica..Noel

    Ne znam, osobno sam dojma da se, od kad nema Šimića, okrenula ploča, i da su sad odjednom svi pojačanja. Izuzmemo li Brekala, koji eto iskače u ovoj priči, ovo sve drugo su igrači koji su upitnik. A vjerojatno je to zato jer su mediji nekad pisali da "kakva su to pojačanja iz japanske lige", ili "dolazi igrač kojeg nije htio ni Anderlecht ni Šahtar", a sad su naslovi "pogledajte kako je novo pojačanje Dinama igralo protiv Cityja".

    Dao Bog da dođe Brekalo, pa eto i Xoxha i desni bek (još niti jedan od trojice nisu tu), i da se pokažu svi kao pojačanja i da ko gospoda osiguramo naslov 5 kola prije kraja, da se razumijemo. Ali ovi zaključci o šetnji do naslova mi ne drže vodu.
  • mali M
    8k
    Ma meni su Šimić i Bišćan simbol preokreta našeg Dinama. Podnjeli žrtvu da bi došlo do promjene...
    Ne sviđa mi se ovo s Hoxom... Ako dođe Brekalo, vidjet kako će se razvijati Rukavina i nakon posudbe sa njim graditi. Mali je odličan samo je isforsan od medija i svog tate a mora se tek priviknuti na seniore...
  • Armagedon13
    959
    Jutros u SN - Gazibegović prva opcija,moramo do 15.01.2024 platiti oko 2M - Moharami u izlogu(kad bi dobili bar 1,5M), htjeli bi prvo njega prodati
  • Mr Anderson
    12.9k
    Vrlo moguće da su informaciju o interesu za Karačića našli tu na Zoni.:grin:
  • Mali Zeus
    18.8k
    Dobro jutro, kad je predstavljanje Ogiware?
  • Georg Koch
    6.3k
    Kakav je taj gazibegovic od ovih sto su ga gledali?
  • Facke
    6.3k


    A nije los. Problem mu je male brzina. Nekad djeluje bas spor.
    Al nije nis posebne. Zna i on imeti problema v obrane.
  • San Lorenzo
    20k
    Sjećam se srpnja kad se Kaneko tek počeo spominjati, onda su ovi koji su ga kao gledali pričali da smo od svih Japanaca odabrali baš najsporijeg... :confused:
  • NitkoBitan
    29.1k
    Dolazak Jusufa :up:

    Nadajmo se da postoji stvarni obostrani interes i da fama nije temeljena na njegovom izlasku u Zagrebu. Mlad, reprezentativac, nase govorno podrucje... upgrade u odnosu na Mohu u svakom slucaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.