• wolfgang14
    1.4k
    Ne znam..
    Znam da nekog reda mora bit, ali ovo mi je too much iskreno. Rasprava se stvorila sama od sebe, glupo mi ju je prekidat, a jos gluplje nestat s ove teme i nastavit pisat na drugoj bez ljudi s kojima se raspravljam..
    Ali ok ugl..
    emilperska

    Slažem se s tobom da. Trebaju se moderatori malo opustit, nije kraj svijeta ako spomenemo nešto ovdje. U suprotnom ćemo morat istovremeno bit u 3 teme da bi izmjenili par poruka/mišljenja. Iskreno ne vidim da ikom smeta što se malo nekad zna dogodit da skrenemo s teme. Vidio sam možda jednog ili dvojicu koji su rekli da ima hrpa poruka i da nisu vezane za trasnfere ali se nisu žalili da je to problem

    Edit: evo sad bi i ove poruke trebalo izbrisat jer nisu vezane za transfere :lol:
  • Nino Bule
    13.6k
    Bez uvrede ali 90% tema ste pretvorili u kokosinjac i necitljivost, logicno da i moderatura reagira u zadnje vrijeme.

    Kao sto je vec receno, ovo nije wapp grupa i veci broj postova ne znaci da je forum bolji, teme su dosta jasne i ako se zele voditi opceniti razgovori postoje opcenite teme. Uvijek se dogodi da se ode u offtopic,to nije nista strasno moderatura je tu da zaustavi to kad ode predaleko.
  • marcio amoroso
    36.4k
    “Također, na ovoj temi od danas, pa nadalje i ubuduće striktno je ZABRANJENO spominjanje Hajduka u bilo kojem smislu. Briga nas što oni skautiraju, s kim ih se povezuje, kog dovode i tko im odlazi. Za sve informacije o Hajduku, transferima ili drugim pitanjima vezanim uz taj klub, postoji HNL tema kao i za sve druge klubove.”


    Ovo vam je sinoć kolega @Eduardo napisao.

    Vi ni 24 sata poslije toga o rasporedu tovara na ovoj stranici. Ma bravo!! I onda se još bunite zašto se briše. Ponavljam se. Od sutra ne brišemo nego baniramo, a vi kako hoćete.
  • Krizy
    43.2k
    Dnevno natučete 30 stranica, od kojih valjda pet ima smisla. Stvarno bolesna tema i najteža za moderiranje.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Od sada natrag na temu!
  • Dubbbrava
    446
    Znači sutra predstavljanje Ogiware i bilo bi lijepo da završimo Brekala
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kada se pricalo samo o Hoxhi i nisam bio odusevljen. Ovako ako se dovodi kao zamjena Brekalu od mene u sportskom sektoru imaju palac gore. Tesko da mozemo imat bolju zamjenu od Hoxhe na toj poziciji.

    Uostalom ako se Brekalo kojim slucajem ne pokaze i ako se ne otkupi od Fiorentine imali bi barem jednog igraca na toj poziciji a da mu je prirodna, trenutno nemamo nijednog. Ni Vidovic ni Stojkovic nisu prava lijeva krila.
  • Marcinko
    597
    Živkovića se nikako ne bi trebalo vraćati s posudbe, nije realno da on bude prvi stoper.
  • Rakovica1986
    632
    Mislim da trenutni roster treba još jednu "zvijezdu" što Brekalo u našim okvirima po meni je, a ostalo ako se može nek se uzme, ali bez ovih Guzetbegovića kojima je susret sa Dinamom disko u Zagrebu.
    Onda mi još napunimo tribinu i nabrijemo ih 23.1 da pokažemo da smo i mi konsolidirali redove i spremni smo za 3+1 titulu.
  • wolfgang14
    1.4k
    Pored Gazibegovića, Dinamo razmišlja o Franu Karačiću, koji je trenutno slobodan u potrazi za novim klubom. Posljednjih nekoliko sezona proveo je u Italiji, gdje je nastupao u Serie B za ekipu Brescia Calcio. 27-godišnji defanzivac upravo je u Italiju otišao iz Dinama u transferu vrijednom milijun eura.

    Karačić je reprezentativac Australije s 13 službenih nastupa, uz jedan postignut gol. Pitanje je koliko Karačić trenutno može pomoći Dinamu s obzirom da je skoro pola godine bez kluba. Prema saznanjima, Dinamo ne vidi igrača u HNL-u koji bi trenutno bio pojačanje na desnoj strani, pa je za očekivati da će novi bek Dinama stići iz inozemstva.

    Izvor
  • Šteco
    680
    Da se stvarno transfer rok završi sa Brekalom,Xoxhom, Brodićem ,Ogiwarom ,Živkovićem i desnim bekom onda bi očekivao od Jakirovića šetnju ligom i maksimalan broj bodova u ostalih 19 utakmica..Noel

    Ne znam, osobno sam dojma da se, od kad nema Šimića, okrenula ploča, i da su sad odjednom svi pojačanja. Izuzmemo li Brekala, koji eto iskače u ovoj priči, ovo sve drugo su igrači koji su upitnik. A vjerojatno je to zato jer su mediji nekad pisali da "kakva su to pojačanja iz japanske lige", ili "dolazi igrač kojeg nije htio ni Anderlecht ni Šahtar", a sad su naslovi "pogledajte kako je novo pojačanje Dinama igralo protiv Cityja".

    Dao Bog da dođe Brekalo, pa eto i Xoxha i desni bek (još niti jedan od trojice nisu tu), i da se pokažu svi kao pojačanja i da ko gospoda osiguramo naslov 5 kola prije kraja, da se razumijemo. Ali ovi zaključci o šetnji do naslova mi ne drže vodu.
  • mali M
    5.1k
    Ma meni su Šimić i Bišćan simbol preokreta našeg Dinama. Podnjeli žrtvu da bi došlo do promjene...
    Ne sviđa mi se ovo s Hoxom... Ako dođe Brekalo, vidjet kako će se razvijati Rukavina i nakon posudbe sa njim graditi. Mali je odličan samo je isforsan od medija i svog tate a mora se tek priviknuti na seniore...
  • Armagedon13
    959
    Jutros u SN - Gazibegović prva opcija,moramo do 15.01.2024 platiti oko 2M - Moharami u izlogu(kad bi dobili bar 1,5M), htjeli bi prvo njega prodati
  • Mr Anderson
    7.9k
    Vrlo moguće da su informaciju o interesu za Karačića našli tu na Zoni.:grin:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dobro jutro, kad je predstavljanje Ogiware?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions