• Mali Zeus
    10.5k
    može biti da je, a da nisam znao. :grin:
  • Bluefanatik
    3
    Možemo li očekivati više članova ove godine?
  • deda
    29.4k
    Gospodo, nema se što čekati. Učlanjujte se na bilo koji način ukoliko želite ostvariti pravo glasa na izborima.

    Dakle, imate 4 načina:
    1. Fizički u fanshopu
    2. Poštom
    3. Online
    4. Preko povjerenika

    Cijena članarine za Hr:
    10 eura za mlađe od 18 godina te za starije od 65
    20 eura za one od 18-65

    Cijena članarine za inozemstvo:
    30 eura za mlađe od 18 i za starije od 65
    40 eura za one između 18 i 65

    Cijena članarine za inozemstvo ako se učlanjujete preko povjerenika:
    15 eura za mlađe od 18 i starije od 65
    25 eura za one između 18 i 65

    Popis povjerenika koje vam preporučujemo:
    Sesvetski Kraljevac - Branko Komorski,
    Samobor - Mario Dubić,
    Sesvete - Slavko Sraga,
    Zagreb - Fran Đuranac, mob. 099/788 6423,
    Zagreb - Krešimir Barić, mob. 091/201 1964,
    Zagreb - Domagoj Novosel,
    Velika Gorica - Krasić Držislav, mob. 099 543 5572,
    Bjelovar - Igor Kalabek, 091/503 6614,
  • Muka
    346
    Gospodo draga, napokon se događaju novi pomaci i donesen je novi statut za koji su se svi istinski dinamovci zalagali,a mnogi i patili u svojoj koži radi njega! Sada kad je taj statut donesen, umjesto da zovete sve žive oko sebe, užu širu obitelj, prijatelje, poznanike i zajašemo svi na ovom povjesnom valu promjena, prosječnom dinamovom simpatizeru( ubijaču svakodnevnice) je u krvi da kmeči deset puta više od tovara i to radi 20 eura koje je potrosio samo kako bi dobio kartu protiv tovara. Pa gospodo draga sad je na vama da se pokažete jeste li kmečavci ili navijači. Nadam se i nekom masovnom pozivu i organizaciji za učlanjenje jer je sada prilika za promjene u našem klubu i da ga napokon vratimo na pravi put i očistimo od parazita i štetočina i napravimo ga takvim kako više nikada pijavicama hijenama i ostali lešinarima ne padne napamet se okoristiti od njega. Shvatite da je ovo i put za novi stadion između ostaloga, i za novu generaciju navijača i da se pokrene ovaj napaćeni grad više. Ne budite sebični i počnite djelovati!
  • austrijanac
    2.9k
    umjesto da zovete sve žive oko sebeMuka

    Doveo sam 4 prijatelja na derbi i sve 4 učlanio (ukljucujuci i curicu od dvije godine).
    Sad ih trebam nazvat i rec da ne vrijedi?

    Za status se znalo od rujna, klub je odlučio to prokomentirati nakon nove godine.
    Katastrofalna komunikacija.

    Shvatite da je ovo i put za novi stadionMuka

    Skupštine još nisu riješene na razini grada, tako da pričat o stadionu je iluzorno.


    Traljavo od strane kluba, nije ništa tebi upućeno.
    Samo traljavo, kao i cijela priča tokom cijele godine.
  • deda
    29.4k
    Nadamo se da će u klubu biti razumni i prava koja povlači članska dozvoliti koristiti do kraja isteka stare. Dakle, popusti, korištenje pravo na 4 utakmice. Za izbore sigurno neće vrijediti.
  • mali M
    4k
    Ma malo se previše filozofira. Idi prema ljudima. Svi od 1.-6. mjeseca plaćaju punu cijenu, od 7.-10. mjeseca plaćaju 50% i 11. i 12. mjesec nek vrijedi cijelu '24.
  • Peškaman
    2.9k
    Pitanje,je li moguće javit se nekom od preporučenih povjerenika ako si iz BiH ili se moram javiti nekom povjereniku iz BiH?
  • deda
    29.4k
    Možeš kome hoćeš Peškaman.
  • Jurki
    9.6k
    i opet bi se nasel netko kome to nebi pasalo i srackal bi.
    Trebali su ostaviti da clanske vrijede do kad vrijede.
    Ove godine produzenje clanske vrijedi do 31.12. i kraj price.
    Pa onda ako netko zeli nek produzi clanstvo do 31.12. Ili nek ceka 1.1.2025.
    Edit: uglavnom ovo je jako lose iskomunicirano od strane Kluba.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nevažno u ovoj priči al svakako nešto što bi trebalo promijeniti. Članski status se može pogledati i članstvo produljiti preko ulaznice.hr profila za klub, svakako bi to trebalo biti moguće preko klupske stranice, ne preko ulaznice.hr

    E sad, ja sam se ulogirao na ulaznice.hr i piše mi da mi vrijedi članstvo do kraja ove godine (produljio u 11. mjesecu) i ne vidim opciju za produljenje.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    mislim da je napisano da za online uskladivanje sustava tek treba odradit i da ce obavijest kad je spremno tek doci.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus mislim da je napisano da za online uskladivanje sustava tek treba odradit i da ce obavijest kad je spremno tek doci.Efes Pilsen

    Znači onda je najbolje produžiti onako zdravoseljački, pristupnica podaci pa sken i slanje mailom.
  • Šteco
    532
    Osobno sam se svakako planirao učlaniti odmah početkom godine bez obzira na to kada istječe aktivno članstvo jer se prelazi na kalendarsku godinu i svejedno je u kojem trenu se učlaniš kada će vrijediti do kraja kalendarske godine.

    No, vjerujem da ima ljudi koji su to radili redovno krajem godine i izgubili su sva prava nakon tipa 2 tjedna u kojima nisu mogli iskoristiti niti besplatne ulaznice npr. (meni opet manje bitno jer ionako imam godišnju).

    Ima ljudi koji su učlanjivali druge npr. za poklon za Božić i sada ti ljudi nisu dobili ništa. Promjena statuta se dogodila na samom kraju godine i mislim da je zbog toga ovo sve jako loše.

    Uzmemo li u obzir da će sada doći do velikog broja učlanjenja, koje do sada nisu odrađivali u normalnim rokovima u takvim situacijama, mislim da je odluka još gora. Kad tome dodamo da nisu pripremili platformu za online učlanjenje koje je u ovom trenutku onemogućeno, odluka je katastrofalna.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ako nekaj nije dobro, onda nije dobro. Nećemo sada na svaku odluku samo klimati glavama i praviti se da je sve super, kao što su radili za vrijeme bjegunca. Nitko neće propasti zbog par eura, ali nitko ni ne želi da ga se vuče za nos. Ta odluka je još friška i sigurno postoji način da se korigira i nađe rješenje koje bi zadovoljile sve strane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.