• Facke
    3.6k
    Gledam Getafe - Rayo. Sudec unistil utakmicu, totalne zgubil konce. :lol:
  • Herñan Crespo
    88
    [ gledam i ja i nevjerujem.Sto god da mu je greenwood rekao da ga kazni direktnim crvenim nakon sto vec jedan imaju, dosta strogo.
  • Facke
    3.6k


    Jos je i onomu dal drugi zuti kaj je zisel s terena. Uzasne sudi. Same u jedan smjer. Svaka odluka ide u korist Raya. Ko da mu je neste platil da tak sudi.
  • Facke
    3.6k
    Pa kaj je to sad napravil golman Sociedada. Izvan sesnaesterca on koristi ruku i to daleke daleke izvan.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Nikad prezaljeni despodov briljira u Paok-u
  • Mr Anderson
    8.2k
    Gledam malo površno Betis kod Celte, nije da baš tjerajiu strah u kosti.
  • blackbully
    4.5k


    Krpan 6 minuta komentira potencijalna zaleđa kod gola Celte i ne kuži da je poništen zbog prekršaja Aspasa. I nakon što je poništen i dalje mu nije jasno... A nije da su minutu i pol usporeno prikazivali kako Aspas udara igrača Betisa po gležnju.

    I još se čudi zašto glavni sudac gleda offside na VAR monitoru :rofl:
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako izvucemo X u Andaluziji, oni nas na Maksimiru ne mogu proći da imaju 5 života.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Doživjeti će šok kad izađu u zimsku večer na Maksimir. Nek još bude malo magle, odsjeći će im se noge.
    Evo, 2:1 za Celtu.
    Baš je smiješno ispala obrana Betisa.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja ne znam koji Dinamo ste vi gledali u zadnja 3 mjeseca? :lol:
    Jakiru se muda odsjekla protiv Hajduka, protiv Sparte nije imao odgovora, s Mariborom ispao od ribara, sa Zrinjskim nije uspio izbacit Slovana koji se doslovno nudio ko kurva na cracku.
  • Krizy
    43.4k
    Bome rasturio odmah, nije mu trebalo dugo da se uklopi.
    U 1100 minuta za PAOK 7 golova i 9 asistencija.
    Odlično uložena 3.5M €.
  • plavac173
    2.6k
    Kako je strasna ova Girona...
  • nemapredaje
    3.3k


    Da, ako ne brojimo amatere iz kupa, ove sezone imaju ukupno dvije pobjede u gostima. Villareal u prvom kolu i Aris u europi
  • Majki2111
    3.1k
    Obje tekme Betis sam odgledao. Jači dio momčadi su im prednja trojka. Ali ne sudheluju u presingu i lako se može probit prvva linija obrane. Ostavljaju dosta prostora za kombinatoriku u sredini terena. Moramo bit kompaktni jako i ne dat im da budu na lopti. Bekovi im odlaze visoko i to su i Girona i Celta napadale. Defanzivna tranzicija im je dobra. Posjed dobar. Najslabjja je faza obrane. Imam osječaj da su mekani u srcu ekipe. U sredini. Imaju Williama Carvalha al realno nije ništa posebno. Igru grade preko krila. Krilo vezni i bek stvaraju trokut i mijenjaju strane. Dobri su. Stabilni al ništa vau i ne prijelazno. Moramo im uzet loptu i ne igrat prepasivno.

    Iz ove tekme nisam uspio polovit pozicjje gprnjeg dijela ekipe. Iz glave mi sugerira da dosta mijenjaju pozicije. Al možda se varam. Pogledat ću ih još.


    Trebat ćemo se borit s visokim i jakim napadačima. Prije njih na loptu doći, a na veznjake ove agresivno.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Girona - Atletico Madrid odlicna utakmica za sad, 5 golova u prvom poluvremenu. Obje momcadi tehnicki odlicne, a Girona me posebno iznenadila jer su tek prosle sezone usli u prvu ligu. Stignete jos pogledat drugo poluvrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.