• Dinaminjo
    929
    Cemu zivkovic, perkovic i elitni stoper odmah?
    Onda nek Zivkovic skuplja minute u Loksi..
  • Noel
    6k

    Možda se ide na formaciju sa 3 iza.. a Ogiwara i Kaneko po krilima..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Njegov povratak po meni i jest greška

    Theophile je u ovom trenutku bolji stoper, puno sigurniji za istrčat na Rujevicu, Opus ili Poljud i odigrat maestralno. Živkoviću je u tom pogledu svakako sjedit na klupi, zato bi ga pustio da završi epizodu u Lokomotivi.

    Razlog zašto bi ja novog stopera je to kaj vidim Perkovića kao fix lijevo, i doveo bi jednog jačeg na lopti od Theophilea, a i čovjek ima 34 godine, kakva ozljeda je uvijek moguća.
  • CastAway1986
    1.4k
    "Sa Sosom i Mihajličenkom raskidamo ugovore, oni nisu dovoljno dobri. Moreno Živković nije na popisu, ali će biti s nama. Želimo samo dogovoriti s Lokomotivom sve kako treba jer ga oni na popisu imaju do ljeta. Drmić i Marin su u zadnjih šest mjeseci ugovora i za njih neće biti mjesta", rekao je Jakirović pa objavio da je novi lijevi bek i službeno stigao:

    "Emreli je slobodan do sutra, a Kaneko i novi igrač Ogiwara su došli jutros. Dobit će par dana slobodno zbog jet laga, a Ogiwara ima sutra liječnički pregled."
    Na popisu je i Brodić
  • plavac173
    2.6k
    Od kud ti to? Gdje je dao izjavu
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se, svakako je bolje za razvoj da Živković odradi cijelu sezonu u Loksi, a Theo neće moći izdržati tempo od 2 utakmice tjedno, za njega je ovo bilo idealno kad je igrao samo prvenstvo. Kao što kažeš, ima 34 godine i ugovor mu opet istječe na ljeto tako da bi bilo dobro da imamo spremnu zamjenu, da dođe stoper koji će biti barem na razini Thea kad je došao 2018., a onda na ljeto vratimo Živkovića pa neka se izbori za mjesto u prvih 11 ako će biti bolji, baš kao što je i Šutalo upao u prvih 11 jer je bio bolji od Theophilea.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Samo da Ogiwara ne bude neki koji sporo priča nakon poraza i gleda u mobitel dok ostali igrači razbijaju svlačionicu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kakav prijelazni rok očekujete?

    Mi zadnja tri mjeseca gledamo igrače, ali problem je što se pojave razne varijante kad pokažeš interes. Ubacuju se ljudi sa svih strana i ja osobno odmah odustajem u tom slučaju.

    U slučaju Ogiware, vi mediji ste se zabavljali s tim lijevim bekovima. Odugovlačilo se s Wdowikom i Mitajem oko financija i svega, a oko Ogiware smo se dogovorili u tri dana. Tako ćemo i dalje, mi nemamo vremena čekati nekoga predugo.

    Riječ, dvije oko Ogiware?

    Teško ga je usporediti s nekim kad mi u Dinamu nismo imali normalnog lijevog bočnog. Zamolio sam Ljubičića da to igra, Perković je malo stoper, malo lijevi bek i dobro su to odradili.

    Ogiwara je stabilan iza, dobar je prema naprijed i svidjelo mi se ono što sam vidio, osobito na klupskom SP-u. Kad vidiš da bježi igračima Cityja... Uvjeren sam da će biti dobar i adaptacija će mu biti lakša jer je i Kaneko tu. Japance se inače dovodi u paru.

    Hoxha i Brekalo?

    Aktualno je i oko njega i oko Brekala. Obojica žele doći, pita se i Fiorentinu i Slaven, ako mene pitate, ja želim obojicu. I to je realno da se dogodi.
  • plavac173
    2.6k
    Gdje je intervju taj?
  • Jaro
    7.3k
    Uvjeren sam da će biti dobar i adaptacija će mu biti lakša jer je i Kaneko tu. Japance se inače dovodi u paru.Mlađi referent

    Cita se Zona na svim razinama...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Znači Ogi već došao, tj. treba odraditi liječnički. Ako još uspijemo i Hoxhu i Brekala (i samo jedan od njih, tj. Brekalo je super) srediti + stoper i desni bek onda to odjednom izgleda odlično.
  • xavier
    12k
    Možda se ide na formaciju sa 3 iza.. a Ogiwara i Kaneko po krilima..Noel

    Zazivamo tako nešto cijelo vrijeme s obzirom da cijelu godinu nismo imali poštenih krila, a svi naši treneri su inzistirali na 4-2-3-1. No nakon što se Kaneko establirao kao desno krilo, a po svim glasinama intenzivno se radi i na dovođenju lijevog krila (Brekalo, Hoxha..), ne vjerujem da će se sad odustati od formacije s krilima i prijeći na 3-5-2 ili bilo koju drugu varijantu s 3 iza.
  • CastAway1986
    1.4k
    Index prenio jutrošnju press konferenciju prije početka priprema
  • Maximo
    490
    "Drmić i Marin su u zadnjih šest mjeseci ugovora i za njih neće biti mjesta."

    Ovo znači da završavamo s njima ili da će se gledat da im se produži ugovor? valjda ovo prvo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions