• Majki2111
    3.1k
    Ma znam otprilike kad i gdje sam bio ili išao tada pa povežem s tim događajima. Nemam pojma :roll:
    Štanga. Sve ovo imam...
  • Mali Zeus
    13k
    Ovo je ispao takav debakl. Totalno kriva procjena koliko treba sličica proizvesti i staviti u distribuciju. Da već 4, 5 dana nema sličica nigdje je realno sramota. A sad kad i krenu opet će ista ekipa kupovati po 6 boksova i 18 albuma.
  • Mrvica
    3.9k
    U inovinama sam dobio informaciju da im pošiljka stiže tek u petak, mogu se kladit da će do 7:20 ostati bez svega.
  • Mali Zeus
    13k
    U inovinama sam dobio informaciju da im pošiljka stiže tek u petak, mogu se kladit da će do 7:20 ostati bez svega.Mrvica

    Prije 7:05.
  • Mrvica
    3.9k
    Bio sam optimističan previše, imaš pravo. :rofl:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jednostavno su promasili u procjeni segmentacije kupaca.
    Sva djeca koja su dozivjela ona prva izdanja HNL albuma i koja su marljivo skupljala novcice za paketice, razmjenjivala i osvajala slicice su danas odrasli ljudi s lovom :grin:
    Novije generacije to ionako sve manje zanima, sve je online :grin:
    Panini se zajebo dobrano sto je kalkulacije temeljio na brojkama iz tih prvih godina. Nostalgija je zajebana stvar :grin:
  • Droljo
    8k
    Ne skupljam to al baš budem obišao trafike tu kod mene i kupit ću jedan box čisto da ja imam a vi nemate :snicker:
  • Mali Zeus
    13k
    Ne skupljam to al baš budem obišao trafike tu kod mene i kupit ću jedan box čisto da ja imam a vi nemate :snicker:Droljo

    Sretno!
  • Mali Zeus
    13k
    Panini se zajebo dobrano sto je kalkulacije temeljio na brojkama iz tih prvih godina. Nostalgija je zajebana stvar :grin:Efes Pilsen

    Negdje sam čitao da su procjenu radili na temelju prodaje dosadašnjih Panini albuma, Svjetsko i Europsko, al u osnovi da, zajebali su se.
  • mali M
    5.1k
    Ne skupljam to al baš budem obišao trafike tu kod mene i kupit ću jedan box čisto da ja imam a vi nemateDroljo

    i meni je to prošlo kroz glavu, al ne iz čiste zlobe, nego čisto da imam nekakvu prevagu u pregovorima sa članovima zone.. Ono, mjenjam KTC-a za 4 pive na Loksi, pa mjenjam Petkovića za plaćenu stolicu na susretu članova zone u Polovanecu... imalo bi se materijala za pregovaranje... pa ideš na gostovanja pa tamo sa lokalnima iz Koprivnice nudiš Zekićevu sličku za čevose i pivu...
  • blackbully
    4.5k
    U inovinama sam dobio informaciju da im pošiljka stiže tek u petakMrvica

    Tisak isto u petak/subotu. Kaže teta oko 50-ak paketića dobivaju na svaki kiosk na malo boljim lokacijama.
  • nemapredaje
    3.2k


    50-ak boxeva nadam se
  • deda
    32.6k
    Negdje sam čitao da su procjenu radili na temelju prodaje dosadašnjih Panini albuma, Svjetsko i Europsko, al u osnovi da, zajebali su se.Mali Zeus

    I ovo je još jedan pokazatelj koliko je HNL praćeniji od Lige prvaka i ostalih svjetskih i europskih natjecanja.
  • Mrvica
    3.9k
    I to mi je drago pročitat da je HNL jako praćen, svaka čast i LP i svima, ali HNL je sve! :love: :smile:
  • Mali Zeus
    13k
    I ovo je još jedan pokazatelj koliko je HNL praćeniji od Lige prvaka i ostalih svjetskih i europskih natjecanja.deda

    Tako je, a i još jedan pokazatelj koliko je Savezu stalo do HNL-a, tj. čak i ovu potencijalno sjajnu priču su odradili preko k.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.