• marcio amoroso
    36.4k
    Obrisano je brdo besmislenih i za ovu temu nebitnih komentara. Držite se teme!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Znači taj japanski bek je gotova stvar?
  • Mali Zeus
    12.7k
    Podržavam "gomilanje" igrača jer to nam je najveća šansa da sezonu završimo kako je potrebno.NORTE

    Ja baš i ne podržavam, @Mali dioničar je dobro rekao, dovodimo Brodića i Živkovića da bi sjedili na klupi, a tako slabimo Lokomotivu i Varaždin i umanjujemo im šanse da otkinu bodove Hajduku.
  • bongo
    842
    Gomilanje igrača općenito nije pametno, a prethodnih sezona se to donekle moglo pravdati jer smo imali drugu momčad i juniore pa se kombiniralo.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Više smisla ima gomilanje sad, pa onda rješavanje viškova, nego ono što je Čačke izveo lani kad smo na proljeće imali 12 igrača, a doveden jedino Perković.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da ne bi bilo prvi puta da igrac dode na pripreme, a nastavi sezonu s klubom u kojem je na posudbi.
  • Noel
    6k
    Pohvalno je da su novog lijevog beka osigurali do početka priprema. Barem nešto. Sad bi vrh bio da lik završi ko Joaquin Sosa..
  • Klenx
    5.6k
    Kroz ovih par videa japanac mi odlično izgleda.
    U svakom slučaju je za početak - bek.
    Ima solidan centaršut, za razliku od Ljubičićevih kifli.
    Brz je, dobar pas, plus kada se uzmu radne navike i voljni moment japanaca mislim da će u svakom slučaju biti pojačanje u odnosu na ovo što dosad imamo.

    Plus tu je Kaneko za prilagodbu, obojici će biti lakše.

    Ajmo sad dalje po Brekala pa da se lijeva strana zatvori.
  • plavac173
    2.6k
    Germanijak

    Čeka se dolazak krila, možda i dvojice, još uvijek su u prvom planu Josip Brekalo i Arber Hoxha. Moguće je da će krenuti Modri i po još jednog stopera, a želja je i desni bek. Dinamo sigurno ne želi ponoviti lanjsku grešku, kad je tijekom zime doveo samo jednog igrača, Maura Perkovića, zadnji dan prijelaznog roka, no, tada si je to i mogao dopustiti, ipak je još ugodno 'divanio' na vrhu ljestvice. Moreno Živković i Fran Brodić trebali bi odraditi s momčadi kompletne pripreme.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Sad Kaneko i novi Japanac mogu zajedno učiti hrvatski, u društvu je ipak bolje i brže će to ići.
  • Maximo
    490


    Uz pivicu da... :D
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sviđa mi se najava o mogućem stoperu.
    Za mene bi bio ključan zadatak - Brekalo i desni stoper elitne HNL razine.
  • Maximo
    490


    čak bi reko da s to dvoje možemo reć da je prijellazni rok super...za razliku od dosadašnjih...
  • blue heart 72
    1.7k
    uz lijevog beka, koji još uvijek nije potpisan
  • Mlađi referent
    12.3k


    Apsolutno, tri nova prvotimca i ovo je potpuno druga momčad u odnosu na ovaj jad na jesen. Tu računam da je Ogiwara već riješen, naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions