• Maximo
    490
    Čitao sam negdje detalje posla za japanca 200k posudba i 500k otkup, realno to je stvarno mala cijena, za takvu cijenu ne vidim kako je moguće dovesti pojačanje, ali rado bi da me demantira...
  • plavac173
    2.6k
    Ako nisi znao, svim japanima su male trzisne vrijednosti i zato i kazu da su oni najbolji omjer cijene i kvalitete
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Jel zna netko prica li Ogi Engleski? To bi znatno skratilo vrijeme prilagodbe
  • Maximo
    490


    Ma jesam...nisam htio pisat pola stranice...unatoč tome...ako je netko iz naše struke za 700k uspio dovest pojačanje...treba mu dat povišicu
  • NORTE
    11.4k
    Jakir hoće i Brekalo i Hoxhu,na pripreme stižu Živković i Brodić,vodi 11 juniora,Vrbančić na posudbu u Loxu ili Slovenija.Da traži se i desni bek, eto sažetak člankaArmagedon13
    Podržavam "gomilanje" igrača jer to nam je najveća šansa da sezonu završimo kako je potrebno.
    Ako ćemo se uzdati u ovu momčad koja je odigrala polusezonu loše nam se piše.
  • gledatelj
    550
    Sve odlične stvari su ako Japanac dođe to da će sad i Kaneku bit puno lakše čim ima nekog svog, a i novi će se uz Kaneka puno lakše/brže prilagoditi.
  • NitkoBitan
    17k
    Mi trenutno uopce nemamo lijevog beka. Da se Japanac pokaze makar i kao dostojna zamjena obavezno ga uzet za tu bagatelu. Raubanje Ljube i Perkovica na beku nas kosta puno vise od pola milje.
  • Maximo
    490


    Ma slažem se da...i mislim da će nam u odnosu na rečeno bit +
    Gledao baš njegovih pola sata protiv citya, obrana i pas pod pritiskom su mu bili loši,svaku je krivo dodao,iako jasno pričamo o cityu,pa ne bi stavljao naglasak na to, ali ono što mu je glavni forte izgleda je taj ofenzivni dio, često se pojavi kao krilo, zna primit loptu i ima dobru ofenzivnu ideju šta dalje...2 put je fauliran, ide široko, zabada se unutra,s loptom u nogama pokazuje kvalitetu...definitivno takvih bekova nema na našem podneblja...
  • plavac173
    2.6k
    Plus mislim da ce kad budemo igrali protiv jacih ekipa npr Betis ili kad nam u odredjenoj fazi utakmice bude trebala defanziva Perkovic ce na beka a stoperi KTC i Peric ili evantualno Zivkovic (naravno ako se ne pokaze dobar prema natrag"
  • plavac173
    2.6k
    Na zadnjoj instagram objavi
  • Dinaminjo
    929
    3 4 2 1 zasad
    Perkovic, KTC, Ristovski
    Ogi, Ljubicic, Misic, Kaneko
    Baturina Vidovic
    Petkovic
  • austrijanac
    4k

    I dalje postava koju sanjam svaku noć.
  • Majki2111
    3.1k
    A kad je bal nek je maskenbal

    formation-01-01-2024-23-51-48.png
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ti bi i govno usrao :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions