• marcio amoroso
    36.8k

    Dijelim 100 posto tvoje mišljenje.
  • deda
    32.8k
    Mada ja to opraštam jer je to dio luzerskog nasljeđa koje su nam nametnuli 45 godina.

    Ako želimo postati pravi i veliki klub moramo se riješiti te navike.
  • reziser
    6.8k
    deda, općenito je u današnje vrijeme jako moderna pljuvačina po svemu.
    To je taj naš balkaski mentalitet kojeg se nikad nećemo rješiti.
    Poznato je, ako se ne znaš uzdigunti svojim vrijednostima, omalovažavaj druge....naš sistem

    moj nivo komunikacije mi ne dozvoljava ikog nazivati panjem niti ikakvim sličnim nadimcima koji ponižavaju nekoga.
    Nek se svako pogleda u ogledalo i pogleda kaj je napravio u životu i da li je sam "panj"

    dinamov navijač mora biti gospodski i tako se ophoditi, a ne pljuvati po nekom ako ti se ne sviđa njegova igra?
  • Stihl
    3k
    Ma dajte, kaj vi stvrano nikad niste nekog igraca nazvali panjem ili nekaj tak slicno u nekom naletu emocija ili ovako kroz neki svakodnevni neformalni razgovor. Ko kaze da nije, laže!
    I @deda nekad je tesko rijesit se te navike, znas i sam dobro koliko sezona igraci nisu uopce pozdravljali sjever, bilo je nekih koji su se cak pitali,a ko su uopce ti bad blue boysi,a bilo je i nekih koji kad su trebali pomoc u nekim situacijama su rekli da ih boli kurac. Ja ne osporavam ove rezultate koje su ovi sadasnji postigli i svaka im cast, tako treba izgledat dinamo, to svi od njih i ocekujemo. I ako nekad izgube nije problem,decki ostavljaju srce na terenu, bore se za klub. I kad su na odlasku iz kluba naravno da ima treba zahvalit na ovom doprinosu jer su stvarno odlični. No ipak ne mogu i necu zaboravit kako su se odnosili prema navijačima unazad nekoliko godina, cast izuzecima.
    Uprave i igraci prolaze ostajemo samo Dinamo i mi!
  • Markelo
    2.6k
    Sta sam ja sve rekao preko ekrana Stojanovicu kada je poceo dijelit lopte Sahtarovim igracima. A tek onaj Dodo iz Sahtara, htio sam mu zube izbit kad je zabio. Jbg, emocije. A sto se tice Petkovica vjerovatno je mnoge iziritirao svojim izljevom ljubavi prema bjeguncu pa su se i tu neki razocarali pa cekaju jednu krivo dodanu loptu da ga popljuju
  • deda
    32.8k
    Nemojte biti čistunci. Vrijeđalo se na Maksimiru legende kluba na prvi dodir lopte. Tko to ne zna nema više od 25
  • BluePhone67
    4.1k
    Biti Dinamov igrac nije lako, a biti ljubimac Dinamove publike je jos teze ili ti skoro nemoguca misija. Tako je bilo oduvijek i nekako je realnije jer to moras zasluzit spontano i sam, da te publika prihvati, i bolje da je tako nego kod tovara, da za 2 gola dinamu kao ibricic i dobijes mural kraj nekog jerkovica ili beare i radis euforiju od nicega, od jednog Artema Milevskog legendu kluba. U Dinamu ti je svaki dan novi dan dokazivanja bez obzira na ime i prezime. A vrijeme ce reci svoje jel si legenda ili prolazan igrac
  • LovroZG
    1.3k
    Ljudi moji, u afektu se svašta može reć, al to je nešto šta te prođe s vremenom i ne kvari ukupni dojam o igraču.

    Al reć da je Petković panj 3/4 sezone i da pol golova zabija iz penala nema veze ni s afektom ni s nogometom...
  • Infinity
    16.5k
    Nije on daleko s tim da pola golova daje iz penala :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    3 od 10 golova nije previše. A tak i onak mi smeta konotacija te izjave, a ne penali sami po sebi.
  • Infinity
    16.5k
    Konkretno 7 od 20 sto je ipak 3.5 od 10 :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Ti si izvuko ukupne podatke, ja sam za ovu sezonu i repku sam uračuno).
  • gh0c
    256
    Evo malo beskorisnih brojki za ljubitelje:

    Do kraja grupne faze su još 3 kola; 6 utakmica = 729 mogućih kombinacija ishoda.

    Od toga, u 570 ishoda Dinamo ne bi bio bodovno izjednačen s drugim ekipama i bio bi:
    1. u 39 slučajeva
    2. u 238 slučajeva
    3. u 235 slučajeva
    4. u 58 slučajeva

    U 30 slučajeva bio bi bodovno izjednačen na diobi 1. mjesta
    U 84 slučajeva bio bi bodovno izjednačen na diobi 2. mjesta
    U 39 slučajeva bio bi bodovno izjednačen na diobi 3. mjesta
    iY59aA.jpg
    U 3 slučaja bio bi u grupi od 3 ekipe na diobi 1. mjesta
    U 3 slučaja bio bi u grupi od 3 ekipe na diobi 2. mjesta
    9mfO3w.jpg

    Ukupno je to:

    41 kombinacija gdje smo prvi
    20 kombinacija gdje smo prvi/drugi ovisno o gol razlici u pobjedi protiv Manchestera (hvatamo 2:0)
    2 kombinacije gdje smo prvi/drugi ovisno o gol razlici u remiju protiv Šahtara doma (imamo 2:2, igraju nam 0:0 ili 1:1)

    268 kombinacija gdje smo drugi
    4 kombinacije gdje smo drugi/treći ovisno o gol razlici protiv Manchestera
    34 kombinacije gdje smo drugi/treći ovisno o gol razlici protiv Šahtara
    5 kombinacija gdje smo drugi/treći ovisno o gol razlici u porazu protiv Atalante vani (branimo 4:0)

    264 kombinacije gdje smo treći
    9 kombinacija gdje smo treći/četvrti ovisno o gol razlici protiv Šahtara
    22 kombinacije gdje smo treći/čevrti ovisno o gol razlici protiv Atalante

    60 kombinacija gdje smo četvrti
  • reziser
    6.8k

    Jesi to skopirao ili sam računao?
    Al zbilja su beskorisnih podaci :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.