• emilperska
    5.5k

    Kule ima Dinamov ugovor (cca 350k) iz kojeg ne zeli.
    Tuci ima Loksin ugovor (cca 50-60k) i lakse je dog transfer koji zadovoljava sve 3 strane..
  • CastAway1986
    1.4k
    To što pojedini ovdje stalno pišu neka svoja imena i potencijalna pojačanja to samo dodatno daje draž ovoj temi a i dosta nas prati mnoštvo utakmica i liga tako da ne treba nikoga omalovažavati! Eto kolega Ban rusku voli a Kujtim dansku ligu I sigurno da je zanimljivo pročitati njihova mišljenja o potencijalnim igračima iz tih liga..
  • Facke
    3.6k
    Ma frustrera me ta tema. Saki dan se nadam da se bu objavile neke sluzbenoga a kad one nis. :lol:
  • Brusa
    1.5k
    Nema veze! Neka gori! :grin: Treba izdržati zimsku stanku!
  • Neki tip
    21.3k
    To što pojedini ovdje stalno pišu neka svoja imena i potencijalna pojačanja to samo dodatno daje draž ovoj temiCastAway1986

    Eto kolega Ban rusku voli a Kujtim dansku ligu I sigurno da je zanimljivo pročitati njihova mišljenja o potencijalnim igračima iz tih liga..CastAway1986

    Može biti, stvar je samo u tome da za to postoji tema na ovom forumu i zove se "Scout služba.." (ne znam zakaj scout, a ne skaut, ali dobro, to su već moje mušice).

    Tamo je zamišljeno igrati se FM-a i skautiranja, iznositi svoje želje i maštarije (jbg mnogi od nas imaju svoje fetiše, tko sam da sudim), a kad se sve te "preporuke igrača nesposobnoj upravi" pišu ovdje, onda ispadne da Dinamo "nikoga od njih nije uspio dovesti". Jebate, ko da ih je i namjeravao dovesti, osim u mašti forumaškog autora, ma kojeg.

    Dobri stari Despodov.. netko napiše da bi nam dobro došao, drugih 10 se slože i eto nam zaključka da idioti iz Dinama nisu u stanju dovest Despodova. Mislim, nisu u stanju možda nikog dovest, sve ok, ali za to nam nije potrebno 10 stranica o igraču kojeg nitko nikad nigdje nije spomenuo osim ovdje. Despodov je samo primjer, nemojte se sad kačit za njega.

    Kako bilo, mislim da smo svi već pomalo naviknuli da je ova tema takva kakva jest, zato ne bih htio da se ovo shvati kao neko prozivanje bilo koga.

    Tema je tu, moderatori su tu također da je oblikuju i ak im je ok, onda nam ostaje prilagodit se ili preskocit ili nac neki mehanizam za sebe.

    Moj recept je samo zadnju od 20 svakog dana novonastalih stranica otvorit pa ici unazad ak me bas nesto zainteresira (ili zabavi, češće). :smile:
  • Noel
    6.1k
    Tuci u Sparti Prag. Da ga je Dinamo doveo ovdje bi svjetski rat izbio.
  • Brusa
    1.5k
    ma koga god svejedno je... Vidiš da se oko Brekala ne možemo dogovoriti. Od kad ja pratim Zonu, čini mi se da je oko Mihajličenka bilo, ono više manje suglasno da je to top transfer, ali eto kako je to nažalost ispalo....
  • wolfgang14
    1.4k
    Wakizaka ne bi Dinamo koštao više od milijun i pol eura, imao bi prosječnu plaću i bio bi bitna prinova za nastavak sezone. No, problem je što je u Maksimiru najveća gužva upravo u veznoj liniji. Wakizaka može igrati središnjeg i prednjeg veznog. Na poziciji veznih igrača tu su Mišić, Ademi, Bulat i Sučić, a na poziciji "desetke" Baturina, Vidović i Halilović dok to može igrati i Antonio Marin.

    Da bi išao po Japanca, morao bi u zimskom prijelaznom roku prodati nekog od veznjaka. To trenutačno nije realno jer Baturina nije igrao baš najbolje, a i Bulat je pao u formi. Ne očekuju se neke ponude za njih dvojicu pa je realnije da će Dinamo, bude li potrebe, Wakizaku pokušati dovesti u ljetnom prijelaznom roku.

    Wakizaka ima ponude iz MLS-a te s Bliskog istoka, ali bi najradije došao u Europu i Dinamo mu se čini kao dobra prilika. Ne treba naglašavati koliko bi njegov dolazak dobro došao Takuru Kaneku, a i sam Wakizaka bi se uz njega bolje prilagodio na novo okruženje.

    U međuvremenu će se Dinamo okrenuti pozicijama koje su trenutačno bitnije. Jučer smo pisali da je jako zainteresiran za Bartlomieja Wdowika iz poljske Jagiellonije. Riječ je u lijevom beku koji je ove sezone u 22 nastupa zabio devet golova uz tri asistencije. Poljaci traže najmanje milijun i pol eura, a pregovori su u tijeku.
  • plavac173
    2.6k
    Tko je to objavio?
  • plavac173
    2.6k
    Eto onda se pregovara sa Poljakom
  • Nino Bule
    13.6k
    Realno ako uspiju ugrabit za bulata 3-4 mil ne bi bilo lose probat s japancem
  • marcio amoroso
    36.4k

    Čovjek koji je tri godine u nizu u najboljih 11 lige ne može biti loš.
  • Crni86
    3.6k
    Mislim da bi za razvoj Baturine cak bilo dobro da dobije malo zdrave konkurencije u ovim godinama, a mi igraca koji bi bio vrlo dobar i prevaga iz drugog plana za ne bas neke velike novce. Upravo takva sirina nama treba i takvi igraci za rotaciju kao sto smo imali prije nekoliko godina kada nisi osjetio razliku dal krece hajro ili kadzior, petko ili gavra itd. Prodat bulate marine halilovice i dovest ovog decka.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Kak bi sada dodavanje Wakizake bilo previše kad Jakir cijelo vrijeme priča da nemamo dobar kadar.

    Kako za loš kadar dodavanje jednog potencijalno dobrog igrača može biti pretrpavanje svlačione?

    Imao je Dinamo i rješenja za desni bok i to barem dva - Špikića i Menala pa je doveden Kaneko.

    Jel nekome danas žao da se Kaneko pokazao korisnijim od njih dvojice?

    Kad smo kod pozicija u veznoj liniji, prema prikazanom na jesen Ademi je prošlo svršeno vrijeme za ozbiljan nogomet. Vrijeme je za drugu ulogu u klubu za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions