• Ban
    698
    Dobro sad baš da Pjaca dominira ligom je malo prejaka tvrdnja ali da je najbolje lijevo krilo je teško osporivo.Zagi
    Nije teško biti jedno od najboljih lijevih krila u ligi u kojoj prava krila praktički i ne postoje.

    Pjaca ima izolirane momente, ali zasad nije puno pokazao.
  • Facke
    2k


    Pjaca nije pune pokazal osim par momenta koje je imel.
    Daleke je on od nekakve dominacije na krilu.
  • LaznjakProsineckog
    491
    A koga bi uzeli, Brekala ili Hoxhu? (oboje imaju 25god, cijena slična) Tko je bolji za Dinamo?
  • cibona
    1.4k
    Pa nije tesko izabrati izmedu igraca koji ima visegodisnje iskustvo igranja u ligama petice i 30ak nastupa za reprezentaciju i igraca kojem je s 25 godina vrhunac karijere igranje u slaven belupu i kojeg je cesto osporavani moharami u potpunosti izdominirao i zatvorio u koprivnici prije mjesec dana.
  • Teofil Kateran
    876
    Mislim da je svakako bolje uzet igrača koji je ipak odigrao nešto po ligama 5 i u reprezentaciji i koji je ostvario transfer od 10 milijuna svojevremeno nego Hoxhu s kojim možeš lako dobit samo još jednog igrača viška na krilu, a stvarno ih imamo previše, Brekalo možda u zadnje vrijeme ne uspijeva naći pravu formu, ali mislim da je svakako puno veća vjerojatnost da ćemo s njim dobit odlično lijevo krilo nego s Hoxhom. Ne možemo baš uspoređivat igrača koji je s 25 godina igrao u Slavenu, Loksi i kosovskim prvoligašima i igrača koji je ipak i u reprezentaciji jedno vrijeme davao nešto i igrao u Wolfsburgu, Stuttgartu, Torinu i Fiorentini.
  • Peškaman
    2.6k
    Svi pljuvali prošle prijelazne rokove,sada se ne sviđa ideja da Brekalo dođe,igrač iz Seria A.Uozbiljite se,nije Dinamo PSG da može bez problema istrest 5mil za igrača.
  • plavac173
    2.6k
    Doslovno, baš me zanima kakva bi oni pojačanja, mozda Sancha iz Uniteda jer ne igra tamo... U HNL-u smo i u Dinamu...
  • sanjinlego
    1.9k
    Naši su na kolektivnom. Opustite se, nema jurnjave. Prvi smo, Europa nikad lakša, a konkurencija za udarnih jedanaest nikad veća. :)
  • wolfgang14
    1.1k
    koga briga za Hajduk.Crni86

    ma da, koga briga za našeg najvećeg konkurenta kojeg lovimo na tablici....
  • Peškaman
    2.6k
    Upravo o ovome pričam,predstavljate Lasla kao neko jebeno pojačanje a lik u 30im ne igra u Grčkoj ligi.
    Ali zato vam se ne sviđa Brekalo,25godina zamjena u Italiji.
  • eol12
    358
    Pa briga me za Hajduk u smislu da zaostajemo za njima na tablici i igramo posljednju protiv njih na Poljudu di smo postavljeno tradicionalno ko zadnje pick***, praktički jedino mjesto na kojem su se trebali pojačati su dogovorili prije početka prijelaznog roka i priprema, nešto sto moj Dinamo samo može sanjati
    Oprostite nije za temu, možda je spam; ali eto svi želimo da se trgnemo iz ovog di se nalazimo i dobro za Dinamo
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ovo za lijevog beka Iz Lokomotiva iz Moskve je samo patka i to žestoka. Prvo naša uprava nema blage veze kæniti kapaciteta pročešljati rusku ligu i iskoristiti situaciju na tom tržištu. A ukoliko je istina da su nešto propitivali opet ima logike ako su mislili dobit igrača kojemu je tržišna vrijednost 3 mil eura za kikiriki. Pokazuje samo još jednom da su nedorasli poslu koji obavljaju. Niko nama nije kriv što smo prodali ivanušeca za kikiriki, jer kao on je želio vani. Ja sam prezadovoljan ukoliko dovedu Brekala, i Benkovica, a beka samo ako će biti bolji i odgovara našem stilu igre. Vrijeme ide, pripreme se bliže, vrijeme je za objaviti nešto. Pogotovo ako su 3 mjeseca ovo pripremali i gledali pojačanja. Neko je napisao ovdje da se preko ovih Scout aplikacija može čak i igrač i njegov agent kontaktirati direktno. Ak je istina onda smo stvarno dno dna ako nam je limit Brodić
  • San Lorenzo
    11.7k
    A koga bi uzeli, Brekala ili Hoxhu? (oboje imaju 25god, cijena slična) Tko je bolji za Dinamo?LaznjakProsineckog

    Brekalo bez noge je najbolje lijevo krilo u hnlu, ako dođe i ne bude glumio zvjezdurinu bit će cheat code za ovu ligu.
  • austrijanac
    2.7k
    Neko je napisao ovdje da se preko ovih Scout aplikacija može čak i igrač i njegov agent kontaktirati direktnoKujtim Shalla

    Imaju tri slične aplikacije te jedna koja je baš menaderski napravljena. S dva poziva/maila stigneš i do malog tamnoputog crnca iz Obale Bijelokosti koji još ne zna jel dešnjak ili lijevak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.