• Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobio na poklon crni dres od Kaneka, od supruge i djece. Uvijek pogodim šta mi kupe jer me pitaju. Ovaj put su me tako lijepo iznenadili, oduševili da kažem. Najbolji poklon :heart:
  • Georg Koch
    4.5k
    bome dobra zena :smile:
  • Agramer86
    330
    Zna netko gdje se može nabavit legendarna majica uvijek kontra splita koju je nosio Šokota? Imam jednu još iz tog doba al je već sva podrapana
  • blackbully
    4.5k


    Klub navijača u Zaprešiću.
  • Agramer86
    330
    fala, potražit ću
  • NORTE
    11.4k
    Uvjeren sam da je nova lokacija shopa pun pogodak i dobro je što je otvoren prije Božića zbog poklona, siguran sam da je promet bio vrlo dobar, kao i sad u vrijeme adventa.
    Kad god prođem ulaze oduševljeni random ljudi što uopće postoji takvo što.

    Novi fan shop treba i 'poprečnu' svjetleću reklamu da se vidi iz daljine, a ne samo kad mu dođeš na metar pa skužiš da je tu.

    Malen je i ima vrlo oskudnu ponudu, klub veličine dinama će uskoro nadam se otvoriti i neki "mega store" sa stotinama različitih artikala, gdje odjeća neće toliko dominirati ponudom.
    Također i izostanak veličina i određenih artikala (npr kapa zimi) se ne bi smio ponavljati.
  • Captain America
    17.6k
    Bacio sam pogled na online store Rangersa jer me zanimalo imaju li s Castoreom božićne popuste. Ugodno sam se iznenadio. Ovosezonski domaći dres za odrasle (čak i veličina 5XL za popunjenije) je na 50% popusta i košta 48€, a gostujući je na 29% popusta i košta 68€. Imaju dosta zanimljivih stvari u shopu i očekujem na toj razini našu ponudu u ovo vrijeme iduće godine.

    Tu im je cijela ponuda sa zimskim popustima.
  • Salva
    2.5k
    Koliko bolja ponuda nego trenutna Dinamova pod Adidasom. Baš ima dobrih stvari.
  • Mrvica
    3.9k
    Puno veći izbor od ovog trenutno, baš me zanima na šta će to sve ličit.
  • NitkoBitan
    17k
    2024. ce biti godina rjesavanja starih Adidasovih zaliha i dolazak novog brenda puno sarolikije ponude. Ocekujem rekord kaj se tice prihoda od marketinga.
  • Cosey
    501
    Jel zna netko kaj je s retro kolekcijom? Nije još bio peti dres plus dalje kaj bi birali navijači.

    Jel su u fan shopu dobili majicu s dugim rukavima Adidasovu? Online je nema. Mislim na plavu/tamnoplavu, ne ovu modernu.
  • plavac173
    2.6k
    Jel zna netko jel ima jos di kupit onu majicu Dinama sa Orsom "Prvo da vas ispravim, mislim da nema veceg kluba od Dinama"?
  • Mario dzg
    29
    Dečki pozdrav svima, kratko samo ako može pomoć, htjeo sam bratiću, naravno velikom dinamovcu kupiti dinamovu božićnu vestu, ne mogu je naći više u webshopu, da li ima netko informacije o čemu se radi i da li ima u fizičkim trgovinama za kupiti, ne javljaju mi se, a nisam iz zagreb. Veliki pozdrav svima i da uzmemo taj naslov bez stresiranja :D
  • Draž
    1.3k
    Bio sam danas u Fanshopu u Arenacentru. Bilo je još nekoliko pulovera na afingerima.
  • blue heart 72
    1.7k
    u Areni imaju samo male brojeve, meni je frend jučer uzeo u Jurišićevoj XL, XXL više nemaju. Nadam se da će mi veličina odgovarati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.