• Jaro
    7.4k
    Svako kolo barem jedan klub bas ono zesce ostete... Svake sezone su sve losiji...
  • xavier
    12.1k
    Jako volim engleski nogomet i cijelu atmosferu oko toga, ali suđenje im je daleko najgori element. Zadnjih godina su se sasvim pogubili i svaka je odluka kao lutrija. Čekaš što će odlučiti i veoma često te uspiju totalno šokirati.

    Deda koristi izraz "pokradena" jer se radi o njegovoj Villi, ali nema tu riječi o krađi. Jednostavno su im kriteriji očito postali toliko pogrešno definirani odnosno toliko su zakomplicirali stvari da više nemaju pojma kako donijeti ispravnu odluku i stalno drastično griješe. Morat će smisliti neko rješenje jer su od pionira VAR-a postali liga s jednim od najgorih suđenja. Imaju sreće što im klupski djelatnici nisu kao u Turskoj ili Grčkoj jer bi posljedice inače bile puno gore.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Danas u 17 sati najveci derbi turskog nogometa
    Fener-Galata
    Timovi na vrhu prvenstvene ljestvice s 43 boda
  • blue heart 72
    1.7k
    jako siromašan derbi. Istina bilo je nešto tenzija, ali kaj se same igre tiče velika nula
  • Mr Blue
    4k
    Nekoliko zanimljivih promjena koje kreću u MLS-u s novom sezonom, a tiču se skraćivanja gubljenja vremena.

    - Igrači će imati 10 sekundi da istrče van terena kad su zamijeneni. U suprotnom, novi igrač neće moći ući u igru narednih 60 sekundi.

    - U slučaju pada na teren, igrači će imati 15 sekundi da se ustanu i nastave s igrom. U suprotnom medicinska služba će ih izvesti van terena gdje će provesti minimalno dvije minute dok traju provjere na ozljede.

    - Na semaforima na utakmici će prikazivati i vrijeme nadoknade.

    Izvor, jedan od: https://www.marca.com/en/football/mls/2023/12/16/657d8f9f46163f64588b457d.html
  • Facke
    3.6k


    Engleski nogomet u nizim ligama ima jos neku atmosferu.Al ova njihova "Premiere" Liga je kaj se atmosfere tice nula bodova. Atmosfera na stadionima nikakva. Cela ta liga napumpana do nebesa. Prosjecni igraci glumiju neke super zvezde. Gadi mi se ta liga. Od sudenja , do bahatosti , do glumatanja itd.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Češki biznismen kupuje klub iz Praga od kineske investicione grupe „CITIC“, koja je od 2015. godine većinski vlasnik Slavije, preneo je Rojters.

    „Kada se ukazala prilika da se pridružim Slaviji, nisam oklevao. Nadam se da će moja deca jednog dana nastaviti moj posao. Za mene je Slavija simbol hrabrosti, marljivosti i istrajnosti, a to su kvaliteti na koje se kladim. Zato je to više obaveza nego investicija“, istakao je Tikač u izjavi za lokalne medije.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pričaš gluposti ovo za premier ligu ..Ok suđenje još i da ..ali ostalo nema veze s vezom ...Svaki vikend imaš bar zanimljive utakmice ...Ostala prvenstva su očaj ..počevši od Španjolske do Francuske
  • Facke
    3.6k


    Pa dobre to je tvoje mislenje. Mene ta liga nimale nije zanimljiva. Nit utakmice, niti atmosfera niti bile cega oko te napompane lige.
  • xavier
    12.1k


    Možeš voljeti ili ne Premiership, apsolutno tvoje pravo, ali nisam još nikog čuo da kaže kako ta liga nema baš ništa.
  • Facke
    3.6k



    Denes ove pickice od nogometasa nebi igrali....
  • SAS1987
    14.7k
    Denes ove pickice od nogometasa nebi igrali....Facke

    Ne sječam se da bi nogometaši odbili igrati tekmu.
  • Crusades1986
    12.4k
    Fatih Terim novi trener Panathinaikosa.
  • Crusades1986
    12.4k
    Dedini vode 0:2 na Old traffordu. Oba gola iz prekida.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.