• Bosskovitz
    7.5k
    Da, puno bolja i frekventnija lokacija, usput od garaže Tuškanac prema centru, općenito pješački najprometniji potez Ilice od Trga do Frankopanske. Izuzev samog trga, jedna od boljih lokacija u centru. A praktično je i zbog BBB shopa, dve muhe jednim udarcem.
  • Mihaljević
    8.1k
    GBzCRf7WkAA0Bju?format=jpg&name=large
    Ne bi bilo loše da Gospoda daju neki popust i realniju cijenu od 115€ za Božić.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne bi bilo loše da Gospoda daju neki popust i realniju cijenu od 115€ za Božić.Slavonski interpunkcijski znak

    Povodom otvorenja u novoj poslovnici tijekom cijeloga dana navijači mogu iskoristiti popust od 20% na sve raspoložive artikle.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bilo je i nedavno na Black Friday popust 20% na svu noviju opremu, nesto veci na proslogodisnje stvari.
  • Mihaljević
    8.1k
    Pa da super za one koji su iz Zagreba.
  • badjibadara
    1.7k
    1703079941607_WhatsApp%20Image%202023-12-20%20at%2014.40.36%20(2).jpeg

    Kakve tenisice fura ajron lejdi...
  • Mrvica
    3.3k
    Baš šteta što ne možeš iskoristit popust na člansku online :sad:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Radi li danas Dinamo fan shop i bad blue boys fan shop?
  • NORTE
    9.3k
    Radi li danas Dinamo fan shop i bad blue boys fan shop?dinamo u srcu
    Rade oba u Ilici, mislim da prvi do 20, drugi do 15 sati.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Jučer sam u fan shopu naletio na dinamo bus igračku i svidjela mi se jako i uzeo sam ju i pohvala onom tko se ovog sjetio.

    bus-model1-1.jpg

    Također prijedlog za ekipu u marketingu i za dinamo fan shop da se napravi i maketa stadiona u takvim dimenzijama da se stavi na policu ili stol. Nešto po uzoru na ovu sliku.

    366237596_692167519622235_3033563596787357609_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_eui2=AeEf_eOnZnEHmkgNdBxgGW6JTwOMBa6NgVFPA4wFro2BUceUkXi2V2Dpx3er3dqvtV8&_nc_ohc=4FOjFRM_Y5YAX8Tiver&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=00_AfCKiLX4tqIlYN5X4s7Gbj4QVegYpuXMjJVyGpCCAeIkZw&oe=658DAAF4
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bus je u ponudi vec duze vrijeme, ali se brzo rasproda. :grin:
  • Eduardo
    17.6k
    Jučer sam u fan shopu naletio na dinamo bus igračku i svidjela mi se jako i uzeo sam ju i pohvala onom tko se ovog sjetiodinamo u srcu

    Zahvali se gospodinu @Mali dioničar

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/110563
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dinamova ponuda stvari za djecu je jako oskudna. Sa usadjivanjem dinamovštine može se krenuti već od doba puzanja, a za to su najbolja stvar jako jednostavne puzzle. Kopajući po arhivi stvari koje sam radio, pada mi na pamet da je sad možda čak i dobro vrijeme za pričati s nekim normalnim ljudima u klubu o realizaciji…

    Ovo je primjerice dizajn koji je napravljen po mom scenariju. Nekoliko vrlo jednostavnih situacija s nogometnih terena i gradacija puzzli za djecu od recimo 1 godine do predškolaca.

    9rsdxxid132espxc.jpeg
    f7m983nxoxhc7e3e.jpeg
    c3ld2yv7zp73nrko.jpeg
    20adi1sbfvqk07rv.jpeg

    Isto tako za predškolce bih napravio bih Dinamove abecede.

    Dinamova povijest toliko je bogata da za svako slovo abecede imamo priču na temelju koje bi djeca mogla učiti i povijest Dinama, a i opće znanje iz geografije i popularne kulture.

    Primjerice:

    A kao Arsenal

    Dinamo je igrao četiri službene utakmice protiv Arsenala. Arsenal je pobijedio u 3 utakmice, a 1 je dobio Dinamo. Gol razlika na medjusobnim susretima je 3:10.
    Arsenal domaće utakmice igra u Londonu, glavnom gradu Engleske i Ujedinjenog kraljevstva.
    Tamo možeš vidjeti Big Ben, ploviti Temzom…

    B kao Bayern

    Dinamo je jedan od malobrojnih klubova koji je u Munchenu zabio 4 gola Bayernu te ih pobijedio.
    Bayern je iz njemačke pokrajine Bavarske pa mu grb sadrži bavarske simbole kao što i Dinamov grb sadrži hrvatske…

    C kao Celtic

    Dinamo je pobijedio Celtica u prijateljskoj utakmici u istoj sezoni kad je Celtic bio prvak Europe. Tridesetak godina nakon toga Dinamo je pobijedio Celtica u Maksimiru 3:0 za prvi nastup našeg kluba u Ligi prvaka….

    Itd

    Itd

    Bogata je povijest Dinama. :heart:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ili one pjenaste puzzle za pod.. Cak ne moras ni bit posebno kreativan, otvoris katalog djecjih stvari i uzmes par uzoraka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.