• boem
    309
    Zna li netko što stoji iza ovih priznanja krivnje na sudu, između ostalog i mamićevog sina? Čudno mi je to sad odjednom, 99 posto sam siguran da su neke skrivene namjere opet iza svega?
  • deda
    32.6k
    Povjerenik moze biti bilo tko. Mamićevac, Boys, udbaš ili ustaša.
  • Jaro
    7.3k
    pa smanjena kazna, vjerojatno uvjetna neka kao rezultat. Takvima zakon o sportu ne brani rad u sportu. Istina, samo u hr postoji 400 pokajnika za jednog bezuvjetno osudjenog...
  • LaznjakProsineckog
    646
    Ma od svega toga rezultat je da je trener Mamicev covjek, predsjednik Mamicev, na kraju opet ce on upravljat cini mi se, samo ce ovaj put bit tiho, bez medija itd..
  • Papastrumf
    12.2k

    Ma to je 1/1. Ovi nasi u NO, IO i 25 ljudi u Skupštini su tu da to prolazi glatko i da Zdravko moze sa strane upravljati.
  • LM1995
    1.8k
    Istina, samo u hr postoji 400 pokajnika za jednog bezuvjetno osudjenog...Jaro

    Otkud ti vadiš ove informacije?
  • LM1995
    1.8k
    1.) Nema toga samo u Hrvatskoj. U SAD-u velika većina kaznenih postupaka završava priznanjem/nagodbom (ako se ne varam, čak preko 90%). 2.) U RH su priznanja i sporazumi o priznanju krivnje zapravo rijetkost, a ne pravilo.
  • Pop corn
    8.1k
    Ma to je 1/1. Ovi nasi u NO, IO i 25 ljudi u Skupštini su tu da to prolazi glatko i da Zdravko moze sa strane upravljati.Papastrumf

    Ja sam čuo i da Zdravko šalje mailom popis ljudi koji idu u ta tijela
  • Armagedon13
    959
    Prijave za izborno povjerenstvo ko da sanjam
  • Mali dioničar
    15.2k
    Prijave za izborno povjerenstvo ko da sanjamArmagedon13

    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/prijave-za-izborno-povjerenstvo

    Temeljem članka 12. Pravilnika o izborima u klubu, Izvršni odbor GNK Dinamo objavljuje
    JAVNI POZIV
    svim aktivnim članovima GNK Dinamo koji žele sudjelovati u radu Izbornog povjerenstva da svoje prijave dostave elektronskim putem na email adresu: . U mailu je potrebno navesti ime, prezime, adresu prebivališta, broj mobitela, email adresu, članski broj te priložiti presliku osobne i članske iskaznice. Članovi će rad u Izbornom povjerenstvu obavljati na volonterskoj osnovi.
    U obzir će se uzimati prijave pristigle do 27.12.2023. u 23.59 sati.
    Izvršni odbor GNK Dinamo ima diskrecijsko pravo konačnog izbora članova Izbornog povjerenstva između pristiglih prijava aktivnih članova.
    U Zagrebu, 23.12.2023.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Dokle ide ljudska glupost-svi mamicevi ljudi priznaju i smanjuju ji im se kazne i po odluci dinamove skupštine, lovu će vratiti dinamu..po nekim ljudima, glava je tako nalazila svima da sw lova vrati u dinamo pa da sw iz dinama opet izvuče.

    Samo još jedan primjer da sto god sw u dinamu dogodi, uvijek ima onih koji kažu da je lose
  • Jurki
    11.7k
    Dokle ide ljudska glupost-svi mamicevi ljudi priznaju i smanjuju ji im se kazne i po odluci dinamove skupštine, lovu će vratiti dinamu..po nekim ljudima, glava je tako nalazila svima da sw lova vrati u dinamo pa da sw iz dinama opet izvuče.Ludovic IX

    Citam ovo 3 puta i mislim si koji k? Ocito nekome fali pola pilane u glavi, a ne samo par dasaka kad moze tak nekaj izjaviti.
  • boem
    309
    Ovo što se tiče kazne da, ali odmah nakon prvog priznanja, mislim da Vuksana, je bio osvrt nekog odvjetnika koji je objasnio da je to zapravo pravni manevar koji ide mamićima u korist. Članak je bio zaključan pa ne znam detalje, a kasnije nisam nigdje vidio ništa oko toga.

    Nevezano uz to, ako nam sad sjedne povrat te love iz drugog procesa, trebale bi financije biti pod kontrolom, pa se nebi trebalo štedjeti kod transfera...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.