• Eduardo
    17.6k
    inamo je na Skupštini izglasao novi Statut i prihvatio financijski plan za 2024. godinu. Uz to, donesena je i odluka da se poništi odluka iz 2018. godine kada je istaknuto kako klub nije oštećen radnjama Zdravka i Zorana Mamića koji su osuđeni zbog izvlačenja novaca iz Dinama.

    Kakva je korist od toga što su izglasali poništenje odluke iz 2018. kad je ta lova ionako već u državnom proračunu i Dinamo od toga neće vidjeti ništa?
  • Pop corn
    5.2k
    moguće da je spasio ime Dinamo, jer Građanski bi vjerujem ostao zauvijekmiro

    Nije
  • Neki tip
    19.4k


    Financijski nikakva, ali simbolički značajna. Pranje savjesti, (oportunističko) posipanje pepelom, možemo to zvati kako hoćemo, ali je svakako znak nove ruže vjetrova.
  • Eduardo
    17.6k
    još više simbolike u tom činu bilo bi da je netko preuzeo odgovornost za tu 2018. i dao ostavku.

    Pošto i dalje nitko od njih neće snositi sankcije mogu si ovo objesiti mačku o rep.
  • Bluefanatik
    3
    Oprostite što ometam raspravu ali zanima me,iz mjesta sam gdje su bili Mamićevi povjerenici koji su dosta učlanjivali (ja nisam),i sada kad njih nema ko će taj narod učlaniti
  • jedan u nizu
    6.2k

    koga briga? To ionako nisu navijaci dinama. Bar ne oni kakve zelimo, ako cemo iskreno. Dobar dio njih niti ne prate nogomet, nego su uclanjivani da su davali podatke a Mamicevi ljudi su placali clanarine.
    Bolje za nas da njih nema u clanstvu dinama.
    Ako ce se svejedno uclanjivati, samo neka pune proracun kluba sa clanarinama, nas ionako ima daleko vise i njihovi glasovi bi bili potpuno nebitni u izborima.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Oprostite što ometam raspravu ali zanima me,iz mjesta sam gdje su bili Mamićevi povjerenici koji su dosta učlanjivali (ja nisam),i sada kad njih nema ko će taj narod učlanitiBluefanatik

    Izvoli i razveseli narod.

    https://gnkdinamo.hr/pristupnica.pdf

    Na stranici https://gnkdinamo.hr/hr/clanstvo možeš naći više načina kako narod učlaniti direktno.
  • Draž
    1.1k
    Oprostite što ometam raspravu ali zanima me,iz mjesta sam gdje su bili Mamićevi povjerenici koji su dosta učlanjivali (ja nisam),i sada kad njih nema ko će taj narod učlanitiBluefanatik
    Pozdrav Alene,
    Svi koji se žele učlaniti u voljeni klub, to mogu napraviti osobno, u fan shopovima, putem pošte, online ili preko drugih povjerenika.
  • Draž
    1.1k

    Sorry, ostalo mi slučajno...
  • striko
    1.2k

    Kako je moguće da je na popisu povjerenika i dalje mamićev čovjek? Kada im prestaje mandat i kako se izabire druga osoba?
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Uz napomenu da vise nije besplatno :(
  • Pop corn
    5.2k
    Kako je moguće da je na popisu povjerenika i dalje mamićev čovjek? Kada im prestaje mandat i kako se izabire druga osoba?striko

    Na kojem popisu? Mandat istječe svim članovima Skupštine u ožujku
  • Draž
    1.1k
    Na popisu Povjerenika ima puno Mamićevih ljudi.
  • thomas22
    256
    Muče vas povjerenici, a trener prve ekipe je mamićev covjek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.