• blue heart 72
    1.7k
    Hoće li i dalje članske biti po datumu učlanjenja ili po kalendarskoj godini?
  • Draž
    1.3k
    Kak će sad ići učlanjenje? Prek povjerenika ili je svejedno ak idemo prek kluba?Cosey

    Ako si već član onda samo produži članstvo kad ti dođe uplatnica.


    Hoće li i dalje članske biti po datumu učlanjenja ili po kalendarskoj godini?blue heart 72

    Iz novog Statuta...

    Članak 16.
    (1) Visinu članarine određuje Izvršni odbor.
    (2) Član je dužan uplatiti članarinu u roku od 15 dana od dana potpisivanja pristupnice u
    članstvo Kluba.
    (3) Članstvo počinje datumom upisa u jedinstveni Popis članova i završava istekom te
    kalendarske godine.
    Po isteku kalendarske godine, članstvo se obnavlja za iduću
    kalendarsku godinu novom uplatom godišnje članarine, a prava i obveze prema ovom
    Statutu teku od trenutka obnove.
  • Mali Zeus
    12.7k
    To pretpostavljam vrijedi za one koji će obnavljati sad nakon izglasavanja Statuta?

    Jer ja sam nedavno obnovio.
  • mali M
    5.1k
    Okej znam da maltram al da li se mogu prebacit kod drugog povjerenika.. jel to uopće izvedivo?
  • Cosey
    501
    Znači, po novom statutu čim prije to bolje? Ne kao do sad od datuma učlanjenja do istog tog datuma iduće godine?
  • Cosey
    501
    Ako kužim kaj je gore rečeno više nije bitno jel ideš povjerenika.
  • nemapredaje
    3.2k
    Ali koliko kužim, treba čekat 01.01.
  • The Undertaker
    5.1k
    To bi trebalo pojasniti. Meni članstvo završava u 7. mjesecu. Da li ja mogu pristupiti izborima ili se moram ponovo učlaniti početkom 2024.? Koliko prije izbora se treba učlaniti da bi se moglo pristupiti izborima? Prvi put nešto rade a imaju kratak rok. Opet će biti propusta i improvizacija.
  • Draž
    1.3k
    Okej znam da maltram al da li se mogu prebacit kod drugog povjerenika.. jel to uopće izvedivo?mali M

    Moguće je. Javi se tom povjereniku kod kojeg se želiš prebaciti. Ili ako ti je svejedno možeš se meni javiti da ti objasnim proceduru.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mi ovdje u Njemackoj uopce nemamo povjerenika, koja bi procedura bil postat povjerenikom?
  • BBBaranja
    2.5k
    Još jednom aludiram da izbjegnete povjerenika za Austriju gospodina Stipića..čovjek živi na relaciji Austrija-Baranja,tatin igrač,učlanio i kurte i murte kad je trebalo,za derbi svojim prijateljima tovarima rješio karte za zapad gore..
  • Draž
    1.3k

    Skupiš 20 novih članova i javiš se u klub u odjel za članstvo da bi htio biti povjerenik za Njemačku
  • marcio amoroso
    36.4k
    @ZGBhoy Ja sam jedno vrijeme bio povjerenik za Berlin i nakon nekog vremena su mi se počeli javljati ljudi iz svih krajeva Njemačke jer ostali povjerenici nisu radili doslovno ništa. Ako misliš raditi taj posao shvati ga ozbiljno. Njemačka ima puno potencijala što se tiče članova. Da još uvijek živim gore sigurno bih se opet uhvatio toga jer gore ima baš brdo ljudi koji vole Dinamo.
  • blue heart 72
    1.7k
    ovo baš i mene zanima za Švicu. Unazad zadnjih 5-6 godina sam poslao nekoliko mailova na odjel za članstvo (gđa. Ljubica M.) i nažalost nikada nisam dobio povratan odgovor. Nadam se da će se skoro nešto promijeniti što se toga tiče
  • xavier
    12k


    Kako su kolege već napisali, moraš biti član 5 godina i imati 20 članova za učlanjenje. Ako zadovoljavaš te uvjete, slobodno se javi nekom od nas pa ćemo pomoći kod kontakta s klubom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.