• Nino Bule
    13.9k
    Svasta, jel uvijek glasas samo za susjede ili slucajno postoji jos neki kriterij
  • Neki tip
    21.3k
    Kako mi je on susjed, ima moj glas za predsjednika kluba. Trenutni predsjednik mi je bio susjed 15+ godina…Endeavour

    Ante Č., jes' to ti? :brow:
  • serbus
    4.2k


    Možda ipak Kruno Jurčić on o svima lijepo.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma ciljam na blizinu i susjedstvo kao argument za podršku. Ante blizu stadiona i to.. :)
  • SAS1987
    14.8k
    Kako mi je on susjed, ima moj glas za predsjednika kluba. Trenutni predsjednik mi je bio susjed 15+ godina…Endeavour

    Nakon Mirka i Vedriša će nam predsjednik biti @Endeavour :lol:
  • austrijanac
    4.2k

    Ti imaš srece sto nisi radio s njim, ja nažalost jesam.

    Plus još jedan starac koji ce se uvaljat u fotelju.
  • Cosey
    513
    Nisam puno lijepoga čuo o Vedrišu, ali da je hajdukovac nekak sumnjam.
  • Pop corn
    8.4k
    Neznam jel se u novi statut ograničilo na najviše recimo 3 mandata za predsjednika da se spriječe ti faraoni?serbus

    Jedino što ikoga može ograničiti je pitanje (ne)uspjeha i (ne)poštenja.

    Mladen Vedriš hajdukovac? Glupost. Kako mi je on susjed, ima moj glas za predsjednika klubaEndeavour

    Gospodin nije hajdukovac, ali je HAŠK-ovac je. I razlog zašto Dinamo nije preimemovan tada u Građanski, već u HAŠK Građanski jer mu je netko u obitelji bio predsjednik HAŠK-a pa je tada u zadnji čas napravio eskapadu koju je napravio
  • miro
    4.5k
    ovo fakat nisam znao, ali ako je to napravio, moguće da je spasio ime Dinamo, jer Građanski bi vjerujem ostao zauvijek
  • Ali
    2.2k
    Mladen Vedris predsjednik ???
    Ajme majko mila... pa nebude ostalo na racunima ni 5€ ... di taj stane trava ne raste... mislim raste u dzepovima odabranih...
  • Li d1986
    117
    Zamislite država nam vrati lovu, na zimu se pojačamo pa u par dana tekma futsala i košarke pa opet neki koncert "Dinamovo proljeće" pa Betis pa člansku i na izbore. :razz: Slavim nemojte zamjerit.
  • Patak
    2.9k
    Ja bi radije da Mirkec ostane nego da Vedriš dođe.
  • Brusa
    1.6k
    Ja bi radije da obojica odjebu što dalje od dinama ...
  • Patak
    2.9k
    Ja sam to mislio kao u forumskoj igri A ili B? Pa biraj koliko god ti se ne sviđa mi jedna opcija.
  • Brusa
    1.6k
    Ma kužim :smile: , samo kažem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.