• CastAway1986
    853
    opet kazem mislim da sam ja u pravu a od 18.1. je dosad bio
    Već od ljetnog prijelaznog roka za natjecateljsku godinu 2023./24., HNS će promijeniti prijelazni rok kako bi on još bolje odgovarao hrvatskim klubovima, a također će i naredni zimski prijelazni rok biti prilagođen početku proljetnog dijela sezone", priopćili su iz HNS-a.
    Nastavak aktualne sezone SuperSport HNL-a bit će 25. siječnja, a zimski prijelazni rok trajat će od 7. siječnja do 6. veljače 2024."
  • wolfgang14
    1.1k
    ↪Miro Vugrinecopet kazem mislim da sam ja u pravu a od 18.1. je dosad bio
    Već od ljetnog prijelaznog roka za natjecateljsku godinu 2023./24., HNS će promijeniti prijelazni rok kako bi on još bolje odgovarao hrvatskim klubovima, a također će i naredni zimski prijelazni rok biti prilagođen početku proljetnog dijela sezone", priopćili su iz HNS-a.
    Nastavak aktualne sezone SuperSport HNL-a bit će 25. siječnja, a zimski prijelazni rok trajat će od 7. siječnja do 6. veljače 2024."
    CastAway1986


    Tako sam i ja vidio, brijem da je Miro u krivu
  • CastAway1986
    853
    Uz dužan respekt prema Miri kojeg smatram zanimljivim likom ovdje mislim da je pogotovo za ovu temu važno da se točno zna kada kreće zimski prijelazni rok !
  • Orc123
    5.1k

    Usrecili smo se zadnjih godina sa takvim igracima, zato sad imamo kvantitetu umjesto kvalitete. S druge strane Kaneko dosao s drugog kraja svijeta i nakon par mjesec a brijem da bi i prije da je dobio priliku pokazao da je jedan od najboljih pojacanja zadnjih par godina i to za smijesnu cifru. Sad bi na tom vlaku na kojem smo uspjeli pridobiti Kaneka trebali dovesti jos kojeg Japanca. Sva trojica koji se spominju u kontekstu Dinama bi bili pojacanja, a za taj novac ne mozes iz Hnl ili iz vana dovest naseg igraca ni da se postavis na trepavice! Toplo ti preporucam da bacis oko na Japansku ligi ima live prenosi na YT pa da vidis koliko je liga jaca od Hnl. Siguran sam da je duplo jaca u odnosu na HNL, a igraci koji su tamo u vrhu poput Kaneka mozes dovesti za kikiriki od 1m do 2m eura, a oni zele u Europu. Sad je tu Kaneko i sigurno svaki sljedeci bi lakse prihvatio ponudu. Japansko trziste igraca je vjerojatno naj brze rastuce i mislim da je zadnji vlak da se ukrcamo tamo i pustimo skautsku mrezu tamo. Duplo su zahvalniji igraci od svakog latinoamerilanca a i na tom trzisti nema najvecih klubova koji jos uvijek ubiru sve najbolje iz Juzne Amerike i Afrike. Karakterno Japanci su vrh, sama motorika im je za klasu iznad svih ostalih. Da se mene pita doveo bi barem jos dvojicu ove zime.
    Kolege koji podrobnije prate Japansku ligu mogu ti potvrditi o cemu pricam i dal je stvarno liga jaca od HNL-a....
  • CastAway1986
    853
    apsolutno je jača japanska liga od naše o brzini i tempu igre da ne pričam.. I najvažniji dio tvog komentara je da se od tamo igrači doslovno dovode za siću ! Najveći izlazni transfer nekog japanca iz tamošnje lige je onaj koji je u Celtic ostvario Kyogo Furuhashi za 5.40M a ovdje se za Frigana traži 6 ! Isti taj Furuhashi ima u dvije sezone preko 60 golova za Celtic.. Drugi najskuplje prodani igrač iz Japana je Mitoma za 3M a ovdje je Belupu malo 2 za Hoxhu hahaah.. Treći je Gen Shoji za 3M u Toulouse ..tako da za većinu trenutnim najboljih igrača tamo koji su pod ugovorom cijena bi bila od 1-3.5M .. inače najskuplje prodani igrač ikad od tamo je brazilac Hulk u Porto za 19M
  • eol12
    357
    Jebena statistika, nisam to znao, tim vise dolazi kao plus nas novi skaut koji se bavio Kanekom
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Prijedlog je bio da se kreće 7.1 s prijelaznim rokom, no još ništa službeno nije izglasano, tako da promjene prijelaznog roka nema. Na HNS i dalje piše 18.1 do 15.2
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Spominju se golmani, a budućnost gradimo na čavlini. Ali tek na ljeto ga dovesti kaže jakir. Po meni ako mislimo sa mladim golmanom ići na ligu prvaka, onda bolje ga dovesti odmah i staviti na gol. Da osjeti pritisak, atmosferu i navikne na način igre, na obranu. Uzet ćemo prvenstvo. Već smo se mobilizirali. Doći će pojačanja, ak ništa dobra rotacija. Da ne bude odmah stavljen u kvalifikacijama i da ne izgori. Kakvi smo, par kikseva i klupa. Svaka čast Nevi i Zagiju
  • Droljo
    5.1k
    Naša liga je realno preslaba i igrač koji ima preko 35 nastupa za reprezentaciju i koji je dal 30 komada i 20 asistencija u ligama 5 sa 25 godina je vise nego pojačanjeMiro Vugrinec

    Bravo :clap:
  • Droljo
    5.1k
    Brekala bih odmah potpisao. I kupio ako nije velika odšteta. To je lik kojeg dvaput možemo prodat van :rofl:
    Mislim da bi izdominirao ligu sa pol snage. A da ne govorimo o širini. Moramo dovesti ime. Da se dodatno sve mobilizira.
  • Facke
    2k
    Opce neznam zake se napada nase insajdere. Pa moreme biti sretni da bar neki info dobime koj se dogada. Zate palec gore za @sanjinlego @mirovugrinec @papastrumpf i ostale decke kaj imaju dobre informacije i podeliju s nama.
  • nemapredaje
    2k


    Na HNS-u piše za 2023. godinu
  • Jaki
    100
    Pozz ekipa mene zanima zašto Vidović nebi igro na osmici kao i Baturina, mislim da bi njih dva dominirali zajedno, Bati je isto desetka ali igra osmicu prema naprijed ne vidim zašto Vidović nebi mogao, nije bas da ne igra obranu, siguran sam da bi donio vise nego Bulat na toj poziciji, koji je odigrao jako dobro ali mislim da ne uklapa bas, nije to njegova pozicija ne donosi u obrani ništa a stoji visoko gori i ne sudjeluje u izgradnji, jedino ima vrhunski prekid, on je zadnji vezni a i tu po meni ne daje previše.
    I 3421 postava je budućnost i dojma sam da bi nam padala samo tako, trebalo bi je forsirati, od iduće sezone jer ovu nema smisla krenuti sa time.
  • sanjinlego
    1.9k
    Luka Menalo sporazumni raskid, ili posudba. Jedna od opcija Zrinjski!
  • Ludovic IX
    5.5k
    danas najbolja vijest
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.