• Izet Hajrović
    2.1k
    Ako se na Bulatu može nešto zaraditi, onda ga svakako treba prodati. Halilović je ok za rotaciju, ali više od toga nije. Trebalo bi polako gurati Vrbančića da može zamijeniti Baturinu na ljeto ako ode, a Vidović mi se ne sviđa niti na krilu niti na desetki, on ne vrijedi tih 4 milijuna.
  • Georg Koch
    4.6k
    Statistika oe ovog Asana je jeko dobra ove sezone, za veznjaka vrh. Ali zar nemamo deficitarnije pozicije u ekipi od 10ke? Baturina, i/ili Vidovic? Mali Vrbancic koji dolazi i treba imati minute uskoro, a ogroman je talent.
    Mozemo tu pisati i za Halilovica, ali mislim da on nema dugu buducnost kod nas.

    Zar nije logicnije dovesti bas dobrog l.beka, d.beka u slucaju odlaska mohe, toliko nuzno lijevo krilo...
  • Jurki
    11.7k
    Napisal sam ga na desetki jer je igral par utakmica na toj poziciji umjesto Baturine.
  • Orc123
    8.1k
    Inace kad smo svi komentirali da dolazi Kaneko ja sam napisao ovdje da mi se uz njega sviđa i Asano, samo nisam znao da je to brat od poznatijeg Asana. Gledao sam Kaneka 3 tekme i odmah mi je i ovaj zapeo za oko. Jako dobar udarac ima, u tome je i bolji od Kaneka i iznimno je brz. Jako dobar igrac isto!
  • Georg Koch
    4.6k
    Jel prati netko Brekala u Fiorentini? Kakav je, bio bi nam instant pojacanje?
  • Orc123
    8.1k

    Nemas ga sta pratiti jer gotovo da i ne igra. Za repku nije pokazao nista i ne kuzim cemu bi ga vracali na posudbu. Ima silinu ali nema nogometnu inteligenciju.
  • bongo
    842


    U zadnja dva mjeseca odigrao 17 minuta...zanimljivo da je prestao igrati upravo nakon što je igrao za reprezentaciju u listopadu
  • Maximo
    523


    A japanac fkt izgleda ok...ali nisam siguran koliko tu ima istine i pošto je AMC, a u vezi nam je gužva...onda bi praktički morali maknuti Baturinu ili mu dati puno manju minutažu...



    Instant sigurno ne...mislim da je Ivković dobro za njega reko...taj dečko igra koda je još u juniorima, koda se nije razvio nakon tog...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Jel prati netko Brekala u Fiorentini? Kakav je, bio bi nam instant pojacanje?Georg Koch

    Prati ga Andy Bara i uža obitelj.
  • Georg Koch
    4.6k
    I dalje sam siguran da je za Spiku tv u boji.
    I mislim da je realno da dodje netko na posudbu, iz razloga sto cekaju Stojkovica od proljeca/ljeta, i od njega se ocekuje da bude l.krilo.
  • nemapredaje
    3.3k
    Bulata se stavljalo na 10-ku samo da bude bliže golu zbog udarca - što je debilno.

    Ja bi Buljata opisao kao - Kranjčar bez tehnike.
  • Orc123
    8.1k
    ne bih se okladio da je bolji puno od Spike....
  • Mihaljević
    9.9k
    Fwuy__JagAAZZcd.jpg
    Yuya Asano!
    E ovo je doktor... 12G , 4A... Bivši suigrač Kaneka, znam ga već duže vrijeme jer je brat od Takuma Asana (Trenutnog igrača Bochuma)... Od odlaska Kaneka igra na poziciji Kaneka, inače igra na poziciji lijevog/desnog krila , vjerovatno najbolji igrač iz J1 lige koje možemo dovesti. 173cm , lijevak, odlično riješenje za lijevo krilo... Sad kad je već doveden Hoxha, ne vjerujem da će i njega dovoditi...
    FL6SiXtXEAQXZhD.jpg:large
    Josip Brekalo
    Pa jel' vi ljudi vidite šta pišete... Da je Špika bolji od Brekala? Pa Špika u 100 utakmica u Dinamu ima 10 golova (I to sam previše rekao)... Brekalo ima više nastupa za reprezentaciju Hrvatske nego on golova za Dinamo... Mislim da je to dovoljna paralela. Da ne bude samo na statistici Brekalo je bio glavni igrač Torina i Woflsburga u prvoj sezoni... Želio je doći u Dinamo još prošle zime, ali opet pametni Antolić sa svojim tvrdnjama o Mamiću (A Brekalo ne voli vidit Zdravka jer ga je prodao u Wolfsburg sa 17g protiv njegove volje)... Dobro nije se snašao u Fiorentini koja se bori za Europu u Italiji... Pa čovjek je u onom ponoru repke koji se dešavao u periodu poslje WC 2018 i prije EURA 2021 bio jedan od najboljih strijelaca Hrvatske repke... Ovo što je Brekalo u Talijanskoj, bio je Bruno prije Dinama. Ako Brekalo nije igrač za Dinamo, ne znam ko je.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Bulat je za transfer listu. Probali smo, ne ide. Halilović je kompletniji igrač po meni.Droljo

    Tako je! Prodati 6 godina mladjeg igrača sa značajno boljim učinkom koji ima dugoročni ugovor i ostaviti starijeg sa lošijim učinkom i ugovorom koji ističe na ljeto! :clap:

    rk7d9j2fwrrperja.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions