• Tongo Doumbia
    4.2k
    Meni su Čavlina i Majkić recimo "pickovi" jer brane u ekipama kojima se dosta puca na gol. To je valjda indikativ kakvi su. Ne mora uvijek biti tako, naravno. Jedna obrana nekada može biti vrijednija od njih deset, ali bi ja uvijek gledao po ovoj mojoj prvoj logici. Drago mi je da nisam jedini gledao s Majkićem u tom smjeru.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Meni je Majkic tipicni predstavnik HNL golmana koji su dobri u manjim sredinama. Ne vidim bas nista posebno dobrog kod njega, solidan golman koji moze svasta kad ima svoj dan, al to je opis svakog golmana. Banic je na Tribini izabran u momcad polusezone, a ima smijesnih kikseva.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ima li istine o šuškanju za trampu Mierez put ZG-a, a Drma i Mahir put Osijeka uz nadoplatu sa naše strane? Iako ja osobno neki fan Ramona, pristao bi na taj deal ako ta nadoplata ne bi bila previsoka
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    dobrom logikom si išao, doduše ni jednog ni drugog nismo vidjeli u jačem teamu za sada. Iako je Majkić mlađi, za golmana pogotovi jer ulazi u 25-u čini mi se pa možda ima i vremena. Ali je možda i realnost da nisu branili u jačem klubu jer ne mogu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Meni je Majkic tipicni predstavnik HNL golmana koji su dobri u manjim sredinama. Ne vidim bas nista posebno dobrog kod njega, solidan golman koji moze svasta kad ima svoj dan, al to je opis svakog golmana. Banic je na Tribini izabran u momcad polusezone, a ima smijesnih kikseva.Efes Pilsen
    Ne mozemo to znati dok ne ode u jaci klub, prosle sezone je imao najvise clean sheetova i stvarno dobrih obrana, ove sezone je isto vise puta spasio izgledne prilike za gol (znat ce oni sto prate). Po meni se vec i trebao naci u krugu reprezentacije.

    Usporedbe radi, Perkovic je u Istri bio klasicni starter po cemu se nije toliko izdvajao ali se vidjelo da je buducnost i potencijal kluba. U Dinamu je zasad bez neke vece greske, ne vidim razlog zasto recimo i Majkic ne bi bio takav u klubu poput Dinama. Njih obojica su skupili vec iskustva jer igraju stalno, mislim da mogu samo napredovati.
  • blue heart 72
    1.7k
    baš to, jednostavno nije isto braniti u manjem klubu gdje si non stop pod paljbom, pa se i obrani dosta toga u odnosu na igranje u velikom klubu. Jedna od odlika koju treba imati vrhunski golman je i koncentracija, jer jednostavno nije lako braniti u klubu koji ima 60-70 posto posjeda, a ti si bez posla cijelu tekmu. I onda ti dođe jedna situacija i ti bi to morao obraniti
  • Zagi
    7.7k
    Pri izboru dva podjednaka igrača mi jednostavno moramo dati priliku izdanku naše akademije.
    Inače stvarno ne vidim zašto bi neki roditelj svoje dijete upisao kod nas, a ne u Lokomotivu npr.

    Ne vidim da je Majkić puno bolji od Čavline ako uopče je.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Dobar dio nas se "pomirio" sa Zagorcem i Nevisticem, zasluge i kaj vec ne jel. Pa Dinamo trenutno nema golmana u top3 golmana lige, a pretendiramo na prvo mjesto. Kak se kaze, dobar golman je pola tima/pobjede... I Zagorac i Nevistic teski HNL prosjek.
  • LaznjakProsineckog
    795
    Neznam da li ce doci taj Grbic, ali ako se i pomislja na 2mil eura za golmana, moramo otkupit Kaneka i Vidovica, znaci da cemo prijelazni rok odradit s utrosenih 10mil eura, sto znaci da nam financije i nisu tako lose?
  • Orc123
    8.1k
    Ispali bi totalno smijesni i glupi da dajemo 2m eura za golmana koji ne brani i ugovor mu istice za 6mj...definitivno rađe biram Cavlinu nego Grbica i to na ljeto, a ne sad. Koji ce nam klinac sada kad imamo pun k..ac drugih pozicija koje su nam primarne za popuniti.

    Gdje si cuo da postoji mogucnost za taj deal?ja ga potpisujem odmah!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zekic ceka da uzme jednog poluinvalida i jednog tipa s upitnim radnim navikama za najboljeg strijelca i igraca koji ore cijelu utakmicu. Pri tome bi se Drmic morao odrec ogromne place :lol:
    Tko god valja te gluposti treba promijenit dilera.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ono to treba reći jest da Sergej Jakirović i dalje ne odustaje od potpisivanja Ramona Miereza, argentinskog napadača za kojeg se prošlo ljeto već govorilo da bi mogao iz Osijeka preći u Dinamo. Jakirović vidi Miereza kao idealnog napadača za Dinamo. Naravno, tu mnogo toga ovisi i o odlascima napadača, s obzirom da je i Josip Drmić jedan od najplaćenijih u Dinamu, na izlaznim vratima, baš kao i Mahir Emreli.

    Upravo ta dva igrača Dinamo je spreman ponuditi Osijeku uz dodatna dva milijuna eura. I ranije je bilo sličnih pokušaja, ali su ljudi iz Osijeka, na čelu sa nekadašnjim sportskim direktorom Ivicom Kuleševićem i trenerom Igorom Tomasom, odbijali tu ponudu.

    Danas se u medijima pojavila informacija da Dinamo želi desnog beka i igrača St. Truidena - Daikija Hashioka iz Japana. Prema našim saznanjima, od tog transfera neće biti ništa, s obzirom da igrač gleda prema Bundesligi, odakle postoje konkretne ponude (FC Koln).

    Po meni jako tesko, ali evo samo sam prenijeo
  • Peškaman
    4.4k
    Kao što sam i napisao ranije,nije realno očekivati da Japanac dođe ako ima ponudu srednjih ekipa Bundeslige kao što je i sam Koln koji će se pojačavat da osigura ostanak.

    A ako je istina da žele poslat Drmića i Emrelia i još da plate 2mil za Miereza,onds kolektivno uprava mora hitno na liječenje.
  • Orc123
    8.1k

    Zasto? Odlican deal po meni! Ispadne ti prakticno emreli i 1,5m eura jer Drmicu i tako moramo isplatiti jos pola milje do ljeta a sjedit ce na tribini ili klupi! Za emrelija mozes dobiti max oko 1milje tako da bi Miereza platio suma sumarum oko 3m eura sta on definitivno vrijedi.
  • blue heart 72
    1.7k
    nikaj pouzdano iz nekih izvora. Danas me jedan frend pitao da li sam nekaj čul o tome (nisam ništ). Onda sam još večeras videl objavu jednog frenda na fejsu, pa sam mislil možda se tu nekaj kuha. Moguće da su i oni pročitali tu objavu kaj je tu Ivdzo 11 podijelil
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions