• Orc123
    8.1k
    Nam pocinju pripreme prije prijelaznog roka tako da to nema nikakve veze. Kad je ugovor potpisan on je pravovaljan bez obzira sto jos nije poceo sluzbeni prijelazni rok. Oni ce samo biti registrirani pocetkom prijelaznog roka...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Strategija prijelaznog roka bi po meni trebala izuzimati igrače iz HNL-a iz priče o pojačanjima.

    Dinamo je nakon dugo vremena u poziciji lovca, a ne lovine. Lovac svakako priželjkuje kiks lovine, a za kiks lovine ostali klubovi HNL-a trebaju imati kvalitetu.

    Loša forma Varaždina poklopila se sa neigranjem Brodića. Ako Dinamo računa na to da će Varaždin uzeti koji bod Hajduku, Varaždin sa Brodićem svakako ima bolje šanse nego Varaždin bez Brodića.

    Lokomotiva je izborila remi protiv Hajduka. Navodno i zbog izvrsne igre Živkovića koji je navodno strpao u džep Livaju. Po istoj analogiji, Lokomotiva ima veće šanse uzeti još koji bod Hajduku ukoliko Živković igra protiv njih nego ako ne igra.

    Mierez je igrao za Osijek koji je dobio Hajduka. Čemu slabiti taj Osijek u situaciji kad od njih očekuješ pomoć.

    U Dinamovom trenutnom kadru Živković i Brodić su daleko od sigurnih startera. Priča sa Mierezom je isto tako na dugom štapu.

    Tu stajem sa zaključkom da se ne uzimaju igrači iz klubova HNL-a.

    Isto tako kupnja Grbića bi bila apsolutna debilana. Sad ne možemo istrpiti Nevistića koji je evidentno dobar vratar, ali nije u natjecateljskoj formi kako bi se dovodilo skupog vratara koji, pogađamo, nije u natjecateljskoj formi. Samo zato da ga se stavi na gol i da ga Bara ugura u avion za EURO24. Glupost.

    Nadam se da novi skaut ima u bilježnici igrače koji bi neočekivano pojačali Dinamo kao što ga je pojačao Kaneko i koji nisu reciklaža i uguravanje u avion za Njemačku niti trenutno igraju HNL.

    Isto tako stojim pri tome da je trenutni igrački kadar najbolji u Hrvatskoj i na stožeru je da odradi posao na proljeće i osvoji naslov ili neka se maknu bez i najmanje primisli odrađivanja ljetnog prijelaznog roka sa opet istom pričom kakvu prodaju zadnja 4 mjeseca. Već vidim "ali u zimskom prijelaznom roku je teško dovesti igrača, treba nam i ljetni prijelazni rok."

    Nema opravdanja za drugo mjesto u HNL-u.
  • LaznjakProsineckog
    796
    "Nema opravdanja za drugo mjesto u HNL-u." Tako je!! I apsolutno se slazem, ako ne vide dalje od HNLa i bosne, necemo ni dobit pojacanja. Gledao sam Rendulica u podcastu prije 3 dana, rekao je da u BiH ligi nema niti jedan igrac da moze igrati trenutno u bilo kojem klubu lige petice, znaci tražit na zapadu, japanu, a zasto Brazil šteka? Kako se tamo nemoze bas nikoga iskopati?
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Ne shvaćam zbog čega tolika negativa prema Grbiću? Realno je da čovjek trenutno vrijedi 3.5 milijuna eura, a mi ga možemo dobiti do 2 milijuna eura. Mišljenja sam da je on kvalitetniji golman od Labrovića i Čavline, čovjek je branio odlično u Lokomotivi, potom je bio prvi golman Lillea dobrih 20 utakmica gdje je tek u zadnjoj napravio kiks te izgubio mjesto startnog golmana. Za Atletico je dobro branio kad je igrao. Trenutno mi on djeluje kao sigurnije rješenje od Čavline koji je top potencijal, ali mislim da s Grbićem rješavamo pitanje vratara sljedećih 3-5 godina, a Čavlina može biti i top i flop, nije isto braniti u Loksi i Dinamu. Pokazao je to i Nevistić, a Grbić se dokazao vani i svojevremeno ozbiljan kandidat za jedinicu vatrenih kad je Livi bio u krizi. Dovođenjem Grbića bismo pokazali snagu i očito se ima para kada se za golmana može izdvojiti 2 milijuna eura, a siguran sam da dolaze najmanje lijevi bek i krilo jer su to prioritetne pozicije, a očito i desni bek pošto se toliko spominje kao i stoper vjerojatno. Tako da, golman je možda pozicija koju zadnje trebamo tražiti i ako smo za istu spremni izdvojiti 2 milijuna eura, onda valjda ima novca u blagajni i ozbiljno se shvaća prijelazni rok.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Lille otpisuje igrace radi jedne slabije utakmice? Ozbiljno? Jel moguce da ga ti precjenjujes?
  • jedan u nizu
    8.3k
    I onda ce Grbic doci, odigrati par tekmi, imati dva kiksa i ovaj genijalac ce ga zamijeniti s Zagorcem.
    Onda ce se naci svi pametni i reci pa treba ga izdrzati i pustiti nek ude u formu. Da, slazem se, ali to je trebalo i sa Nevisticem napraviti. Dati 3 mil za golmana koji je tada stvanro bio odlican, i onda ga posjesti na klupu nakon par kiksa (gdje su btw kiksali svi od reda u momcadi) je totalna glupost.
    I sad bi da se napravi jos jednom tako.

    Ili ostaviti kako je, ili odvesti Cavlinu i trpiti ga. Pokazao je da je odlican, jako je mlad za golmana i moze jos puno napredovati. Placen ce biti samo 500k i nema pritiska ni na njega ni na upravu zbog visine otpremnine. I ako kiksa, uvijek se to moze pripisati njegovoj mladosti, i to ce svi razumijeti. Jos pogotovo kada se obrana koliko toliko uigrala i manje kiksa, i vrataru ce biti lakse.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    to je samo moje mišljenje. Istina, Nevistić dugo nije branio, ali bio je nakon dolaska iz Rijeke na posudbi u Loksi cijelu sezonu i nije baš briljirao, a realnost je da nikako nije mogao dobiti šansu odmah po dolasku kad je Livi bio tu. A kad smo ga i kupili ostao je na posudbi 2. polusezonu gdje isto nije bio baš najbolji, usporedite samo tadašnje partije Nevistića i današnje Čavline, ogromna je razlika, Čavlina je puno bolji sada nego Nevistić tada. U svakom slučaju bio bih sretan da dođe Čavlina, ali Grbić je ipak po meni bolja opcija. To je samo moje mišljenje i ne mora se nitko s tim slagati, ali s obzirom da se spominjalo i preko 3 milijuna za Labrovića mislim da bi Grbić bio bolji izbor za manje od 2 milijuna.
  • Armagedon13
    959
    Kakva 2M za igrača kojem ugovor ističe za 6 mjeseci
  • austrijanac
    4.1k


    To nam je modus operandi, nakon Brodića još jedan.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    na nekim pozicijama nam pojačanja trebaju odmah i logično je da će se gledati kvalitetniji igrači kojima uskoro istječe ugovor bez obzira na to što će se platiti određena cifra, ali bolje je platiti manje od realne cijene za dokazanu kvalitetu nego čekati igrača da bude slobodan kada ima više (boljih) ponuda, ali na pozicijama koje nisu goruće bilo bi dobro pronaći igrača kojemu na ljeto istječe ugovor i dovesti ga besplatno na ljeto, ali to se radi planski kada je klub dobro posložen, a kod nas to nije slučaj. Po meni, realna Grbićeva cijena s obzirom na istek ugovora je 1.5 milijuna eura.
  • CastAway1986
    1.5k
    Golman nam i nije toliko potrebna investicija trenutno , a sto se tice Grbica odlican vratar al nema kluba na svijetu da će dati 2M za igrača kojem na ljeto ističe ugovor. Točka ..
  • blue heart 72
    1.7k
    Kao prvo koji Grbić???? Lik koji izjavljuje da bi volio da Hajduk bude prvak. Uz to mora sam googlati kada je posljednji puta branio, sa ugovorom koji mu istječe za 6 mjeseci i to bi još trebalo platiti 2 milke. I kaj je još veći paradoks na poziciji koja uopće nije najkritičnija u momčadi. E pa malo morgen
  • Peškaman
    4.4k
    Dati za golmana 2milijuna eura kad možeš povuć golmana iz Lokse za pola milijuna eura i ostalih 1,5milijun ulozit u nekog obrambenog ili napadačkog igrača je najveća glupost koja se može uraditi.
    A da ne spominjem da du Zagi i Neva sasvim dovoljan kalibsr za ostatak sezone,nisu nama golmani problem nego efikasnost i loše kreiranje šansi.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Golmana imamo u Lokomotivi, ako se bas mora uzimati. Cavlinu treba ugurati u prvu momcad, s iskusnom i dobrom obranom mi imamo odlicnog golmana za buducnost.

    Sto se tice HNL ne treba potezati dalje za nekog golmana. Osim Cavline, nekako onaj tko mi se izdvaja (uz Labrovica) je Majkic. Istra je u zadnje vrijeme uvijek imala i prodavala dobre golmane, prvi mi padnu Ivusic i sad Majkic. Po meni je jedan od podcijenjenijih golmana lige.
  • Zagi
    7.7k
    2 orijentalna beka
    Hoxha
    Selahi
    Živković
    Čavlina na ljeto

    možda Ramon

    Vozi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions