• Brusa
    1.5k
    ne znam ni ja. Isto tako ne znam koji je gušt kupit već popunjen album
  • Mihaljević
    9.8k
    Idioti koji uzmu 6 paketa sa različitim brojem na kutiji = popunjen album.
  • Captain America
    17.7k
    Trebala bi doći na kioske nova tura albuma u utorak.

    Što se tiče preprodavača, isto se događa unazad par godina kad-god dođe neka hit stvar u prodaju. Scalperi su ogromnu lovu okrenuli na PS5 dok je trajala nestašica čipova.
  • Jaro
    7.3k
    scalperi su mi jasni, ali tko želi kupiti popunjeni album?
  • Captain America
    17.7k
    ali tko želi kupiti popunjeni album?Jaro

    Neko ko ne pita za lovu, a kolekcionar je. Valjda im nije gušt otvaranje paketića već samo žele album.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Ovo su bolesne stvari. Ekipa manijakalno kupuje boksove i uzima preko 10 albuma. Jučer već objavljuju svoje duple i kaj ima fali ili da su popunili album. Di je gušt u tome?

    Samo da prođe ovo ludilo pa da mi normalni možemo u miru skupljati i na kraju krajeva da imamo di za kupiti...

    Ja sam imao sreće u sub na svom Tisku, al već jučer na drugom tisku u kvartu nisu imali. Danas pretpostavljam će biti sličica i po dućanima.

    Btw jučer vidio da nisam nikad popunio USA 1994 alubum, pa si fino naručio preko Paninija par koje fale. :joke:
  • Chess96
    194
    Ekipa je kolekcionarstvo i hobi pretvorila u biznis. Jučer gledam ljudi već prodaju full setove, pune po 3 albuma i prodaju ili uopće ne lijepe sličice računajući da će kroz koju godinu setovi dostići određenu vrijednost. Gubi se ona draž, ali tko voli..
  • Guinness
    2.2k
    Razmjena u BBF-u danas od 17, ako nekoga zanima
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Još da se ima gdje za kupit pa da se ima kaj za mijenjat bilo bi super :)
  • dmil
    314
    otisao na Tisak u Sveticama, kaze prodavac da sam jedno 50ti taj dan koji ga je pitao za slicice, ali da ih uopce jos nisu dobili
  • Eduardo
    20.2k
    Jutros uspio kupiti prvih 10 paketića. Htio sam uzeti box ali sam odustao i naravno odmah požalio nakon što sam ovo otvorio.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dal moguce negdje narucit Online htjel bi za Klince i Klinca u sebi narucit
  • Mali Zeus
    13.1k
    Jutros uspio kupiti prvih 10 paketića. Htio sam uzeti box ali sam odustao i naravno odmah požalio nakon što sam ovo otvorio.Eduardo

    Tak i ja.

    Zašto si požalio?

    Ja i inače tak skupljam, malo pomalo.
  • Eduardo
    20.2k
    Zašto si požalio?Mali Zeus

    Zato što mi se otvara još koji paketić, dugo je bilo iščekivanje. :smile:

    Ja i inače tak skupljam, malo pomalo.Mali Zeus

    Uglavnom i ja ali uzeo bi box da imam tak da ne moram na dnevnoj bazi u kupovinu. Naravno, ne bih otvorio svih 50 odmah već po nekoliko paketića na dan.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Zato što mi se otvara još koji paketić, dugo je bilo iščekivanje. :smile:Eduardo

    Aha, da, to kužim. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.