• Salva
    2.5k
    Jako je lijepo bilo za vidit nekoliko baklji i strobova na zapadu nakon gola za 1-0.

    Teško mi je sa sjevera procjenit, ali zapad se činio jako raspoloženim sinoć kroz cijelu utakmicu.
  • Sajla
    5.1k

    vjerojatno je veliki broj bivših istočnjaka utjecao na to
  • Dalmatinec
    622

    50? Bilo ih je 300.
  • Jaro
    7.3k
    će da nam pale svaki put
  • Dalmatinec
    622

    Budimo realni, stepenice su bile pune jer desni zadnji sektor je bio poluprazan. Doduše, čini mi se da se moglo dolje prošvercati s sjevera gore.
  • jedan u nizu
    8.2k
    sluzbeni kapacitet je 24 095. ako maknemo onih 931 praznih mjesta na jugu (jer su dobili 3000 od mogucih 3931) onda je to 23 164 mjesta.
    Jucer sluzbeno bilo 18 313, sto nam ostavlja 4851 praznih mjesta na zapadu i sjeveru.
    Tako da je sluzbeno bilo vise praznih mjesta nego sto stane ljudi na sjever gore. Sto je poprilicno nebulozno. Opet promasaj brojaca za nekih 3 tisuce rekao bih.
  • Oluja
    4.3k
    hoce li osiguranje snositi posljedice i za bakljadu na sjeveru? Ne laprdaj bezveze. Ajmo sad biti placipicke i kmecati kako su tovari palili baklje. Neka su i neka pale svaki put ako su ih sposobni unijeti.
  • Klenx
    5.6k
    sluzbeni kapacitet je 24 095. ako maknemo onih 931 praznih mjesta na jugu (jer su dobili 3000 od mogucih 3931) onda je to 23 164 mjesta.jedan u nizu

    Na jugu ih sigurno nije bilo 3000 bez obzira što su toliko karata dobili jer su bila prazna 2 sektora desno što je cca 700 mjesta, a puni svi redovi i prolazi.
  • jedan u nizu
    8.2k

    jug ima kapacitet od 3931. Njih je bilo 3000.
    Ona dva sektora desno su ocigledno taman tih 931 mjesto.
    Onaj mali cosak prema istoku sto je bio prazan se zapravo slio medu ostatak na stepenice.

    ili sugeriras da ih je bilo vise?
  • Klenx
    5.6k
    ili sugeriras da ih je bilo vise?jedan u nizu

    Sugeriram da ih je bilo više jer su bila prazna 2 sektora na jugu, a s obzirom da jug ima 11 takvih sektora sigurno nije 931 mjesto.
  • jedan u nizu
    8.2k

    nisam siguran da su svi sektori u broj isti, s obzirom na sam oblik tribine.
    I tocnije bi bilo da ima 10 sektora, s obzirom da su na ovom srednjem siroke stepenice usred sektora, pa taj sektor zapravo ima manje mjesta.

    Al dobro, nebitno, to je 200-300 ljudi razlike ako vec pricamo o tome. Brojaci nam nisu izbrojali sigurno 2-3 tisuce ljudi
  • Nino Bule
    13.5k
    Pa negdje je izaslo da je za njih s brojaca brojka 2521, tako nesto, dakle ocito su nam sjebani brojaci jer sumnjam da im se 500 ljudi nije pojavilo kao i da opcenito 18k brojka nema smisla s obzirom na ispunjenost stadiona
  • Muka
    357
    Pohvalio bih veliki broj naših koji su došli sa svih strana. Kada sam cuo kako su i koliko pojedinci putovali za ovu tekmu...RESPECT!
  • Neki tip
    21.3k
    Doduše, čini mi se da se moglo dolje prošvercati s sjevera gore.Dalmatinec

    Ne da se moglo, nego se radilo, vidjeh na svoje oči. :)
  • seljak86
    2.5k
    Aj ne glumi debila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.