• NitkoBitan
    17.1k
    Sutra na poluvremenu imamo novi hit!
    Svoju verziju naravno.

  • plavac173
    2.6k
    KTC mora bit u prvih 11,prvo jer je u najboljoj formi od svih stopera a drugo jer Moharrami ne smije krenut... On i Kaneko na istoj strani...
  • jedan u nizu
    8.3k
    ma vraca se rile na stopera, vidjeli smo to protiv balkanija.
    On i peric zajedno stoperski par, Perkovic lijevi bek, Moha desni.
  • plavac173
    2.6k
    Nedaj Bože. Ne zbog Rileta vec iskljucivo zbog Moharramija, Rile ce na beka 99%
  • Nino Bule
    13.5k
    Ktc ce igrat stopera 99%, rile beka
  • Sunja86
    1.2k
    Posljednjih nekoliko sezona ustrajemo u tome da se na utakmice u zimskom periodu nose šalovi s našim bojama. Isto vrijedi i za sutrašnju utakmicu, želimo da svaki navijač sutra na sjever dođe s navijačkim šalom i da napravimo lijepu vizualnu kulisu uoči izlaska naših igrača na teren kao i za vrijeme utakmice.

    Bad Blue Boys Telegram
  • emilperska
    5.5k

    Ponisten gol Strkalja jer je naivno uletio u zaleđe. Na onoj oranici, jebački bi bilo lovit 1:0..
  • plavac173
    2.6k
    Sad sam vidio da hajduk nikad nije pobijedio 2 puta za redom u Maksimiru, pa neka se nastavi.
  • reziser
    6.8k
    ne sjećam se kad sam zadnji put ovako nestpljivo čekao tekmu, i uopće ne sumnjam u našu pobjedu na terenu, a o tribinama da i ne govorim.
    i poslije ruganje tovarima na najjače...bit će neprocjenivo... :pray:
  • Neki tip
    21.3k
    Dobro će mi doći jednomjesečno liječenje od nogometa i Dinama. (Nakon desetostruke doze sutra, naravno.)

    Pio s frendovima u Medi u Ilici i bili neki tamburaši. Malo Serbus, Zagreb, malo Inati se, Slavonijo. Sve u redu, dapače.

    Krene Sve za ljubav što triba...a ja znojnom rukom stišćem kriglu i čekam ključni trenutak..

    ..za Dinamo dao bih sve!! .. dovršava ekipa s tamburašima.

    Može, otpijmo, živjeli!
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ne mogu spavat kako sam napet
    Ajde vise!!!! Zgazite tovareeeeee
  • San Lorenzo
    15.4k
    4-0.
    3-0 u prvih 17. minuta.
  • Facke
    3.6k
    Dobro jutro purgeri i purgerice.
    Jeste li spremni :strong:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro svima. Na posao do četiri onda piva hladna kao žilet. Požurite doma i na tekmu. Jedva sam zaspao, dugo se ovako nisam osjećao. Ne mora uvijek ni bit plus 20. Vratio se onaj stari derby feeling. Danas pobjeda på kakva god. Mada bi volio da ih pregazimo
    Dinamo Zagreb über alles
  • javolimtebejako
    1.5k
    dobro jutro i sretan put svima, ja lagano krecem za zg hehe ajdeeee
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.