• InatiseSlavonijo
    459
    U četvrtak odem u shop ispod zapada po dječju zimsku kapu, imaju ukupno 3 kape od čega jedna djecja. Odem na onaj štand u fan zoni, par kapa istog motiva. Nevjerojatno da na dan utakmice nemaš zimskih kapa,dobro pa je ljeto vani. Zato na štandu na sjeveru lijep izbor.
  • dzg7
    266
    Jel ima kuglica u Fan shop-ovima ?
  • Krizy
    36.2k
    Planira se novi fan shop na Ilici blizu trga, dizajnom bi trebao biti isti kao onaj u areni.Plavi-9


    NOVI FAN SHOP U CENTRU GRADA

    Pozivamo sve navijače da nam se sutra, 20. prosinca, pridruže na otvorenju novog fan shopa u centru grada na adresi Ilica 38A.

    Program počinje u 14 sati, a u 17 sati pridružit će nam se maskota Plavko i četiri prvotimca - Tibor Halilović, Luka Stojković, Sandro Kulenović i Gabriel Rukavina.

    ➡️ Za sve posjetitelje fan shopa cijelog će dana svi artikli iz navedene poslovnici biti na popustu od 20%!

    Vidimo se!

  • Crusades1986
    9.8k
    Samo jedan broj od shopa od grupe. Odnosno, odmah preko puta od ulaza u dvorište. :smile:
  • maksimirski istok
    183
    Super lokacija, pohvalno
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bas i ja gledam, doslovno preko puta BBB shopa.

    Ovaj novi shop je relativno blizu onom na Trgu, ne znam koliko je logicno imat 2 shopa na tako bliskoj udaljenosti al tko sam ja da sudim ako se racunice isplate.
  • NORTE
    9.3k
    Ovaj novi shop je relativno blizu onom na Trgu, ne znam koliko je logicno imat 2 shopa na tako bliskoj udaljenosti al tko sam ja da sudim ako se racunice isplate.NitkoBitan
    Taj drugi se zatvara, mislim da je potvrđeno na zoni.
  • badjibadara
    1.7k
    Nadam se, nakon Plesa, ogromnom shopu na novom Dinamovom stadionu na Maksimiru… Naravno uz Blue Lions Pub :cool:
  • NORTE
    9.3k
    Zašto?Keyser Soze
    Jer je ovo bolja lokacija, rekao bih da je veći protok ljudi, pješaka sigurno.
  • serbus
    3.6k
    Kad smo kod želja ja se nadam da uskoro u našem shopu izbacimo majice " Nije dosta" Imamo i naše malo d za poigrati se a ničega oko dinama nije dosta. :cool:

    Mogao bi taj citat u legendu.
  • scooniepenn
    1.8k

    Koji je to točno prostor, znaš li možda što je tu bilo prije? Na Google Streetviewu mi ne izbacuje.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Mona, ducan obleke.
  • scooniepenn
    1.8k

    Znam sad, tenks. Mona se prebacila u veći prostor. To je top lokacija, odmah kod ugla s Mesničkom.
  • Paggini
    6.9k
    Top top, taman otići, iskoristiti 20%, pokupovati poklone za familiju i odma se prebaciti u BBB shop da vidimo novotarije i da uzmem još jedan onaj DINAMO crewneck.

    Pohvala Boysima za kvalitetu robe, fkt su izvrsni blankovi na kojima printaju i šivaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.