• Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Isprintao bih im kartonske buyer persone vlasnika godišnje ulaznice, člana i navijača koji nije član da prije svake inovacije idu od jedne do druge i prolaze kroz popis jesu li neku zajebali ili ne.Bosskovitz

    Umro sam od smijeha jer osobe koje rade u Dinamu, a bave se marketingom ili salesom, sigurno ne bi znale složiti buyer personu ni za jednu kategoriju, jer da znaju, ne bi donosili ovakve infantilne odluke.
  • plavac173
    2.6k
    Danas ce vjerovatno doc objava kluba u vezi promjena za karte
  • Dalmatinec
    622
    'Neovisno o tome radi li se o online ili o fizičkoj prodaji, samo članovi kluba mogu do karata. Jedan član može kupiti najviše pet ulaznica.'

    Online mogu kupiti i ostalima? Je li to, to? :gasp:
  • Dalmatinec
    622
    Pozdrav,
    Iz Bjelovara sam i nisam clan pa me zanima ukoliko bi mi netko mogao uzeti dvije karte za nedjelju?
    Luka2404

    Ljudi, za ovakve komentare treba poseban discussion da se ovi budući članovi Dinama ne gube u moru komentara (postani član, čovječe!).
  • Pero Vragec
    98
    Neovisno o tome radi li se o online ili o fizičkoj prodaji, samo članovi kluba mogu do karata. Jedan član može kupiti najviše pet ulaznicaDalmatinec

    od kud ti ovo?
  • plavac173
    2.6k
    Samo clanovi online, sutra clanovi mogu kupiti i neclanovima... Ali danas ce Dinamo nesto promijeniti
  • NORTE
    11.4k
    U svakom slučaju tko god može neka pomogne svakom navijaču dinama da dođe do ulaznice za derbi.NORTE
    Da samog sebe citiram, bez obzira na to što netko možda nije član, zadaća svakog dinamovca koji može pomoći drugom dinamovcu s ulaskom na derbi je da to i učini.

    Tko god nije član dinama unatoč onim učlanjivanjima i zato ne može na derbi sad ima i priliku i obvezu učlanit se u dinamo.
  • ema
    5
    Pozdrav ekipa,
    iz Varaždina sam te nisam clanica. Postoji li netko tko je voljan sutra uzeti dvije karte za Zapad Gore? (Osobno cu doci u Zagreb sutra, donesti osobne i novac, te preuzeti karte)
  • marcio amoroso
    36.4k
    Budite pristojni dečki.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Budite pristoji dečki.marcio amoroso

    Kako iskustveno na vrijeme :lol:
  • reziser
    6.8k
    nismo mogli bit pristojniji
    sam pitam gdje bi htjela kartu da joj pomognemo :joke:
  • NitkoBitan
    17k
    Kaj cekaju u Maksimirskoj sa objavljivanjem nove odluke? Mi godisnjaci cekamo ko zapete puske...
  • Pero Vragec
    98
    Da, Ema... A kad se nađete pa vam umjesto Eme dođe Duje bit će veselo...
  • reziser
    6.8k
    ja bi prvi pomogao nekome i kupio mu karte...
  • Dizzy99
    0
    Postovanje, trazim x3 karte, nismo iz Hr i teze nam je sredit to, ko ima neka se javi privatnom porukom, platimo vise bez problema samo da se sredi. Pozdrav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.