• Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Da sve uprave u zadnjih 20 godina nisu koristile Cibonu kao vlastiti bankomat i da nisu radile cirkus od kluba, tjerali talentirane klince van za neke pišljive naknade koje su sebi spremali u džep i zauzvrat potpisivali poluproizvode, danas smo mogli imati jedan zdrav i moćan Eurokup klub sa ispunjenom dvoranom na svakoj utakmici.

    Ovo što danas rade ovi momci u Ciboni je čudesno i mislim da dovoljno ljudi ne shvaća da igraju praktički sezonu sa pet igrača i da su u ritmu putovanje-utakmica svaki dan. Svaka im čast i nadam se da će već protiv Borca iza Božića biti barem polupuna dvorana jer su stvarno zaslužili i puno više od toga.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Opet je na telesportu napisao esej o monopolizaciji ZG klubova koji su krivi za propast ostalih...Sibirski plavac

    Super mi je dio o tome kako Split i Zadar plaćaju svoje dugove, a Hajduk je uspješan, ni riječi kako je došlo do dugova ili što se u Hajduku radilo prije i pri privatizaciji. Bilo pa prošlo.
  • Raul
    115
    Odbojkašice Dinama dobile u derbiju 10.kola Mladostašice 2:3 u gostima te sada imaju omjer od 10 pobjeda i 0 poraza.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pratim Luku i njegove nastupe, prije par godina čak trenirali u istom klubu. Mislim da ima 25-26 godina, a volio bi ga vidjeti na olimpijskim igrama u Parizu. Inače je rodom iz Osijeka

    https://sportklub.n1info.hr/sk-fight/video-u-okrsaju-superteskasa-pratljacic-nokautirao-miluna/
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ne plaćaju dugove ni jedni ni drugi ..Štoviše Split kasni s plaćama ..kod Zadra se to očekuje u 1- ili 2 mjesecu ..naravno sve ovisi ako se kredit od strane grada opet ne odobri
  • Markelo
    2.6k
    jel ovaj Obrvan ostao bez time-outova ili ih misli ponijet kući? Ekipa mu se raspada
  • Đeki Ćen
    37
    Kraljice stocka bez Parisa. Od 19:13 do 22:23 sa Madzarskom. Hrvatski momcadski sport propal. U kvalama za Paris su preostali kosarkasi, rukometasi i vaterpolo, mislim da sam vaterpolski savez ima realnu prigodu da se uvrsti na OI.
  • woo
    55
    Možda i propada, ali kako te ovaj rezultat natjero da to kažeš. Ženska repka nikad nije bila nešt posebno osim eto na euru 2020.
  • Đeki Ćen
    37
    Slovenke i Spanjolke idu u kvale, HR prva ispod crte, a neodlucenim rezultatom bi imale zicer u kvalama, najslabiju skupinu za prolaz!
    Hrvatska ima odlicnu generaciju ruometasica kada govorimo o indivudualnoj kvaliteti, ponajbolju od sredisnjice devedesetih i Podravke. Govorim o razini klupskog rukometa, posto se u HR zenski rukomet prati sam od prosinca do prosinca. Ovo je veliki neuspjeh.
    Kosarkasi u Ateni u skupini sa Grcima i Slovencima, rukometasi ce dobit ne vjerojatno no zasigurno tesku skupinu. Vaterpolska reprezentacija ce imat laksi put, ak ne podbace. Raspad.
    Slovenci ce imat rukometase 99% u Parisu, laka skupina, odbojkase 99,9%, a u kvalama kosarkase i rukometasice.
    Crnogorci ksarkase tesko, rukometasice sigurno.
    Srbi sigurno kosarkase, kosarkasice, vaterpolo, odbojkasice i vrlo vjerojatno odbojkase. Ak im rukometasi prodju s Madzarima skupinu na EURu, imat ce i rukometase u kvalama i vjerojatno Novesku i Madzare u skupini. Mi u rukometu imamo Nijemce i vjerojatno Portugalce il Nizozemce u skupini a znamo kako smo prolazili i sa im malim repkama, bit ce tijesno.
    Hrvatski momcadski sport krece se pogresnim tracnicama.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kad se sjetim kako su kretena obrana gurali da preuzme kauboje. Kakav degenrik. Žao mi je cura jer je samo time out trebao da odu na olimpijadu i u četvrtfinale. Blokirali, stale ali u igri su bile. I on traži jebeni time out 3 sekunde do kraja, alooo, zašto ga čuvaš kad nismo dali gol 6min.
    Uzas kakav redikul
  • reziser
    6.8k
    volim stručnjake koji su nam objasnili što je izbornik trebao napraviti :)
    većina koja gleda rukomet u siječnju...
  • ksapi
    2.8k
    Kao prvo, mene užasno živcira narativ ljudi koji si uzimaju za pravo pisati o sportovima koje uopće ne prate, čak ni kada su velika natjecanja u pitanju, nego (imam dojam) jedva čekaju poraz/ispadanje da se nešto popljuje.

    Prva stvar, Hrvatska je na turnir došla s tek oporavljenim igračicama Ježić, Blažević i Mićijević koje su jako bitne (Ježić i Mićijević drže obranu), ja sam iskreno očekivao puno lošiji turnir s obzirom na to. Nema niti prve PV Debelić koja je u oba smjera top, jedna od najzaslužnijih za onu broncu 2020.

    Plasman u ČF bi bio maksimum koji se mogao izvući, po mom mišljenju čak i preko toga, koštalo ih je 10-15min blackouta. Da, Obrvan je tu mogao i trebao nešto bolje reagirati, nema trenerski kapacitet za vođenje seniorske repke (ni muške, a ni ženske), ali mi u Hrvatskoj nemamo boljih trenera. Njegov je uspjeh što je uopće uspio doći u priliku izboriti ČF, zadnju tekmu je malo zajebao, ali ne nosi on tu ne znam koliku krivnju. Dakle ja bih ovo natjecanje označio gotovo pa uspješnim, s tri nositeljice u formi i Debelić biti ćemo 20-30% jači iduće godine (ukoliko ostale ostanu zdrave).

    Ono što je jako bitno općenito oko ženskog (ali i muškog) rukometa je činjenica kako nam izgleda domaća liga i omladinske kategorije, u kakvim se uvjetima radi i s kakvim financijama raspolaže. U dvorani Kutija Šibica se čovjek već 3 mjeseca ne može normalno istuširati jer nema tople vode, većina igračica Lokomotice (aktualni doprvak Hrvatske) zarađuju manje od siromaha koji skupljaju boce.. I vi očekujete borbu za medalje? Pljujete nakon poraza od Mađarske koja ima 6-7 top klubova, zemlja koja ulaže enormna sredstva u sport? Smiješno.
  • reziser
    6.8k
    imamo boljih trenera,ali im treba dati šansu.
    Svi mi imamo boljih i lošijih poteza,lako je biti general nakon tekme.
    Nije izbornik kriv ako igrač fula penal ili zicer.jbg, peh
  • ksapi
    2.8k


    Kojih boljih?
  • reziser
    6.8k
    Imaš za početak,Nikolića,i krkača

    Kak je obrvan pao u ženski rukomet?kao i šoka u Zagreb..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.