• Jaro
    7.4k
    Omeragic (i jos jedan-dva predlozena transfera) u onom trenutku nije bio u "besplatnoj" kombinaciji, vec u kombinaciji gdje braca i agenti uzimaju finu lovu i zato nije dosao. Cini se da se takvim poslovima vratilo cim je drot otisao i nakon sto su se simica rijesili... (vidi pod Brodic).
  • Orc123
    8.1k

    Jel to ide i mene samo zato jer sam rekao da nismo smjeli propustiti Becira? Kakve veze ima Becir sa bjeguncem? Koliko ja znam Antolic je rekao da je Dinamo dogovorio duplo povoljnije uvjete nego je gurao Mamic, znaci sami su pregovarali i to sto nismo doveli Becira nema veze s Mamicem! Netko iz kluba je odlucio da nije materijal za Dinamo! Cak mislim da u intervjuu kasnije Antolic rekao da ne zna zasto se nije on doveo. Taj transfer nema nikakve veze s Mamicem, barem ne dok se na zimu pregovaralo s njim...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ide vas sve koji nemate pojma o čemu pišete, a baljezgate samo da bi baljezgali.
  • Orc123
    8.1k

    Bravo! Oces rec da sam Mamicevac a tisucu puta sam iznio svoj stav o njemu...
  • The Undertaker
    5.4k
    Ne razumijem ovo baš najbolje. Bez obzira tko je koga "preporučio", Dinamo pregovara sa Omeragićem i njegovim managerom i sam odlučuje kome i koliko će platiti. Ako Mamićeva agencija ne sudjeluje u poslu a to Dinamo može uvjetovati, zašto bi dobila bilo kakav novac?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja osobno više cijenim onoga tko jasno kaže da je mamicevac nego one koji kao nisu, ali bi se rado okoristili i doveli igrače sa kojima on ima veze.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Osim jasno financijskih uvjeta u ovom zimskom prijelaznom roku mislim da ce biti + ako izborimo KO fazu Konferencijske lige. Tako cemo bit koliko toliko atraktivniji igracima.

    A kaj se tice Jusufa iz Sturma, cini mi se da bi mogao zavrsit na lijevom beku :monkey:
  • Orc123
    8.1k

    Na klupi imas trenera kojeg je Mamic gurao u Dinamo vise puta, upravu koja je poslovala cijelo vrijeme s njim, 90% istih zaposlenika ali ti mene nazivas Mamicevcem....svaka cast....svaka daljnja rasprava s tobom nema smisla!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Na klupi imas trenera kojeg je Mamic gurao u Dinamo vise puta, upravu koja je poslovala cijelo vrijeme s njim, 90% istih zaposlenikaOrc123

    Petković, Ademi, Oršić, Baturinu je ukrao tko drugi? Sve redom ekipa od koje se dinamo okoristio, a da ima veze s mamićem.

    Stvarno je već preko glave tih imaginarnih pravila, kriterija, tko je ok, a tko nije. Možda ta toksičnost koju sami sebi stvaramo i jest razlog zašto nas je dva i pol soma na stadionu.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    potpis. Evo, ja idem zviždat Ademiju za svaki dodir lopte. Petko, i ti si lopov!
  • The Undertaker
    5.4k
    Dinamo tj. aktualna vlast neće financirati ljude koji joj rade o glavi, ako baš ne mora. To je valjda jasno svima. Zato me i zanima koja je veza Omeragića i Mamićeve agencije.
  • Orc123
    8.1k

    Pa o tome ti govorim....pa nemres klub okrenuti naglavacke i sve staviti na detektor lazi i da se izjasne sta misle o nekome i kako su dosli u Dinamo....zivot ide dalje, Dinamo ide u nekom drugom smjeru i nadam se da ce konacno sve doci na svoje. Nadam se da ce konacno u Dinamo sjest ljudi koji su sposobni dici Dinamo na jos veci nivo....zato đi zao sto nije dosao Becir jer bi bio rjesenje za trenurno kriticnu poziciju kod nas! Jbg idemo dalje....ali ovo prozivanje je stvarno u najmanju ruku neukusno....
  • Droljo
    8.1k
    Krenuli ste jako jutros :lol:

    Možda se igrač (kojeg je mamić preporučio) može dovesti na način da se službeno kontaktira klub gdje isti igra, ponudi odšteta, ako pristanu kontaktira se igrač/manager i ponudi mu se ugovor. Neki klubovi i tako kupuju igrače. Bez da se plaćaju milijarde posrednicima sa kajmanskih otoka.
    Svaka sličnost sa FM-om je slučajna.
  • Maximo
    523


    A mislim ovaj profil "navijača" ko taj amoroso je na sreću manjina, jer ponašanje je jasno, čim meni neš ne paše ajmo dinamo izbacit iz europe i onda "ja volim dinamo", ajmo za 50 godina i dalje spominjat mamića i ko je imo ikakve veze s njim...i rasturat sve, to veze nema s ljubavi prema klubu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions