• Dalmatinec
    623
    Zato je na Jelačiću i u krugu od 500 m od banovih muda cca 30 000 mladih što srću zgrijani alkohol. Koga briga za Dinamo kad ide funky groove...
  • LaznjakProsineckog
    805
    Hajduk rasprodano ce bit, uvjeren sam, osim istoka naravno, moja prognoza :)
  • Doktor Kunić
    3.5k
    skino si zicera svaka čast :grin:
  • tigric
    298
    bit ce rasprodan zapad samo ako tovari navale na karte
  • LaznjakProsineckog
    805
    nece oni na zapad, pa imaju cijeli jug, zapad cemo napuniti bez problema, sjever naravno isto, zadnja tekma u sezoni, hajduk, idealno za napunit tribine
  • tigric
    298
    bude ih uvijek dosta na zapadu gore
  • Paggini
    22k
    Jel mi može netko objasniti poantu tovarskog kupovanja ulaznica na zapadu, kao šta žele s tim postići? Nece navijati, ne mogu doci s obiljezjima, ne mogu vješati krpe, šta žele točno postići?

    Moj poznanik purger koji se mrzi pa navija za tovare se prijeti kupovinom karata, ali ne znam koja je tocno poanta?
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Al ste smorili sa tovarima, na svakoj jebenoj temi. Od nismo isti smo došli do toga da smo gori od njih i ovisniji o njima, nego o našem klubu i nemotiviranome pičkastome puku. Da je danas Chelsea dolazio ili Milan, 40 iljada bi bilo malo, pa taman i temperatura ko na sibiru.

    Ako vam tovari na zapadu smetaju koji ce doc i biti, a znate ko su sta su ti gubavci, lupite im šamar-dva, j..im mater i dobro.
  • 19hrvat86
    24
    gledaj u prošlo vrijeme kad se poljud nije punio tako lako protiv dinama dosta mojih prijatelja je uzimalo kartu za zapad znali su da nemogu navijat a i nežele pa su i zato tam išli pa kad jedan popije previše otkrije se da navija za dinamo pa eto ti tuče
  • Papastrumf
    12.5k

    Uzas. Tuzna prica.
  • xavier
    12.1k


    Točke i zarezi su tvoji prijatelji, pomažu da shvatimo što zapravo želiš reći :sweat: :cool:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nadam se da se prodaja za tovare nece poklapat sa prodajom za Balkani, odnosno da ce prvi dan prodaje bit u petak. I bitno je stavit prvokup za clanove.
  • Sixthway
    484
    dolaze uvijek lokalni iz zg-a I okolnih krajeva jer karte za jug idu za one koje dolaze iz dalmacije. Nije to ništa novo , uvijek ih je bilo tamo. Većina s torcidom nema veze ali klub trebao provjeravati malo kome se karte prodaju.
  • dmil
    314
    Bilo bi lijepo organizirati pravo prvokupa ulaznica za derbi za ekipu koja je bila na Rudesu
  • dmil
    314
    Jos samo da dodam da mi je bilo fascinantno jucer na zapadu vidjeti ekipicu Nepalaca koja je sjedila iza mene, a i cetiri Filipinke koje su bile na tribini, a domaci ljudi nemaju uopce interesa doci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.