• Svi na Sjever
    2.2k
    Ako imate ista očekivanja od Petkovica i npr. Marina ili Kuleta onda pratite krivi sport.

    Bruno je glavni krivac što je ova utakmica od početka horor,valjda nije problem reci istinu.

    Izgubio je sve lopte i napravio jednu šansu ako je to dovoljno onda idem navijat za Burnley,pristup kao kapetana momcadi je poseban level.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    taman kad čovjek pomisli da to ide na bolje...oni ti priušte ovakvu utakmicu :monkey:
    zaboraviti što prije...

    ovo večeras je bilo toliko loše da bi u zadnje dvije utakmice bio zadovoljan i sa dva neodlučena rezultata. :monkey:
  • Antisha
    721
    Piši 3 boda, trenutno me ne zanima ništa ostalo.

    Ekipa, vidimo se u četvrtak na istom mjestu!
  • dZg1986
    505
    Sasvim je normalno da dolazi do nekog pada. Dinamo je trenutno u smjeni generacija, otisla nam je ona odlicna generacija koju cemo pamtit kao jednu od najboljih u povijesti. Nismo prvi klub koji dozivljava ovaj pad, na upravi, treneru i igracima je da taj pad te ponovni uzlet budu sto bezbolniji.
  • Peškaman
    4.2k
    Onaj skok Mišića na igrača nije penal sto posto.
    Ovaj zadnji napad,čini mi se da Nevistić dolazi prvi do lopte? Ako netko ima snimku...
    Ali je sramota da se ne dopušta korner Rudešu i to je činjenica!
  • hardek
    2.8k
    Jesam ja negdje rekao da on ne treba igrati? Bruno kreira barem 1 veliku šansu svaku utakmicu, ali nekada bi za ekipu bilo bolje da odigra jednostavnije riješenje
  • Mali Zeus
    12.7k
    kad misliš da si sve vidio onda pročitaš da je Petko glavni krivac što je tekma od početka horor.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Lakše ćemo Marina prodati ako bude sjedio na klupi.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Teško za gledat, ali 3 boda su tu. Fala Bogu pa nismo rotirali :sweat:
  • Nolifer
    8.1k
    Vidi se da nam fali širine u ekipi. I dobro bi došla bar min 2 Japanca da riješe taj problem. Ono kaj mi se sviđa kod takvih igrača je da nema fuliranja, red, rad i disciplina.

    Lagano se nižu pobjede i to mi je drago, bilo je bitno doći do sva 3 boda i smanjit zaostatak i to su uspjeli.
    Isto tako valja naglasiti da se nitko nije ozljedio i da su spremni više manje svi za Ballkani, pa tovariju i na konju smo. Korak po korak, tekmu po tekmu. Mislim da u ovakvim tekmama, nije bitna ljepota igre, već način da se dođe do punog pljena...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ja imam dojam da smo postali opasniji kada su bekovi počeli slati poluduge lopte iskosa na Kulenovića i Petkovića. Tako je pao i gol iako je tada glavom neočekivano asistirao niski Kaneko. Dok smo pimplali kratkim dodavanjima ništa nismo stvorili.
  • emilperska
    5.4k
    Ne zelim sam sebe citirat, ne volim to..
    Ali za nekog tko je nadigran od Gorice, Varteksa i Balkanija, postavit se nadmeno protiv Rudeša je besmisleno.
    Bio na tekmi, klasicni Yakirov turbobfolk nogomet s "nabij, napucaj, ukliži". Zapad cak pozitivan skoro do kraja..
    Ljubo fkt nije bek, onaj crnac ga je silovao svaki put kad je dobio loptu, to izgleda sve gore..

    Btw ovi na štandu nam dva puta dali hladno kuhano vino hahah, isto samo na Maksimiru..
  • Papastrumf
    12.2k

    Promašio si poantu mog posta. Ne mogu ja zamjeriti igračima na kvaliteti odnosno nekvaliteti, to je stvar Uprave. Mogu im zamjeriti na nezalaganju. Dok su se gubili bodovi u Varazdinu i Gorici, igracima se nije moglo nista prigovoriti na zalaganju, ali ovdje bome može. Kod nekih se jasno vidio stav “lako cemo”. E, necete jer nemate vise tu kvalitetu.
  • Nousername
    664
    dokaz koliko ljudi ne razmisljaju ili jednostavno ne znaju nista o nogometu.

    Pristup cijele ekipe pa i velike vecine na forumu prije same tekme bio je “lako cemo” i tako smo izgledali prvih 45 minuta.Drugo poluvrijeme Rudes nije centar posteno presao a Petko,Misic i Rile su pokazali zasto su lideri momcadi.Nikad ovakve tekme nisu lagane pogotovo kada imas ovakav pristup.Ovo smo dobili zasluzeno bez obzira na prvo poluvrijeme i sad se treba maksimalno okrenit Balkaniju i ozbiljno pristupit utakmici ne razmisljajuci o derbiju u nedejelju
  • Tongo Doumbia
    4k
    Može ovdje pričat ko šta hoće, ali kvalitete fali. Ne kažem da se treba mučiti s Rudešom, ali jebi ga... Kad vidim dupli pas Emrelija, dok mu Ristovski (mislim) ostavlja loptu, i on ju šalje u out, pa jedno dva metra od njega, sve mi bude jasno...

    Pohvala za Kuleta. Možda mu i fali puno toga za Dinamo, ali nadomjesti on to mudima, trkom i izgaranjem za svaku loptu. Sasvim dovoljno da bude treći ili četvrti napadač kao domaći dečko. Ili ćemo i dalje prije toga braniti Ukrajince i Arape, uz dužno poštovanje svima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.