• dzg717
    947
    Eto kaj znaci kad ne iskoristiš zicera pa onda moras strahovat od ovih poluprofesionalaca
  • javolimtebejako
    724
    uzas koji k nije pustio korner
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Najgora naša utakmica, čak i u ovoj nikad većoj konkurenciji katastrofalnih izdanja!
  • serbus
    3.6k
    Nama je isto uzeo korner jednostavno loše sude
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Najbolji igraci donose najlosije odluke,Misic udara korner u 92 minuti kao kadet, a Petkovic radi nepotreban faul u 94 min.


    Ovo je sramota od igre,pristupa i svega ostalog.
  • Krizy
    36.6k
    Ovako je i Hajduku sviran kraj nedavno. Volio bih se sjetiti protiv koga. Pokušat ću naći.
  • hardek
    1.5k
    Petković mi je danas skratio životni vijek za barem 8 mjeseci
  • thomas22
    256
    Nonsalancija emrelija kod svakog dodira, a marinova samo pojava na terenu boze sacuvaj
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kad moraš strepiti za rezultat do zadnjih trenutaka protiv je.enog Rudeša, uz dužno poštovanje.
  • Praskaton
    1.8k
    Mi imamo problema sa osnovnim stvarima.Primanje lopte,prvi dodir,odigravanje,dueli.Nikad gore branjenje prostora i pokrivanje igraca nisam vidio kod dinama nego ove godine.
  • Blue98
    722
    Pobjedilo se to je bitno, igra nikakva, cista mreza 3. tekmu u nizu. Ajmo osigurat proljeće u cetvrtak i nabit tugu s juga u nedjelju. Volim te DINAMOOOO!

    Ako se ikad budete osjećali glupo sjetite se da sam ja igro 6+ golova danas.
  • Nogo
    1.3k
    Petko na današnji dan zabio protiv Brazila, a danas se šetao kao nikada do sada i među tri najgora danas. Jedina dobra lopta je bila ona za Emrelija.
    Strašno.
  • striko
    1.2k
    Daj najbolju utakmicu sljedecu nedjelju i sve vam je oprošteno.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Srao bih svašta, ali mi se više i gadi. Tražili smo 4/4, dobili smo 4/4. Prilično glupe odluke pojedinaca u nekim situacijama. Ali manje više ste sve napisali. Vidović mi je puno više pokazao na krilu, a sumnjam da će dobiti neki veliki prostor na 10- ki, jer je tu ipak Baturina.
  • Facke
    2k
    Kakav horor od igre. Sramoten nastup dosta nasih igraca.
    Ak oceme dobiti derbi mi morame biti 200 put bolji.
    Moha uzasen, absolutne uzasen. Ljubucic uzasen , onaj crnec je od njega budalu delal. Petko uzasen , igral preko kurca.
    Marin ko uvijek kad dobi minutazu nevidljiv.

    A Taki je Taki. Nas japanec :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.