• Petar86
    635
    Francuska

    Duvnjak ili Karabatic
  • NitkoBitan
    13.5k
    Duvnjak

    Zapeceni grah ili grah salata
  • mali M
    3.9k
    Zapečeni grah, kakvo bespotrebno pitanje :rofl: ...

    Kuća na selu ili stan u centru
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zapečeni grah, kakvo bespotrebno pitanjemali M

    Haha meni je zapeceni grah razocaranje u vecini zagrebackih restorana iako ga stvarno obozavam :wink:

    Stan u centru (ali bas stan, a ne krletka od 60tak kvadrata), streljajte me...

    GTA VI ili FIFA 2025
  • Dinamosaur
    1.1k
    Šljagu dveDroljo

    Preslabo

    Puko mi film jučer jer sam slučajno naišao na sliku(od pred par dana) gdje se slika sa našom djecom u društvu Mije Penića, optuživanog pedofila i silovatela, prevaranta a trenutno proroka, gatare. Poznatog široj javnosti po slučaju "Brezovica". Otpeljali klince(11-12g) ispred osnovne škole da se slikaju pred srednjom školom. (postavio bi i sliku ovdje da ih svi vide al ne kuzim se)
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pernar je inace u drustvu stvarno gro ljudi, sumnjam da zna svaciju biografiju.
  • mali M
    3.9k
    GTA VI ili FIFA 2025NitkoBitan

    GTA VI, mada su oboje razočaranje.
    I kad kažem zapečeni grah meni je moj domaći u glavi a ne po restačima, i kuća na selu mi može biti i pokraj Sesveta, glavno da nema suseda oko mene! :lol:

    SWOS ili Fifa 95

    p.s. -prestanite trolati temu sa jednostavnim pitanjima unoseći kvalitetnu raspravu u no brainer odgovore :rofl:
  • blackbully
    4.5k
    a ne krletka od 60tak kvadrataNitkoBitan

    Ne bih se baš složio da su stanovi od 60-ak kvadrata "krletke". Za jednu-dvije osobe to je više nego pristojna kvadratura.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne bih se baš složio da su stanovi od 60-ak kvadrata "krletke". Za jednu-dvije osobe to je više nego pristojna kvadratura.
    2m
    blackbully


    To se slazem, ali mislim da vecina nas ili ima ili planira osnovat obitelj. Za to mi je premalo.
  • Dinamosaur
    1.1k
    to ga ne amnestira, ovdje su od odraslih bili samo njih dvoje. I koji k ima vodit djecu uopce na slikanje???
  • Oluja
    3.8k
    Nikad nisam uživo vidio haltereMali dioničar

    Ti nisi vidio, a ja vec zaboravio kako izgledaju
  • mali M
    3.9k
    Ti nisi vidio, a ja vec zaboravio kako izgledajuOluja

    momci, nije upće bitno kako to izgleda. Iz osobnog iskustva sa komadom u mrežastom trikou... To vam je izgledalo kao da se borim otpetljati divljeg šarana iz prihvatnice! Držite se vi one "manje je više", manite se bedastoća!
  • Nolifer
    7k
    SWOS ili Fifa 95mali M

    Fifa 95

    PC ili PS?
  • mali M
    3.9k
    PC ili PS?xFire

    PC ofkors.. (još sam u šoku da nisi rekao SWOS, al možda je do mojih godina :rofl: tu se prepoznaju stare joystick iskusnjare sa Amige 500)

    Čvarci ili čips od šarana
  • Oluja
    3.8k

    Čvarci

    Susena svinjetina ili susena govedina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.