• Mr Anderson
    8k

    Kakva skupština? Trebao je biti sastanak IO.
  • Sunja86
    1.2k
    Ako se ne izgalasa staut do sljedeće skupštine što onda sljedi?
    I kada je na rasporedu skupština?
  • Jaro
    7.3k
    pa nis, ostaje sadasnji statut sa sadasnjim ljudima. Pitanje kako ce u tom slucaju skupstinari-povjerenici reagirati i hoce li ovi ostali naci dovoljno zetoncica za kvorum...
  • Nino Bule
    13.8k

    Slijedi likvidiacija udruge
  • K3p
    170


    To je druga strana novčića ekipe koja zaziva mamica i dalje. Najgori intelektualni šrot, nisu dostojni promjene u dinamu
  • serbus
    4.2k
    Ako se to dogodi izbaciti klub iz Europe na duži rok pa nema finih restorana i večerica po metropolama svijeta... Nema rikverca posrednicima.... Plaće se krešu...Samo HNlL livade pa će se klub sam pročistiti od onih koji su tamo zbog interesa... Toliko puta su zajebali a mi se naivno iz ljubavi vraćamo i vraćamo... Možda radikalno ali jednostavno ja ne vidim drugo ako opet zaigraju igrice....
  • Jaro
    7.3k
    jedino neprirodnije od ovog Barisic-navijaci pakta je Hanzel-Zoricevci. Nije li njihova (Zoric and co) borba bila opravdavana i sprecavanjem privatizacije?
    Dakle, po svemu imamo Zoricevxe/Mamicevce, Hanzelove, Barisiceve i 'navijacke" predstavnike. U medijima, i ovdje na forumu, se pripitkuju samo ovi zadnji - koji je njihov legitimitet i koga oni predstavljaju...
  • serbus
    4.2k


    Oni se bore za moć, interese, novac, ako krenu ucjenom na nas jednostavno kreneš tom ulicom na njih ... Pa ako već jesmo "ulica" za njih onda im jednom tekmom izbijemo sve to za što se oni bore najviše će izgubiti dinamo u tome ali jednom se mora stat na kraj svim tim uhljebima u klubu da shvate da d nije njihovo privatno vlasništvo. Ako to znači samo HNL neka bude ....
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    jedino neprirodnije od ovog Barisic-navijaci pakta je Hanzel-Zoricevci.Jaro

    U krivu si. Ne postoji prirodnija koalicija od ove Hanžel - Zorićevci. Ne postoji prirodno savršenija simbioza mutnog lika koji želi privatizirati Dinamo i biti novi Mamić s jedne strane i likova dupelizaca koji su dizali ruke za kriminal desetljećima i skupljali mrvice sa stola koje je bacao gazda vičući "Još! Još!".

    Ne postoji bolja koalicija od lika željnog moći i beskičmenjaka koji će mu tu moć omogućiti, a zauzvrat samo traže zadovoljenje mizernih vlastitih interesa. Pa to je savršenija simbioza od raka samca i crvene moruzgve. Čudno da su tek sad shvatili za su jedno za drugo stvoreni.
  • Jaro
    7.3k
    yep, ja sam mislio na njihovu zelju percepcije javnosti. Prije godina dana svi su bili "pravednici" i borci za bokji dinamo. U medjuvremenu se razotkrili.
    Pozitivna stvar je sto oni stvarno navijace smatraju priglupim olosem i sacicom hukigana i konstantno podcjenjuju...
  • jedan u nizu
    8.3k

    Zoric radi po nalogu Plenkija, to sam vec pisao. Tu se HDZ zeli uhljebitii i imati svoje ruke u poslovima oko stadiona i svega popratnog.
    Nebi njega i Hanzela svrstao u isti kos. Makar sa ovim Dinamom, sve je moguce, nebi se cudio niti da se odjednom pomiluje Zdravko i da vi mene malo razjebete, ja dodam gas i novi predsjednik dinama je Zdravko Mamic.
  • Maximo
    499


    Kakvi ste vi ljudi?
  • serbus
    4.2k


    Reci kakav sam po tebi to ? Ipak je to moje mišljenje što bi ja napravio iznenadio bi se ali ovdje nije jednoumlje kao u "faraona" ? To je samo moj stav ako odluče izigrati dogovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.