• reziser
    6.4k
    Stara dobra ekipa BBB sa zapada :wink:
  • ZGV
    3.1k
    Hebala ih zvjezdica... Ovaj klub ima puno većih problema od zvjezdice na grbu.
    Dobar je Bučo, ali kao da je ostao u 90ima, a vrijeme ide dalje.
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da je ovo vrh..."klub mora poštivati svoju povijest" i onda o zvjezdicama iznad grba koje su stavljene prije par godina. Po toj logici, ako baš žele "poštivati povijest", onda ne bi trebali imati zvjezdice :smile:
  • FLYZG
    27
    ...meni su te zvijezdice osobno totalno nepotrebne,grb mi je puno ljepši i jednostavniji bez njih,a to što kažeš ako ćemo baš "poštivati povijest" osvojenih trofeja za treću zvijezdicu je ipak još malo prerano...
  • The Undertaker
    4.1k
    Valjda nitko ne navija za Dinamo zbog zvjezdica na grbu. A ovo sa poštivanjem povijesti je isto teža glupost. Poanta je, po meni, da marketing planira (i plaća) promociju tri zvjezdice a nabava to (bez obzira na razlog) ne prati odgovarajućim asortimanom. Ne zna lijeva što radi desna. A vjerovatno su u istom odjelu. Kad bi im skinuli sa plaće trošak promocije tri zvjezdice, malo bi se zamislili.
  • xavier
    11.1k
    a to što kažeš ako ćemo baš "poštivati povijest" osvojenih trofeja za treću zvijezdicu je ipak još malo prerano...FLYZG

    Ti ideš u sasvim drugom smjeru nego što sam ja napisao...ja sam želio reći da Dinamo do nedavno nije ni imao te zvjezdice na grbu, a ti govoriš godini osnutka :wink:
  • LovroZG
    1.3k
    Evo baš danas došlo dost robe s tri zvjezdice, stavili slike na fejs. :lol:
  • Hipo
    406
    Evo baš danas došlo dost robe s tri zvjezdice, stavili slike na fejs.LovroZG

    To novo nije adidas roba.

    U gnk-u su baš zabrijali na te zvijezdice.

    Jednog dana kad promijene dobavljača i na njihovoj robi će ih gurat :roll: :roll:
  • Kwedi
    3.8k
    Na stotu obljetnicu nogometa u Žepču, rada i postojanja kluba,  NK Žepče ugostit će GNK DINAMO ZAGREB i odigrati prijateljsku utakmicu.

    Sve ljubitelje sporta i nogometa pozivamo 10. listopada .2019. u 16:30 sati, na Gradski stadion u Žepču.

    Ulaznice po cijeni od 5 KM već su u prodaji, a mogu se kupiti u prostorijama NK Žepče na stadionu, u objektima Caffe Sport i Caffe Armani , te u Domu kulture Žepče.

    Nakon prijateljske utakmice, na stadionu će biti upriličeno zajedničko druženje i gledanje utakmice Hrvatska – Mađarska.

    Ulaznice za meč NK Žepče i GNK Dinamo, kao i majice koje su tiskane u povodu stote obljetnice NK Žepča možete osvojiti i u programu Radio Žepča! 
  • Bosna86
    11.6k
    44iei8ub7h1d2x0q.jpg
    Ako netko dolazi, nek se javi, bit ce koja tura pica na domacine
  • deda
    28.1k
    Bosna daj malo krupniji kadar da lupimo na facebook i instagram.
  • Kwedi
    3.8k
    U Tuzli je ulaznica 10 km
  • Markisha
    73
    Posto vidim da je tema Dinamo i razno razno o klubu jel prati netko serijal Kvart Priča(ako da) jel znate u jel se spominje u kojim epizodama Klub i Navijači(osim Dubrava i Kvartić)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.