• SAS1987
    14.7k
    U klubu već dogovaraju ogroman revolving za početak godinePapastrumf

    Znaći, kažeš da će biti novca za pojačanja :lol:
  • Mihaljević
    9.8k
    Samo se zapitaj , zašto bi jedan od najboljih igrača austrijske lige trenutno došao u Dinamo , kada su za njega zainteresirani već 5 klubova iz Bundeslige...
  • CastAway1986
    1.5k
    Navodno Sarajevo je jako zagrizlo za Luku Menala , daj Bože da se ostvari ..
  • Droljo
    8.1k
    Od kud im repa za njega?
  • badjibadara
    3.2k
    Od kud im repa za njega?Droljo

    Zaduzio je klub, dajemo ga ispod cijene.
  • Armagedon13
    959
    Sarajevo u napadu
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Zele Menala i Nevistica a para imaju za mozda Jurica a njega upitno nakon onog njegovog primanja protiv Osijeka.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ima sarajevo para, po transfermarktu su potrosili 500 tisuca ovo ljeto, za bh prilike ogroman novac :rofl: ali za place imaju sigurno, kod njih je onaj "nas" hasic, penaranda (ex watford i udinese), vrancic (lani bio u rijeci) + jos par stranaca i slicno.

    Menala treba pustiti odmah danas, a Nevistica ne bih dao, ja ipak vjerujem da se on moze dici iz ove situacije i opravdati 3 milijuna.
  • Krizy
    43.5k
    Ne mogu vjerovati koliko ljudi puši to spominjanje igrača u medijima, pogotovo od alkoholičara koji se nazivaju novinarima.
    Čak i nakon što sam deset puta objavio listu od 100 igrača spomenutih u 2023. a na kraju ih je došlo osam.
  • nemapredaje
    3.3k
    Mi dogovorili suradnju sa Željom, a Sarajevo u napad odmah na naše igrače
  • Jaro
    7.4k
    za Nevistica treba Cacica ovrsiti za otpremninu jer ga je proske sezone ostavio za klupu umjesto da je branio negdje... njemu treba pola sezone, sezona negdje gdje ce biti broj 1 i gdje mu se nece secirati svaki potez. Znaci ili ovi nasi Slaven, Varazdin, Istra, Gorica ili neki Slovenci, pa cak i BiH. Jedino kaj nasi svi imaju golmana, a Dinamo ionako nema ni treceg tak da ne vidim neku svjetlu buducnost, osim ako mu se na pripremama sve ne preokrene i ugrabi jedinicu i opravda je u nastavku prvenstva...
  • Sajla
    5.1k

    nismo mi jedini čuli za mjere štednje. ovako svi ti igrači dok su na posudbi mogu bit cimeri na jednom mjestu
  • Mihaljević
    9.8k
    Vrlo pogrešno. Sarajevo plaća puno više nego npr Rijeka i Osijek ko se malo razumije zna , a i naši bi se riješili igrača ispod cijene jer imaju prevelike plaće.
  • Orc123
    8.1k
    radi para mozda!? Ili mislis da ce u Bundesligi igrat za kekse?
  • CastAway1986
    1.5k
    Nevistica koliko cujem žele na posudbu jer je prvi vratar Sahinovic na putu prema Rakowu iz Poljske a Rogica se žele rjesit ! Ja bi pustio Menala tamo za simboličnu odštetu a što se plaća tiče najjaci su u BIH
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions