• Ivdzo11
    4.2k
    Docekat cemo i mi taj dan :sweat:

    IMG-20231128-011256.jpg
  • Đeki Ćen
    37
    Ovaj fosil jos nije otisa? Neki novi fosili
  • Droljo
    8k

    Ante Čačić (Director of Football) :angry:
  • Mali Zeus
    12.9k
    Ako ništa odgoda do subote dobro dođe da se bivšim mamićevim podguzima uz čašicu razgovora objasni još jednom što je na kocki tj. da bi im bilo ipak dobro prihvatiti 'prvi' prijedlog statuta.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Jel moguće da se ove štetočine toliko drže za zadnju nit koja ih veže za Dinamo da će odugovlačiti do zadnje sekunde, zadnje stotinke da bi probali izvući što veću korist za sebe. Ovo nije fakultativan parazitizam, gdje parazit ne čini potpunu štetu domaćinu, ovo je baš pravi parazitizam kad doslovno žive na račun domaćina i toliko parazitiraju da je kao poput pravih parazita, tkivo počelo patoliški odumirati, a njih nije briga.

    Sportskog direktora nemamo, a zimski transfer period samo što nije. Igrački kadar je u najmanju ruku upitan, a osoba koja bi trebala voditi svojim savjetima i potrebama potragu na zimu jučer izjavljuje da nikad nije čuo za rumunjskog golmana koji je iskakao svojim obranama protiv Izraela i Švicarske iz paštete.

    Nadam se da će naši dečki ustrajati do zadnjeg trena i držati se onoga što smo dogovorili, a što sad žele izigrati i to baš besramno. Pogotovo ovaj Hanžel, ako ti je ambicija jednog dana preuzeti Dinamo, što svi znamo da ti je mokri san klošaru, zadnji ljudi kojima bi se trebao zamjeriti i protiv kojih bi trebao ići, pa makar i sa figom u džepu su navijači. Čovječe pa zapalila se loža jednom Tuđmanu koji je na kraju izgubio, Mamić je morao pobjeći u drugu državu nakon desetljeća rata s navijačima, zašto ovaj jazavac misli da može proći bolje.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Jel moguće da se ove štetočine toliko drže za zadnju nit koja ih veže za Dinamo da će odugovlačiti do zadnje sekunde, zadnje stotinke da bi probali izvući što veću korist za sebe. Ovo nije fakultativan parazitizam, gdje parazit ne čini potpunu štetu domaćinu, ovo je baš pravi parazitizam kad doslovno žive na račun domaćina i toliko parazitiraju da je kao poput pravih parazita, tkivo počelo patoliški odumirati, a njih nije briga.Mathiasovi Chageri

    Kako si definirao situaciju u dvije rečenice.

    Skidam kapu majstore. :ok:
  • bongo
    842
    Paraziti iz našeg kluba su me nagnali da malo istražim o vrstama parazita u prirodi.

    Dijele se prema broju domaćina u kojima parazitiraju pa tako imamo i vrstu:
    autoheteroksene parazite - koji cijeli životni ciklus provode u jednom domaćinu (u konkretnom slučaju to je naš Dinamo)
  • Crle
    526

    Čovječe pa zapalila se loža jednom Tuđmanu koji je na kraju izgubio, Mamić je morao pobjeći u drugu državu nakon desetljeća rata s navijačima, zašto ovaj jazavac misli da može proći bolje.


    Svi oni valjda misle da je on baš taj koji će provesti svoje ambicije jer su bili sposobni kroz mulj doći do te pozicije.

    No kako je Tyson rekao: "Everyone has a plan until they get punched in the mouth.”
  • Mali Zeus
    12.9k
    Baš kak je @Mathiasovi Chageri reko, ta ekipa je spremna da i Dinamo umre, ali samo da oni ostanu na pozicijama.
  • Đeki Ćen
    37
    Po mojoj slobodnoj prosudbi, oni znaju da moraju ic, al smjesta otic nije lukrativno, a i osobni poraz je, dokaz slabosti, ponizenje. To je pitanje osobna integriteta. Da jasem dok ne dodje da nema dulje, a sjedim u udrugi gradjana, nisam kod privatnika gdje bi brzo letio vanka. A prigoda i za bildanje misica i jacanje unutarnje pozicije kada god napad s vana prezivim.
  • Muka
    357
    Ekipi koja vodi razgovore u ime sviju nas,u ime istinskoga Dinama, želim im smirenosti, razuma i lukavosti protiv ovih parazita,ja znam kako ne bih mogao ostati smiren u sobi punoj parazita. Hvala Bogu pa ćemo ovo i izgurati. Svim ostalim parazitima koji ovo čitaju: ostat cete sami, vlastiti ljudi će vas pustiti niz vodu! Lesički parazitu najveći, tebi će najteže pasti kada uvidiš da se nećeš moći više nikada približiti Dinamu, ti i takvi kao ti. Znamo kako čitaš!
  • Mali Zeus
    12.9k
    https://gnkdinamo.hr/hr/klub/clanovi-odbora

    Daj pogledaj te face, naravno osim naših, ovaj jebeni Cvitković se slikao sa šeširom. Pogledaj te mumije majke ti mile.
  • SAS1987
    14.7k
    ovaj jebeni Cvitković se slikao sa šeširomMali Zeus

    Maksimirski Indiana Jones :lol:
  • sport
    3.3k
    "Bilo je govora o novom sportskom direktoru. Iskristalizirala su se četiri imena, ali nitko nije kazao koja.":cool: Stignu ima vremena,a ako ovako nastave neće nam trebati ni SD,ni trener ni igrači.Pustili su korijenje u Maksimiru kao da ih je Crkva poklonila zajedno sa zemljištem 1911.
  • Orc123
    8k
    Bas mi se sve pocelo gaditi ovo oko Dinama....kao svi zele demokratizaciju ali nitko je ne bi zelio do kraja!? Svi imaju neke interese....samo me zanima da Covjek od skoro 90 godina ne zeli nesto ostaviti u nasljedstvo, nesto po cemu ga ce se pamtiti....ne razumijem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.