• Eduardo
    20k
    ionako su Srbi na kraju odradili svoj posao i izvukli 'x' koji im je bio dovoljan da bi osigurali direktan plasman.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    da, a jbg jednom su se morali kvalificirat i oni. :grin:
    Ako sam dobro upratio ako budemo u 3. potu ne mozemo igrat s njima u skupini?
  • Patrik11
    164
    Oni su pali u 4. pot tako da mislim da mozemo
  • Patrik11
    164
    dobro jos nisu ali kroz par dana :wink:
  • Mihaljević
    9.8k
    Shakhtar-Donetsk-vs-Dnipro-1-1-3-Premier-League-0yyNtHSzl8.jpg
    Dnipro otišao na +6 od Shaktar uz 2 utakmice manje... Kakva šteta bi to bila da Shaktar ne bude prvak i mi...
  • Keyser Soze
    10k
    Ne znam kakva je situacija s koeficijentom, al mislim da nas stiže Slavija Prag i Kopenhagen.
  • Captain America
    17.7k
    mislim da nas stiže Slavija Prag i Kopenhagen.Keyser Soze

    Po SofaScoreu nas je Slavia preskočila s 44.000 bodova, a Kopenhagen se izjednačio s nama na 43.500.
  • NORTE
    11.4k
    Šta je s tom pričom o židovima u Zrinji?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Šta je s tom pričom o židovima u Zrinji?NORTE

    Glavni čovjek, odnosno financer Zrinji je židov, Amir Kabiri, presjednik Abraham grupe(onaj natpis na dresovima)

    A muslimani, ne samo u BIH, ko i općenito muslimani, ne mogu smislit židove i Izrael, još kad tome dodamo da su u Zenici u kupu prije mjesec dana, imali više umotanih žena ko ninje i gdje je bilo više palestinskih zastava nego bilo čiji drugih, dodjes do nekog solidnog i osobnog zaključka da isti ti kozojebi iz srednje Bosne nisu ništa drukčiji od ovih iz Palestine, odnosno arapa općenito.

    To i nije čak toliki problem, meni osobno problem je što uprava Zrinjskog radi sve u korist njemu i njima, te se guzi bespotrebno Kabiriju i njegovim, pa svaki put kad je neka njihova paša,ispaša i ostali ti njihovi kurčevi blagdani cionistički, naprave objavu, čestitaju i svaki kontra komentar brišu, a recimo jedni Ultrasi su do prije nekoliko godima uredno imali i keltsko križ, ustašku zastavu, pa i nerijetko sami Ultrasiuredno poziraju i salutiraju, nose jedan Thor Steinar i slične brije.

    Nije ni to problem, problem je što se ti ljudi(uprava naguzena i PR ljudi) nisu sjetili recimo dana kad je Zrinjski nakon raspada Juge i komunizma ponovno pokrenut, nijednom se nisu sjetili recimo jednog Luke Modrica koji je igrao u tome Zrinjskome i dao svoj obol, nisu se nikad sjetili dana HR-HB, a nama Hrvatima u BiH bi taj klub trebao nekako biti najbliži jer je ipak Hrvatski i najtrofejniji je tu, nemaju objave za recimo jednog generala i veličinu Slobodana Praljka, (operaciju Lipanjske zore gdje je HVO u Herci spriječio četnike u blokadi Dubrovnika, ovladavanjem teritorija i potencijalnim opasnostima po Zadar,Šibenik i Split koji su i tada trpili granatiranja) koji je kao i njegovi ljudi puno toga učinio za kako Hrvate u Hercegovini, tako i za Hrvate u Bosni kojima je slao pomoć, ispomoć i sl.

    Protiv Veleža su i nosili crne trake kao potpora stradalim ljudima u Izraelu, a recimo za neke druge stvari koje su e direkto ticale Zrinjskog i njegovih recimo nekih igrača, ljudi vezane za sam klub, nisu.
  • Eduardo
    20k
    Sinoćnji kaos na tribinama brazilske Marakane.

  • BornaPŽ1986
    1k
    Sinoćnji kaos na tribinama brazilske Marakane.Eduardo

    Koji je razlog
  • Dinamosaur
    1.5k
    Koji je razlogBornaPŽ1986

    Stavili Argentince na navijacku tribinu od Brazilaca. Nis cudno da je zaiskrilo odmah, a onda je uletila murja delat reda
  • Droljo
    8k
    Tak je trebao psg ne doći na uzvrat u barcelonu :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.